≡ Menu

Co na ślub

Co na ślubCo na ślub

Co na ślub i w jakim celu, kiedy, co włożyć, jak się zachować, co kupić i tak dalej to pytania, które nasuwają się młodym w trakcie całej organizacji. Oczywiście nikt nie powiedział, że będzie lekko, ale również nie można przesadzać i panikować, że coś się nam nie uda. Pewnie nie jedna przyszła panna młoda ma przed oczami siebie idącą do ołtarza, aż tu nagle nie wiadomo jak leżącą na ziemi, a wokół śmiejący się goście. Tutaj wielkie stop!! Nie można myśleć negatywnie, ale wręcz przeciwnie- czuć się jak gwiazda, która maszeruje po czerwonym dywanie.Co na ślub to częste pytanie, na które jest tylko jedna odpowiedź: dobra organizacja, pozytywne podejście i wtedy na pewno wszystko musi się udać. Chwile zwątpienia trzeba zostawić na inne okazje, ale na pewno nie na ślub i wesele gdzie główne skrzypce gramy my, a nerwowa atmosfera na pewno nam nie pomoże, a tylko sprawi, że goście nie będą czuli się komfortowo.

„Jeśli chodzi o ślub i wesele to oczywiste jest, że sami nie zawsze musimy dać sobie ze wszystkim radę. Czasami proste sprawy stają się trudne, a chcąc, aby wszystko było idealne sprawiamy, że ręce nam się załamują bo nie wiemy do czego zacząć. Dobra organizacja polega na ustaleniu planu, strategii działania, który doprowadzi do sukcesu. Może piszę trochę tak poważnie, ale uważam, że taka uroczystość jest poważna więc trzeba się dostosować. Tutaj nie ma lania wody, nie ma mówienia, że się nie chce, chociaż faceci przeważnie mają lenia.

Nie ma owijania w bawełnę, liczą się wszystkie elementy od dobrego zespołu, sali, auta, tortu, gości do świetnego kamerzysty, który nakręci idealny film. Trochę pracy jest, ale jaka później jest satysfakcja i zadowolenie z siebie. Piękne uczucie, o które warto zabiegać dla samego siebie” mówi Mirka.

Co na ślub – pytania i odpowiedzi…

Czego tak naprawdę potrzebujemy, aby zorganizować wspaniałe i niesamowite wesele? Oczywiście odpowiedź jest prosta i nie ma się co w tym wszystkim za bardzo zagłębiać.

Chodzi przede wszystkim o poczucie własnej wartości, która mówi: umiem, potrafię, zorganizuję wszystko znakomicie. Drugą rzeczą jest dobra organizacja: nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko jest na wyciągnięcie ręki, znam terminy, potrafię liczyć, wszystkiego dopilnuję i trzecia rzecz to kreatywność i biznesowe podejście: notatki, kalkulacje, zapiski, które zostają odznaczone jako spełnione. Te trzy rzeczy to podstawa, która gwarantuje sukces.Co na ślub

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„W życiu w bardzo dużym stopniu liczy się pewność siebie i to samo dotyczy się organizacji imprez, a dokładnie wesela. Jakby nie patrzyć to najważniejsza uroczystość w naszym życiu i na pewno musi być chociażby odrobinę stresu. Wiem to bo sama wychodziłam za mąż i strach miał u mnie wielkie oczy, ale dałam radę. Sama wszystkiego nie organizowałam bo pomagała mi rodzina i chłopak więc razem daliśmy radę. Sama też bym dała, ale jakoś tak nie myślałam, że mogłabym odsunąć na przykład mamę od przygotowań. Wiem, że bardzo jej zależało dlatego cieszyłam się, że nie zostaję z tym sama oraz, że mam osoby, które są takie chętne do pomocy. Jak to mówią: siła w rodzinie! Jak dla mnie to mogę podzielić organizację na dwa stanowiska: pierwsze to takie gdzie wszystko robi się samemu, a drugie takie, gdzie prosi się o pomoc innych. Wtedy wszystko wychodzi znakomicie i żyjemy długo i szczęśliwie” śmieje się Iza. „ Co na ślub i jak ma wszystko wyglądać, kto z kim siedzieć, co do jedzenia i tak dalej i tak dalej to pytania, które kłębią się w naszych głowach i tylko od nas zależy kto kogo przygniecie do muru- także dziewczyny górą, nie dać się!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Co na ślub, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor