≡ Menu

Bukiet ślubny 2013

          zdjecie2 Bukiet ślubny 2013

Bukiet ślubny 2013 roku i trendy jakie będą obowiązywały skupiają się przede wszystkim na różnorodności kolorów. W roli głównej będą przede wszystkim bukiety tęczowe, cieniowane i tzn. monochromatyczne czyli mieszanie różnych rodzajów kwiatów i roślin.

W dzisiejszych czasach obowiązują wszelkiego rodzaju trendy, które są normalnością i już nic nikogo nie dziwi. Z kwiatów możemy układać wymarzone kompozycje, które później będą podziwiane przed gości weselnych.

„Na moim ślubie obowiązywała wiązanka bardzo kolorowa chociaż suknię miałam białą. Jak widzę zaszalałam bo to dość nowy element, który będzie obowiązywał w roku 2013. W sumie dobrze bo wyprzedzam modę” śmieje się Kamila. „ Bukiecik posiadał najróżniejsze kolory i bardzo mi się podobał. Wszyscy mówili, że do tej pory nie spotkali się z taką oryginalną wiązanką. Można powiedzieć, że nie zawsze zwracamy uwagę na bukiet ślubny. Ja na przykład nie pamiętam jaki bukiet miała moja siostra, jakoś tak nie przykładałam do tego wagi.

W sumie to chyba nikt nie pamięta, a jednak mój został zauważony. Coś mi się wydaje, że naprawdę był wspaniały. Chwilami myślałam, że może wszyscy chcą zrobić mi przyjemność tym, że miło go komentują, ale przemyślałam to i doszłam do wniosku, że to nie tak. Moja wiązanka była jak bukiet ślubny 2013 roku- moda i piękno przede wszystkim.

Bukiet ślubny 2013 – trendy przede wszystkim…

 Piękne kolory zawsze zostawały zauważane. Kiedy w grę wchodzą wszystkie razem to już w ogóle pełen zachwyt i podziw. Takie też będą bukiety ślubne w 2013 roku. Tęczowe wesele, bukiet ślubny i cała reszta życia- wszystko kolorowe. Idealne rozwiązanie dla par wesołych, kochających życie. Panna młoda występująca z takim bukietem na pewno jest i będzie zadowolona i pełna pozytywnej energii, a jej bukiet z pewnością będzie podziwiany.

Kolejny bukiet ślubny 2013 – tak zwany cieniowany charakteryzuje się dopasowywaniem kolorów podobnych, takich które zamieszczone są na palecie obok siebie. Z ciemnego wchodzą w kolor jaśniejszy, a z jaśniejszego w ciemny. Co jest ważne- w tym bukiecie możemy układać całość nie tylko z kwiatów, ale również mogą to być innego rodzaju materiały jak np. korale, perełki itd. Piękny i oryginalny bukiet dla odważnej kobiety jak i również rozważnej. Następny trend- bukiet ślubny 3013  to tzn. monochromatyczny. Dopasowuje się różnego rodzaju kwiaty, rośliny, które tworzą jedną, wspaniałą całość. Chociaż kolor jest jednakowy, bądź bardzo zbliżony do siebie na pewno taka wiązanka podkreśla myśl przewodnią wesela. Bukiet jest idealny i wspaniały, każda kobieta zapragnie mieć właśnie taki.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Mam ślub i wesele właśnie w tym roku i zastanawiałam się nad wiązanką ślubną. Uznałam, że do mnie najlepiej pasuje bukiecik cieniowany. Myślę, że jest odpowiedni i zarazem stonowany. Są bardzo piękne i dokładnie przekonałam się jak one wyglądają patrząc na program w telewizji. Jeden kolor mi wystarcza, troszkę wpadający w inne odcienie będzie idealny. Jakoś nie przekonałam się do bukietów bardzo kolorowych- wręcz bajkowych. Uważam, że powinien być bardziej poważny. Ja właśnie taka jestem odpowiedzialna oraz poważna i nie zamierzam robić żadnych nieprzemyślanych ruchów. Chociaż wszystkie modele są naprawdę wspaniałe ja pozostanę przy tej wersji. Koleżanka znowu przystała przy bajowych kolorach – pełne nasycenie i elegancja. Owszem- dlaczego nie. Ja jednak nie jestem przekonana i zachęcam do cieniowanego” opowiadała Marlena. Bukiety ślubne zawsze są i będą naszym dodatkiem ślubnym. Pięknym akcentem, który podkreśla całokształt panny młodej. Każda dziewczyna powinna zapewnić sobie odpowiedni do swoich upodobań, taki, który będzie podkreślał suknię i w ogóle cały charakter uroczystości. Gusta są naprawdę różne i oczywiście o nich się nie dyskutuje dlatego możemy śmiało powiedzieć, że trzeba wybrać taki bukiet, który będzie się nam najbardziej podobał. Musi być piękny jak panna młoda, elegancki jak pan młody i efektowny jak cała uroczystość oraz przyjęcie weselne. Bukiet ślubny 2013 to wspaniałe pomysły i charakterystyczne wiązanki, które z pewnością zachwycą nie jedną pannę młodą oraz wszystkich obecnych gości.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Bukiet ślubny 2013, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor