≡ Menu

Cytaty do zaproszeń ślubnych

Cytaty do zaproszeń ślubnych

zdjecie1

Jeśli chodzi o cytaty do zaproszeń ślubnych to z pewnością znajdziemy ich mnóstwo. Do wyboru do koloru- jaki tylko będzie nam odpowiadał. Jeśli chodzi o regułkę gdzie piszemy kto zaprasza, kiedy, w którym kościele to zazwyczaj są to teksty podobne. Często natomiast wpisywane są piękne wierszyki związane z tematyką miłości oraz powiadomienia co chcemy otrzymać zamiast kwiatów. Cytaty do zaproszeń ślubnych są piękne, dają do myślenia i uświadamiają dokładnie na czym polega prawdziwa miłość. Fakt, że wychodzimy za mąż nastraja nas bardzo pozytywnie i zawsze chcemy obwieścić całemu światu jak bardzo jesteśmy zakochani. Takie cytaty właśnie pozwalają nam zaakcentować, że nasza miłość będzie trwała na wieki.

„Jeśli chodzi o teksty, które piszemy w zaproszeniach to zawsze mamy możliwość wyboru

. Jest ich naprawdę sporo i dużo bardzo znanych. Ja na przykład miałam napisany taki cytat: „…niech słowo kocham jeszcze raz z ust twych usłyszę, niech je w sercu wyryję i w myśli zapiszę…” a jest to oczywiście fragment napisany przez Adama Mickiewicza. Znowu mojej mamie podobał się taki kawałek: „Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie” – O’ Cangaceiro. Również bardzo ładny i nie wiedziałam, na który się zdecydować tak na sto procent. Teksty są naprawdę piękne i na pewno mamy duże możliwości pod tym względem. Jak wiadomo zaproszenie musi być cudne, a teksty powinny chwytać za serce, radować i wzbudzać uśmiech na twarzach osób, do których je wysyłamy. Takie jest moje zdanie. Cytaty do zaproszeń ślubnych, które zamieszczane są na zaproszeniu zawsze nastraja nas na…miłość. Bynajmniej ja tak to odczuwam i uważam, że dobrze skonstruowane zaproszenie będzie natchnieniem dla większości osób.” twierdzi Małgorzata.

Cytaty do zaproszeń ślubnych – piękne, nastrajające słowa…

Kiedy poszukujemy idealnych cytatów chcemy, aby dotyczyły one nas- pary młodej, która wychodzi za mąż. Pięknie skomponowane słowa zawsze potrafią dotrzeć do odbiorców i mile ich zaskoczyć. Zaproszenia ślubne, które wysyłamy zazwyczaj zamawiamy w internecie lub w sklepie z akcesoriami ślubnymi. Gotowe teksty również są ok, ale najlepiej mieć otwarte pole do manewru i samemu skomponować odpowiednie teksty i cytaty. Tak, żeby wszystko nam odpowiadało.

„Cytaty do zaproszeń ślubnych nie są aż tak ciężkim zadaniem. Powiem szczerze, że szybko znalazłam odpowiedni tekst dla siebie. Dokładnie był taki: „Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie.”- K. I. Gałczyński. Bardzo ładny i chwytający za serce. Uważam, że jest bardzo odpowiedni. Znowu chciałam też zaznaczyć, że równie dobrze można samemu napisać piękny wierszyk i tak właśnie zrobiła moja kuzynka, która ma zdolności do pisania. Tekst szedł jakoś tak: …ma miłość tak wielka do ciebie jak rwący potok w dół, tej miłości nikt nie zniszczy nawet gdyby mógł…” Było to coś w tym stylu, ale dokładnie nie pamiętam. Jak widać wyobraźnia może zdziałać cuda. No i też potrzeby jest do tego talent. Ja nie umiałabym napisać nic ciekawego. Wolałam poszukać gotowego tekstu w internecie, ale jak to mówią: nie ma tego złego. Mój również jest piękny i dający do myślenia” twierdzi Marta.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Zaproszenia ślubne są wizytówką pary, która już wkrótce weźmie ślub. Jeśli decydujemy się na format drukowany, a nie np. nagrywany zawsze powinniśmy dokładnie zastanowić się nad zawartością. Jest to tak jakby nasze wnętrze, które pokazuje jak jesteśmy zaangażowani i zakochani. Nikt nie chce przecież dostać byle czego i byle jak napisanego. Cytaty, które zdecydujemy się dołączyć są pięknym i zarazem miłym gestem. Jak dobrze, że mamy w dzisiejszych czasach możliwości wyboru i konstruowania wszystkiego tak jak chcemy. Cytaty do zaproszeń ślubnych są piękne, wzruszające i są przede wszystkim nasze- takie, na które się zdecydowaliśmy i postanowiliśmy użyć, aby przekazać co dla nas oznacza słowo „miłość”.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Cytaty do zaproszeń ślubnych, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor