≡ Menu

Dekoracja sali weselnej cena

Dekoracja sali weselnej cena

Za parę miesięcy odbędzie się ślub i wesele i zapewne interesuje nas dekoracja sali weselnej cena i ogólnie wszystko co powinniśmy wiedzieć na ten temat. Jest bowiem wiele opcji jakie oferują domy weselne oraz już wtajemniczone firmy dekoratorskie specjalizujące się w strojeniu  sal weselnych.

Dekoracja sali weselnej cena

„Ja w ogóle nie miałam problemu ze strojeniem sali, ponieważ tam gdzie organizowałam swoje wesele wszystko było pięknie przystrojone i bardzo mi się to podobało, zresztą mojemu obecnemu mężowi również” opowiada Bożena. „Ułożenie stołów również było w porządku więc nie jestem za bardzo wtajemniczona w cenniki i w ogóle całą organizację. Najlepiej nie robić sobie kłopotu i wynająć salę gdzie wszystko jest już gotowe. Każdy ma inne zdanie na ten temat. Koleżanka robiła w tej samej sali wesele i wiem, że brała firmę, która dodatkowo przystrajała salę. Nie chciała mieć takiej samej dekoracji jak wszystkie pary młode z okolicy i nie tylko”.

Dekoracja sali weselnej cena

– od czego zależy…

Jeśli chodzi o cenę dekoracji sali weselnej to nie możemy mówić tutaj o jednakowej stawce i co za tym idzie o stawce niskiej jeśli w grę wchodzi wynajem firmy. Wszystko zależy również od wielkości sali jak i od tego czego sobie zażyczymy: kwiaty na stół, balony, pokrowce na siedzenia, świeczniki, girlandy i wiele, wiele innych. Większość zależy od naszych finansów. Więc jeśli szkoda nam pieniędzy i chcemy zaoszczędzić wszystko możemy zorganizować sami, a cena na pewno nas zaskoczy bo będzie o wiele niższa.

„ Dekorację sali ustalałam z mamą i siostrą” opowiada Aneta. „ Nie chciałam brać firmy, ponieważ dekoracja sali weselnej cena to wydawanie pieniędzy na darmo,  skoro mogę zrobić wszystko sama i z pomocą rodziny. Odwiedziłam jedną panią dekoratorkę, ale powiedziała, że może wszystko zorganizować za 1000 złotych więc się nie zgodziłam. Weszłam na internet i kupiłam wszystko czego potrzebowałam na allegro. Jest tam mnóstwo ofert z dekoracjami ślubnymi i ceny są również odpowiednie. Następnie wszystko udekorowałam z najbliższymi i było idealnie. Polecam ten sposób, na pewno będzie taniej i tak jak my chcemy. Mamy możliwość zmieniać wszystko i tworzyć kombinacje na sto sposobów”.

Jeśli mamy za dużo pieniędzy to na pewno warto skorzystać z dekoratora. Nie będziemy musieli załatwiać wszystkich potrzebnych spraw i zostaje nam sporo czasu na inne przygotowania. Warto jednak ustalić szczegóły z dekoratorem żeby później nie być niemile zaskoczonym.
Dekoracja sali weselnej cena

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Kiedy weszłam zobaczyć na udekorowaną salę przed dekoratorkę byłam załamana. Wszystko aż świeciło się od fioletów i błękitu. Chyba uważała, że to modne kolory, a ja taka naiwna powiedziałam, żeby zorganizowała coś modnego oraz, że zostawiam to wszystko w jej rękach. Błąd ogromny popełniłam i ostrzegam przyszłe pary młode, aby się dogadywały z firmami co do dekoracji, wystroju, kolorów itd. Dobrze, że w porę udało nam się to wszystko jakoś stonować” śmieje się Jola z Kłodzka.

W trakcie organizacji wesela każdy szczegół jest bardzo ważny. Dekorowanie sali bierzemy na swoją odpowiedzialność, lub powierzamy osobie, która najlepiej się na tym zna. To od nas powinno zależeć w każdym z tych przypadków jak dana sala będzie wyglądała. Dekoracja sali weselnej cena może być naprawdę rozsądna, wystarczy tylko włożyć w to trochę serca i zaangażowania.

http://videodream.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Dekoracja sali weselnej cena, 5.5 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor