≡ Menu

Auto do slubu

Auto do slubuAuto do slubu

Auto do slubu jest wizytówką pary młodej. Każdy chce pokazać się w tak szczególnym dniu z jak najlepszej strony dlatego poszukujemy odpowiedniego transportu do kościoła, a następnie na salę weselną. Musi być to auto naprawdę nadzwyczajne i rzucające wszystkich na kolana…Auto do slubu jest przede wszystkim naszym niespełnionym marzeniem- marzeniem, które drzemie zarówno w kobiecie jak i w mężczyźnie. Są to bowiem piękne i niezapomniane chwile, do których zaliczamy również przejazd „naszym” autem, które zawiezie nas „windą do nieba”.

„Samochód do ślubu powinien być wyjątkowy, piękny, rzucający się w oczy itd. Mówię tak nie dla tego, że jestem snobką, czy mam natchnienie na to żeby się popisywać przed innymi. Dzień ślubu i wesela jest właśnie takim dniem gdzie trzeba się chwalić całemu światu jacy jesteśmy szczęśliwi, a stwierdzenia, że to popisywanie zupełnie nie są na miejscu. Nigdy tak nie myślałam i na pewno zdania nie zmienię. Ja chcę, aby w dniu ślubu mój książę przyjechał przepiękna długą limuzyną. Chociaż ostatnio na salony wchodzą inne samochody to ja jednak jestem konserwatywna. Podobają mi się ślicznie ozdobione limuzyny i taką sobie wymarzyłam. Auto do slubu musi spełniać wszystkie nasze wymagania: w środku szampan, wygoda, luz, klimatyzacja itd. W taki dzień można pozwolić sobie na więcej i jest to dozwolone. Te piękne chwile będą przecież filmowane więc musi być odpowiedni nastrój, samochód, goście i co najważniejsze idealni młodzi” śmieje się Ilona.

Auto do slubu – ferrari czy bryczka?

Jeśli chodzi o najodpowiedniejsze auto do slubu to z pewnością tyle ile par młodych jeszcze więcej pomysłów. Nie dla każdego bowiem odpowiednie, wspaniałe auto równa się limuzyna czy ferrari. Są pary, które wybierają np. bryczki, pojazdy typu traktor, w zimie mogą być to sanie ciągnięte przez konie. Także pomysłów nie brakuje, a każdy jest z pewnością bardzo ciekawy i wyjątkowy, a co najważniejsze sprawiający młodym wielką frajdę.

„Ja miałam z mężem wspaniały pomysł odnośnie pojazdu, który będzie nas woził. Ślub braliśmy zimą, nie mieliśmy ogromnej kupy kasy więc troszkę staraliśmy się przyoszczędzić. Okazało się, że nie starczy na jakieś wypasione auto więc wpadliśmy na pomysł, że wynajmiemy konie i wielkie sanie, którymi często jeździ się na kuligach. Mój wujek miał cały sprzęt jak i również konie więc jak się później okazało wszystko wyglądało genialnie. Konie białe, powóz ozdobiony w śliczne kwiaty i my siedzący i zadowoleni jak nigdy. Mam nawet parę zdjęć gdzie widać jacy jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni w stu procentach, że ten pomysł wypalił. Po nas widziałam jeszcze wiele par organizowało przejazd w takim stylu. Jak widać nie musi być to wypasione auto do slubu. Czasami proste rozwiązania są najlepsze” mówi Ewelina.Auto do slubu

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Auto do slubu tak szybko jak się pojawia równie szybko znika. Jest to dosłownie parę chwil, przejazd do domu panny młodej, do kościoła i na salę, a jednak i tak bardzo zależy nam, aby ta mała chwila była idealna. Można nawet powiedzieć, że to jedna z najdroższych chwil w naszym życiu, na którą oczywiście możemy i chcemy sobie pozwolić w tak ważny dla nas dzień. Jeśli chodzi o ceny to z pewnością są one różnorodne. Wszystko zależy od firmy, która wypożycza no i też na pewno chodzi o fakt czy auto jest aktualnie na topie. Wtedy jego cena zazwyczaj jest wyższa. Trzeba pamiętać również, że auto, które jest oblegane przez młodych trzeba wcześniej rezerwować, aby uniknąć niemiłych niespodzianek.

„No ja to miałam ubaw kiedy poszłam zarezerwować termin z moim cudnym auteczkiem, a się okazało, że przyszłam za późno bo już ktoś mnie uprzedził. Byłam wściekła i zła na siebie, ale wszystkie sprawy organizacyjne sprawiły, że przeciągało się to w czasie. Nie poddałam się jednak i zarezerwowałam autko bardzo podobne i również przepiękne. Nie ma tego złego, to również mogło być. Nie pamiętam marki, ale wiem, że było bez dachu czerwone i wszystkie oczy skierowane były właśnie na nie. To było coś pięknego. Widziałam też, że pary wybierają zupełnie inne pojazdy jak bryczki, a raz widziałam nawet, że jechali środkiem drogi wozem strażackim” mówi Elwira.

Jeśli chodzi o wybór auta to mamy nieograniczone możliwości. W dzisiejszych czasach mamy mnóstwo propozycji i każda bardziej kusząca od poprzedniej. Wszystko zależy od naszego gustu i upodobania i oczywiście również ważne jest zdecydowanie wtedy na pewno auto do slubu i idealny wybór, który nas uszczęśliwi będzie formalnością.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Auto do slubu, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor