≡ Menu

Dekoracja sal weselnych

Dekoracja sal weselnych

Dekoracja sal weselnych powinna być odpowiednikiem państwa młodych oraz musi zachwycać i powodować zadowolenie gości jak i nowożeńców. Wszyscy zgodnie potwierdzą, że odpowiednie udekorowanie robi niesamowite wrażenie i sprawia wiele radości. W dzisiejszych czasach możemy pozwolić sobie na bardzo wiele. Wszystko jest dostępne i możliwe do wykonania. Liczy się przede wszystkim nasza wyobraźnia i pomysły. To na czym nam zależy zawsze jest najważniejsze. Jeśli chodzi o opcję dla leniwych zawsze można wynająć firmę, która wszystko załatwi i udekoruje salę zgodnie z najnowszą modą i obowiązującymi trendami. Wtedy nie musimy się o nic martwić i skupiamy się na rzeczach zupełnie innych jak na przykład menu weselnym.„Jeśli chodzi o dekorację sali to ta, którą wynajęłam była już wspaniale udekorowana” opowiada Edyta. W sumie nie musieliśmy nic robić i nic ustalać bo podobało się nam tak jak było. Pytania dotyczyły bardziej ustawienia stołów, ale z tym również nie mieliśmy najmniejszego problemu. Po co zmieniać coś co jest dobre. Nie miałam zamiaru kombinować i cudować. Pierwsza opcja jest najlepsza i jej się trzymałam. Sala była duża, przestronna, miała podest dla zespołu,a każdy kawałek był w jakiś sposób udekorowany. Kolor sali to piękny brzoskwiniowy z dodatkowymi elementami bieli i delikatnego różu. Nie było balonów, ale zupełnie mi to nie przeszkadzało. Powiem szczerze, że i bez nich sala wyglądała jak z bajki i w stu procentach przypominała salę weselną. Jestem bardzo zadowolona i polecam takie gdzie dekoracja sal weselnych  jest gotowa i nie trzeba nic zmieniać.”

Dekoracja sal weselnych – na co zwracać uwagę?

Co możemy zrobić kiedy w grę wchodzi dekoracja sal weselnych i na co zwracać uwagę, aby wszystko wyszło idealnie? Na pewno wybierając salę weselną należy dokładnie dowiedzieć się czy płacimy za udekorowaną już salę, czy mamy możliwość wynajęcia firmy i zmiany wystroju oraz czy może oni sami mogą zorganizować zmiany i za jaką cenę. Sale weselne zazwyczaj są udekorowane i właściciele nie chcą, aby coś zmieniać, ale zdarza się i tak, że możemy organizować takie dekoracje jakie tylko chcemy i nie ma z tym największego problemu.

W końcu nie zawsze musi się nam podobać aktualna dekoracja i powinniśmy mieć prawo do zmiany. Możemy też wynająć salę w ogóle nie udekorowaną i wszystko urządzać sami.

„Znalazłam razem z chłopakiem sale za miastem i była ona w ogóle nieudekorowana. Jeśli chodzi o jedzenie to normalnie można było umówić się co do menu, ale sala musiała być dekorowana samodzielnie, a później albo się sprzątało, albo zostawiało te ozdoby. Wszystko było zależne czy chcemy je odzyskać i czy nie należą do firmy, która nam dekorowała. Akurat jeśli chodzi o nas to sami wszystko kupowaliśmy, a potem zdejmowaliśmy- kto wie może jeszcze kiedyś komuś się przydadzą. Było mnóstwo balonów z naszym imieniem, różnorodne sznury pod sufitem w kolorze bieli i różu- wszystko wspaniale” twierdzi Ela.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Dekoracja sal weselnych od zawsze była i będzie ważną częścią organizacji wesela. Zarówno para młoda jak i goście chcą czuć się znakomicie i mieć przyzwoite warunki do zabawy: chodzi o czystość, miłą obsługę oraz pięknie udekorowaną salę. „U mnie wszystko musiało być idealnie i również wspaniale udekorowana sala, ponieważ mąż mnie zamęczał, że każdy ma czuć się adekwatnie do sytuacji, a nie później obgadywać nas, że zostało coś zrobione byle jak. No troszkę to dziwne, ale każdy ma swoje priorytety. Ja robiłam to dla siebie, a to co ktoś myśli o moim weselu niech zostawi to dla siebie bo i tak mnie to nie obchodzi. Mąż myśli, że jeśli nic nie słyszał to pewnie nikt nic nie gadał, ale zawsze coś tam zostanie zauważone i przekazane między gośćmi i nie ma szans na usłyszenie wszystkiego. Zabawne to było, ale cóż każdy wie, że mężczyźni to takie małe dzieci- udają tylko twardzieli, a tak naprawdę liczą się z każdą opinią” śmieje się Żaneta. Fakt, faktem każdy z nas miło odbiera kiedy sala jest pięknie udekorowana. Dlatego warto wykazać troszkę swojej inicjatywy i mieć wpływ jak to wszystko ma wyglądać i co, gdzie powinno się znajdować. Dekoracja sal weselnych nastraja bowiem państwa młodych jak i gości do wspaniałej zabawy do samego rana.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Dekoracja sal weselnych, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor