≡ Menu

Dekoracje samochodu

Dekoracje samochoduDekoracje samochodu

Dekoracje samochodu to piękna sprawa, która pobudzą naszą wyobraźnię. Często bowiem bywa, że młodzi mają swoją wizję zdobienia auta i nie mają ochoty na gotowe szablony, które zazwyczaj mają pod ladą panie, które się tym zajmują. Dekoracje samochodu są naszą wizytówką i pokazują nas w jasnym świetlne. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a fakt, że przejeżdżamy przez miasto pięknie udekorowanym autem sprawia, że czujemy się wspaniale. Nie mówiąc już, że jesteśmy zauważani na każdym możliwym kroku.„Kiedy organizowałam swoje wesele poszłam z chłopakiem do kwiaciarni gdzie również w ofercie było dekorowanie samochodu. Oczywiście pani była doskonale przygotowana, ale miała gotowe wzory, a mi się nic nie podobało. Wymyśliłam więc z chłopakiem, że sami wymyślimy ozdoby na nasze autko, a pani po prostu dostosuje się do naszych kryteriów. Zgodziła się i powiedziała, że super, że mamy własne zdanie i chcemy coś zupełnie innego. Faktycznie było to dość oryginalne i auto wyglądało przecudnie, ale najważniejsze, że nie było takie standardowe jak wszędzie. Byliśmy bardzo zadowoleni i muszę powiedzieć, że ozdób nie było końca. Może i ktoś mógłby powiedzieć, że przesadziliśmy, ale nam bardzo się podobało, a to jest przecież najważniejsze. Uważamy, że warto samemu wziąć się za dekoracje samochodu albo chociaż za rodzaje dekoracji, aniżeli korzystać z gotowych szablonów. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe więc nie ma najmniejszego problemu” mówi Ewa.

Dekoracje samochodu – opinie i wnioski….

Niejednokrotnie spotykamy się z tym, że wynajęte samochody są już ozdobione i nic nie musimy robić. Jest to idealne rozwiązanie dla par, które nie mają głowy rozmyślać o ozdobach na aucie, a doskonale wiedzą, że to co jest będzie odpowiednie. Obejrzą zdjęcia i są przekonani, że wszystko będzie wyglądało idealnie…Dekoracje auta

„Nie jest do końca tak, że to co na zdjęciach tak samo będzie wyglądało w rzeczywistości i ja się o tym przekonałam. Wybrałam zdjęcie gdzie dekoracja wydawała mi się fantastyczna i zrobiłam wielki błąd, że nie skontrolowałam tego parę godzin wcześniej. Osoby, które robiły dekoracje samochodu wszystko zepsuły. Ja nie mam pojęcia jak można zrobić komuś coś takiego w dniu wesela. Wszystko odpadało, kwiaty miały dziwne kolory, te które były żywe to dosłownie jakby nie widziały tydzień wody. Wszystko krzywo i bez ładu ani składu. Byłam załamana. Dobrze, że siostra miała stare dekoracje, które zostawiła kiedy sama brała ślub. W mega szybkim tempie poprzypinaliśmy co się dało i w ostatniej chwili do kościoła. Nie polecam nikomu niesprawdzonych firm, o których nic nie wiemy bo później mogą wystąpić niemiłe niespodzianki. Tak samo jak u mnie” mówi Anka.

Dekoracje samochodu powinny być idealne i dopracowane w stu procentach. Liczy się pierwsze wrażenie, chwile kiedy przejeżdżamy ulicami naszych miast i wszystkie spojrzenia skierowane są w naszą stronę. W dzisiejszych czasach samochody potrafią być naprawdę przepiękne. Już same w sobie przykuwają wzrok, a dodając do tego piękne dekoracje sprawiają wrażenie magicznych i fantastycznych. Takich, którymi każda kobieta ma ochotę się przejechać i poczuć się jak gwiazda.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Szczerze powiem, że czułam się idealnie kiedy jechałam naszym cudownym samochodem i to do tego bez dachu. Kierowca jechał bardzo wolno i wszyscy oglądali nas oraz furę, które była niesamowicie ozdobiona. Kłamałabym gdybym powiedziała, że mi się to nie podobało. Mało jest takich momentów kiedy jest się w centrum uwagi i świeci jak gwiazda przed całym miastem. Właśnie ślub i wesele są takim momentem i to jest najpiękniejsze. To filmowanie, kamera jak i aparat skierowane w naszą stronę. Miłe komentarze, miłe spojrzenia i życzenia szczęścia do końca naszych dni. Chyba nie ma kobiety, której by się to nie podobało. Każda z nas marzy o wspaniałym ślubie i weselu oraz idealnym mężu, z którym przejedziemy przez miasto i jesteśmy wręcz wniebowzięci. Ja właśnie tak się czułam i życzę tego każdej kobiecie” dodaje Iwona. Samochód do ślubu jest równie ważny jak cała reszta. Wszystko składa się w logiczną całość, która musi do siebie idealnie pasować. Dekoracje samochodu dają nam wiele możliwości, wszystko możemy ustalić i dopracować w taki sposób, aby nam odpowiadało.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Dekoracje samochodu, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor