≡ Menu

Tort weselny

Tort weselny

jest jednym z elementów menu weselnego. Jest przede wszystkim ozdobą przyjęcia, a nie tylko słodką przekąską. Czasy kiedy wszystkie torty wyglądały tak samo dawno minęły. Dziś możemy eksperymentować, dobierać kolory, dodatki, ilość pięter, wzory, napisy czy kształt. Nie ma ograniczeń, a wręcz przeciwnie – możemy uzyskać taki efekt jaki nam się marzy.

Tort weselny

„Tort weselny to bardzo ważna sprawa, ponieważ musimy zorganizować to tak, aby smakował, wyglądał i doskonale komponował się na naszym weselu. Ja miałam tort trzypiętrowy, biały, alkoholowy- nie za słodki, taki w sam raz. Pięknie był udekorowany i naprawdę pyszny. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i oczywiście dokładek nie było końca. Pięknie wygląda fragment nakręcony przez naszego kamerzystę kiedy kroimy tort, a w tle leci muzyka z filmu Titanic – My heart will go on. Pięknie tak sobie powspominać te chwile szczęścia.” stwierdza Dominika.

Tort weselny

– wspaniała kolorystyka i kształty

Jak wiadomo we współczesnym świecie nie ma żadnych barier odnośnie tortów i ich dekorowania. Nie musimy zadowalać się białym, piętrowym tortem, który udekorowany jest różnorodnymi kolorowymi kwiatkami. Dziś możliwości jest naprawdę o wiele więcej. Dosłownie strach pomyśleć jakie dzieło sztuki można stworzyć tylko po to żeby później móc je zjeść.

Powodzeniem cieszy się z pewnością gładka masa cukrowa, która w pewnym stopniu zastępuje znaną nam bitą śmietanę. Daje ona wiele możliwości pod względem dekoracyjnym.

Nasz tort nie musi być również koloru białego. Panuje bowiem moda na najróżniejsze kolory, nie pomijając nawet czarnego. Niezależnie od mody tort powinien odzwierciedlać charakter wesela. Jeśli państwo młodzi organizują ślub w stylu lat 80tych to równie dobrze byłoby, aby   tort w pewnym stopniu odzwierciedlał to co chcemy przekazać.

Jest jeszcze możliwość, że para młoda kocha taniec, śpiew, muzykę wtedy tort może przedstawiać np. instrument. Świetnym rozwiązaniem będą również wypisane imiona młodych no i przede wszystkim z jak największą ilością pięter- minimum trzy. Jeśli chodzi o kształt to zazwyczaj są to torty okrągłe bądź kwadratowe.

„Nasz tort miał 5 pięter, ale to tylko dlatego, że było sporo gości i baliśmy się, że nie starczy” śmieje się Błażej z Andżeliką. „ Wszystko było dekorowane masą cukrową, na górze nasze „tak jakby” podobizny i napisy. Tort był pięknie ozdobiony na około wyszukanymi wzorami koloru czarno- różowego. Podziwiamy ludzi, którzy tworzą takie dzieła. Naprawdę potrzeba wyobraźni

i talentu żeby to wyglądało tak profesjonalnie. Niektóre elementy wyglądają na sztuczne, a tak naprawdę każdy milimetr tortu jest jadalny. Pełen podziw dla twórców”.

Tort weselny możemy zaliczyć do najważniejszego elementu z menu weselnego. Robi on przecież największe wrażenie i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Wspaniale, że możemy wybierać najróżniejsze kolory i dekoracje. Wszystko jest przygotowane z precyzją

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

i zaangażowaniem. Fachowcy w ten dziedzinie nie widzą przeszkód żeby sprostać nawet najbardziej trudnym oraz interesującym pomysłom. Czy to nie wspaniałe, kiedy możemy sami decydować jaki ma być nasz tort weselny? Ślub i wesele to uroczystość, której wspomnienia zostają z nami na całe życie. Wszystko mamy nagrane dwoma kamerami i doskonale możemy obserwować nagranie, na którym goście są pod wrażeniem kiedy zostaje wniesiony piękny tort weselny. Uwiecznione zostają wszystkie reakcje zarówno gości jak i pary młodej.

Tort weselny

to nasza wizytówka weselna, która powinna być starannie przemyślana.Tort weselny na wesele

Tort weselny na ślub

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Tort weselny, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor