≡ Menu

Alkohol na wesele

Alkohol na weseleAlkohol na wesele

Alkohol na wesele jest to napój, bez którego żadna impreza nie mogłaby się odbyć, a jeśli chodzi o polską uroczystość to już w ogóle. W kolekcji przeważnie znajdować się może wódka, wino, piwo i wszelakie inne drinki i trunki dla odważnych. Wszystkie te „napoje” sprawiają, że ludzie mają wspaniały humor, a zabawom, tańcom i szaleńczym wygłupom nie ma końca do białego rana.Alkohol na wesele jest oczywiście niezbędny i nikt nie wyobraża sobie świetnej imprezy właśnie bez niego. W polskiej kulturze od wieków ukształtował się symbol i zakorzeniła kultura zabawy weselnej i tak pozostało do dziś. Liczy się dobre jedzenie i stoły, które się pod nim uginają, świetna muzyka, idealny i profesjonalny kamerzysta, który będzie wszystko filmował i oczywiście alkohol, bez którego ani rusz.

„Kocham wszystkie wesela, ponieważ klimat na nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny” opowiada Kamila. „Lubię czasami wyjść na dyskotekę z prawdziwego zdarzenia, ale nie ma to jak prawdziwe wesele z muzyką na żywo. Widzę po sobie oraz po młodych ludziach takich jak ja, że coraz częściej puszczają stare, polskie przeboje. Disco polo wraca do łaska, a wiadomo, że na weselach najlepiej bawi się właśnie przy takiej muzyce. Alkohol na wesele jest w tym momencie bardzo przydatny jeśli ktoś się czai czy krępuje, wstydzi wyjść i zatańczyć. Starsi ludzie nie mają z tym problemu, ale wiadomo jak jest wśród młodzieży. Udają, że nie chcą i tak dalej, ale jak co do czego przychodzi to pierwsi szaleją na parkiecie i najdłużej na nim zostają.”

Alkohol na wesele – co najlepsze?

Wybierając alkohol na nasze wesele zawsze powinniśmy sugerować się tym co będzie najodpowiedniejsze dla gości. Nigdy wszystkim się nie dogodzi więc tylko pozostaje nadzieja, że nikt nie będzie narzekał i pogodzi się z wyborem młodych. Na pewno na pierwszym miejscu jest wódka, najlepiej sprawdzona, kupiona taniej np. w hurtowni alkoholi. Kolejnym alkoholem może być wino do obiadu, każdy otrzymuje po lampce. W trakcie wesela również można postawić na stół wino, które zostało oraz np. Martini na przemian czerwone i białe. Oczywiście nie jest to obowiązkowe więc jeśli ktoś nie ma dość funduszy może sobie spokojnie to odpuścić. Kolejnym pomysłem jest również piwo- są bowiem osoby, które preferują tylko i wyłącznie piwo i nie chcą niczego innego. Tylko jak się to ma do osób, które zaczną mieszać wszystko po trochę, a później spać na stole. Dlatego tutaj warto się zastanowić, aby nie znalazł się ktoś kto pokrzyżuje nasz spokój na weselu. Dobrym rozwiązaniem jest również barek i każdy kto ma ochotę podchodzi o zamawia to na co ma tylko ochotę.Alkohol na wesele

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Wesele to dzień kiedy można pozwolić sobie na więcej niż zazwyczaj. Są pary, które właśnie nie kupują piwa bo boją się, że ktoś może sprawiać kłopoty. Ja natomiast uważam, że każdy ma swój rozum i nie należy się tym przejmować. Pije się z umiarem, a jeśli ktoś tego nie rozumie to powinien zostać wyproszony z wesela. Nie mam zamiaru ograniczać trunków wysokoprocentowych tylko dlatego, że ktoś może wywinąć jakiś numer. Alkohol na wesele to podstawa więc powinniśmy zamawiać go tyle ile nam się podoba i nie oglądajmy się na innych bo to przecież nasze wesele” opowiada Kaja.

Ślub i wesele sprawiają, że zaczynamy podejmować pierwsze poważne decyzje w naszym życiu. Tutaj liczy się wszystko od a do z. Jeśli chodzi o alkohol to również jest to ważna decyzja bo zapewnimy do picia gościom. Najlepsza zasada jest taka: dużo wódki, a reszty po trochę i będzie dobrze. Alkohol na wesele to jakby nie patrzeć podstawa polskich wesel i oczywiście nie tylko polskich- do tego dochodzi pyszne jedzenie, świetna muzyka i możemy bawić się do białego rana.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Alkohol na wesele, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor