≡ Menu

Buty ślubne Wrocław

Buty ślubne Wrocław

to chyba najodpowiedniejszy temat dla każdej  kobiety. Pewnie większość dziewczyn ma niezliczone pary powodując tym samym, że reszta rodziny jak np. tato czy brat nie mają miejsca na swoje. Jest to bardzo ciekawy i zarazem dociekliwy temat.

„W końcu co ja mam na swoje nogi włożyć żeby było idealnie?” Każda z obecnych już żon stawała przed tym dylematem i zastanawiała się co będzie wygodne i nie spowoduje kontuzji ani też odcisków. Może to być obcas- wysoki, średni, baletki wygodne jak żadne inne, koturna- bardziej bezpieczna od obcasów i noga jest stabilniejsza, zaokrąglone z przodu czy szpice, z paseczkiem na kostce czy bez i tak w koło bez końca.

Buty ślubne Wrocław

 „Ja od razu wiedziałam co zrobię” mówi Ala. „Ubrałam na ślub buty na obcasie i to dość wysokim. Parę dni wcześniej chodziłam w nich po domu i robiłam wszystko co zazwyczaj przyzwyczajając się i rozciągając je żeby nie żałować zakupu i nie płakać w dniu wesela. Udało mi się dotrwać do oczepin i zmieniłam buty na baletki. Trzeba pamiętać, żeby sukienka była odpowiedniej długości bo jak zmienimy buty na niskie to możemy szorować sukienką o parkiet co nie będzie dawało fajnego efektu”.

Buty ślubne Wrocław – do wyboru do koloru

Wrocław jest miastem pełnym sklepów z obuwiem ślubnym i nie tylko. Możemy znaleźć wszystko co tylko chcemy i co na pewno będzie niezbędne w tym szczególnym dniu. Jeśli chodzi o męskie buty to nie ma z tym takiego problemu jak z butami kobiecymi. Już sam fakt, że męskie obuwie jest wygodne i nie ma dylematu czy będzie wysoki obcas czy niski. Tak właśnie skonstruowany jest ten świat, że kobiet mają gorzej. Nic się na to nie poradzi trzeba więc wybierać najróżniejsze fasony i kombinować co zrobić żeby było najwygodniej.

„Ja nie mam problemu z butami na wysokim obcasie. Chodzę w nich od zawsze i całe wesele przetańczyłam w białych szpilkach. Dużo dziewczyn pytało się mnie jak to możliwe, a to nic takiego- po prostu kwestia przyzwyczajenia” twierdzi Elwira.Buty ślubne Wrocław Kasia znowu nie jest aż tak pozytywnie nastawiona na szpilki.

„Kiedyś o mały włos nie złamałam nogi tańcząc w szpilkach. Jeśli człowiek jeszcze wypije jakiegoś drinka to już w ogóle. Uważam, że można ewentualnie coś wymyślić w stylu niskiej koturny. Jest się trochę wyżej i mamy pewność, że pozostaniemy w całym kawałku do końca uroczystości”.

Każdy wybór będzie miał swoje konsekwencje. Będziemy czuły się świetnie i wygodnie albo katastrofalnie. Wszystko będzie idealnie jeśli nasza decyzja będzie trafna.

„Moje wesele odbywało się w zimie więc miałam na dworze kozaki wysokie do kolan na małym obcasie, a później na sali baletki. Nie chciałam się męczyć, a dobrze wiem, że nie nadaję się do noszenia butów na obcasie. Mój kamerzysta fajnie najechał kamerą na moją sukienkę i buty, efekt jest troszkę śmieszny – tak właśnie miało być. Wspaniały człowiek z Dolnego Śląska.” komentuje Ula.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Buty ślubne Wrocław

Buty ślubne Wrocław dla kobiet buty są tak ważne jak całe to wspaniałe wydarzenie. Ślub i wesele są wyjątkową chwilą, która zostanie w naszej pamięci na wiele długich lat. Musimy więc czuć się bardzo dobrze w obuwiu ślubnym. Nie chcemy przecież żeby kamerzysta przyłapał nas na robieniu min i nierównym chodzie przez to, że dokonaliśmy złego wyboru. Moda zmienia się z dnia na dzień. Pamiętajmy, żeby wybierać buty, które nam się podobają i nie trzeba koniecznie podążać za modą i wyszukiwać modeli godnych uwagi za siedmioma górami i za siedmioma rzekami. Kiedy poszukujemy odpowiednich typów to Byty ślubne Wrocław i cały Dolny Śląsk oferują ogromną ilość sklepów, kolekcji- po prostu butów wzbudzających zachwyt.

Buty ślubne Wrocław
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Buty ślubne Wrocław, 8.4 out of 10 based on 5 ratings

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor