≡ Menu

Buty ślubne

                                                   Buty ślubne

Buty ślubne są uzupełnieniem sukni ślubnej panny młodej jak i garnituru pana młodego. Od zawsze są i będą częścią ubioru, w którym się prezentujemy w dniu ślubu i wesela, a jak wiadomo każdy z elementów musi być idealny, perfekcyjny i piękny.Buty ślubne Jak wiadomo od zawsze wybór butów jest trudniejszy dla kobiet. Panowie nie mają takiego wielkiego dylematu i jest to pewne. Jeśli chodzi o pannę młodą jej suknia musi współgrać z całością. Odnosi się to właśnie do butów, wiązanki ślubnej i fryzury.

„Los kobiet jest ciężki” śmieje się Emilia. „My zawsze mamy gorzej. Suknię musimy kupować same, a oczywiście faceci jeśli idą po garnitur to za namową kobiety lub dlatego, że trzeba i oczywiście my musimy temu towarzyszyć. Popatrzmy teraz na to tak: ile my dajemy z siebie, poświęcamy energii, czasu na wybór odpowiednich butów dla tego jedynego, a gdyby on tak musiał chodzić z nami i wyszukiwać nam odpowiednie obuwie? Wizja zapewne pokazuje obraz śpiącego partnera, zanudzonego naszymi wyborami i w ogóle nie wkręconego w to co jest ważne. Zdziwienie? Nie sądzę…każda kobieta wie o co chodzi, ale co możemy z tym zrobić? Kompletnie nic, no chyba, że trochę zachęcić do działania, ale czy to poskutkuje? Prawda jest taka, że buty ślubne chyba nigdy nie zainteresują mężczyzn tak samo jak interesują kobiety.”Buty ślubne – co ja mam na siebie włożyć!!

Każda przyszła panna młoda ma ogromne dylematy związane z kupnem obuwia na swój ślub i wesele. Liczy się zarówno piękny wygląd jak i wygoda. Trzeba połączyć to ze sobą, żeby było idealnie, a to nie zawsze takie proste. „Tak bardzo podobały mi się buty ślubne z internetu. Szukałam je na allegro i kiedy zobaczyłam zdjęcie to myślałam, że zemdleję. Niestety mój zapał szybko minął kiedy zobaczyłam jak wysoki ma obcas. Dokładnie jedenaście centymetrów. Myślałam, że dostanę zawału i w końcowym rezultacie nie kupiłam ich. Postanowiłam, że znajdę coś na niskim obcasie. Oczywiste jest, że nie chcę się męczyć w tak ważnym dla mnie dniu dlatego musiałam odpuścić. Było mi bardzo przykro, ale nic nie mogłam zrobić. Prawda jest taka, że nigdy nie chodziłam w butach na obcasie i nie miałam zamiary się męczyć. Każda z nas chce wyglądać wspaniale, ale coś za coś. Buty muszą być wygodne inaczej nic z tego. Jak miałabym się cieszyć z tych wspaniałych chwil kiedy bolą mnie nogi i w mega szybkim tempie powstają odciski? No właśnie, odpowiedź zna każda z nas. Warto więc zastanowić się na czym nam zależy. Buty czy super samopoczucie na swoim ślubie i weselu? A może w jakiś sposób można połączyć te pozytywne rzeczy? Jasne, że tak- wystarczy trochę pomyśleć!”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Buty ślubne są jak narkotyk dla kobiety. Oczywiście nie chodzi tylko o te weselne, ale również o każde inne, które wpadną nam w oko. Na pewno każda kobieta wie co to jest szał zakupowy. Mimo, że mamy całe szafy butów to i tak potrzebujemy nowej pary do kolekcji chociażby na poprawienie humoru. To z pewnością pomaga i sprawia, że czujemy się fantastycznie. Nie chodzi tylko o buty, ale to już możemy pominąć. Buty do ślubu są tak pięknie i eleganckie, że chciałoby się mieć je wszystkie w swojej kolekcji. Zadziwiają lekkością i ozdobami. Każdy element sprawia wrażenie jakby miały to coś w sobie- coś co każda z nas chce mieć. Jakby nie patrzeć nie należy poddawać się temu uroków i znaleźć odpowiednie obuwie dla nas. Panna młoda, która nigdy nie miała styczności z obcasami zrobiłaby ogromny błąd gdyby założyłaby takie na własne wesele. Jesteś wprawiona, wiesz o co chodzi, dasz rade chodzić i tańczyć? To dlaczego nie! W innym wypadku najlepiej nie pchać się na głęboką wodę.

„Miałam przypadek kiedy panna młoda strasznie obtarła nogi” mówi właścicielka lokalu. „ Sprawa była tak poważna, że nie mogła w ogóle chodzić. Każdy myślał, że to zwykłe odciski, ale ona miała zakrwawione nogi. Zaciskała zęby żeby pięknie wyglądać i skończyło się to strasznie. Chyba dopiero po dwóch godzinach postanowiła znowu wrócić na salę taneczną. Nie ma co przesadzać- kiedy dzieje się coś złego należy natychmiast zdjąć buty. Pamiętajmy o tych zapasowych na czarną godzinę. To jest najważniejsze i zawsze mamy jakieś pole manewru. Buty ślubne powinny być ozdobą, a nie katorgą i taka jest zasada.”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Buty ślubne, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor