≡ Menu

Dekorowanie kościoła na ślub

Dekorowanie kościoła na ślubDekorowanie kościoła na ślub

Dekorowanie kościoła na ślub często liczy się z opinią księdza danej parafii. Mimo iż chcemy, aby wyglądało to jak najlepiej nie zawsze mamy tak wielkie możliwości jak w przypadku kupna sukni czy ustaleniu fryzury. Dekorowanie kościoła na ślub jest równie ważne dla młodych jak inne sprawy organizacyjne i wymaga momentami więcej zaangażowania aniżeli inne drobnostki. Każdy szczegół musi być idealnie dopracowany- tak, aby odpowiadał państwu młodym oraz po to, aby czuli się jak najlepiej. Atmosfera musi odpowiadać temu co oczekują, a to jak zostanie to zorganizowane zależy tylko i wyłącznie od nich samych.Natalia, która dwa lata temu wychodziła za mąż opowiada z przejęciem: „Kościół to jedno z najważniejszych miejsc, które musi wyglądać idealnie. Oczywiście nie musi być to mnóstwo kwiatów i ozdób, które dosłownie przytłaczają młodych. Czasami wystarczy skromna, ale treściwa dekoracja, która zdziała więcej niż się wydaje. Ja nie miałam „odwalonej” szałowej dekoracji, ponieważ szanuję kościół oraz panujące tam zasady. Rozumiem księży, którzy nie chcą robić przysłowiowej „szopki” ze świątyni. Udekorowałam wszystko sama, z pomocą rodziny, kupiłam kwiaty i ozdobiłam nimi ołtarz oraz wejście i tyle mi starczyło. Zdarza się tak, że pary martwią się, że wyjdzie to za skromnie i to samo będzie pokazane na filmie z uroczystości, ale nie jest to prawda. Jeśli się chce to można za niewielkie pieniądze i bez obnoszenia się zrobić coś wspaniałego, a dekorowanie kościoła na ślub może sprawić wiele radości. Wiem co mówię, w końcu sama tak wszystko zorganizowałam, a film był po prostu wspaniały. Wszystko jest zasługą profesjonalnego kamerzysty, który w końcu nie przyszedł kamerować ponurych momentów, ale te dobre. W sumie jakby tak pomyśleć to stwierdzam, że chyba złych chwil nie ma na ślubach i weselach tylko te same uroczyste, szczęśliwe, urocze momenty”

Dekorowanie kościoła na ślub – moda, szpan i cała reszta…

Kościół jest to miejsce gdzie trzeba zachowywać się należycie. Jeśli mamy ogromne możliwości dekorowania zawsze powinniśmy pamiętać o przyzwoitości. Oczywiste jest, że moda przyciąga wzrok i rzesze fanów, a coraz to nowsze i spektakularne trendy są z dnia na dzień popularniejsze wśród młodych ludzi. Z jednej strony jest to bardzo dobre, ale z drugiej powinniśmy pamiętać o swoich potrzebach. Trudno to określić, ale świątynia jest jedynym miejscem gdzie poważnie trzeba się zastanowić zanim zawiśnie ozdoba ślubna. Dekorowanie kościoła na ślub to nie są przecież nasze samodzielne wybory w każdej kwestii. Jakby nie patrzeć zawsze mamy szacunek do tego miejsca i nie chcemy, kogoś urazić lub sprawić, aby coś poszło nie tak.Dekorowanie kościoła na ślub. Nie wiesz jak udekorować swój koścół? Przeczytaj!

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Każde miejsce należy szanować i uważam, że kościół również, ale troszkę się też nie mogę zgodzić z twierdzeniami, że ozdoby ślubne nie mają racji bytu bo to jest tylko i wyłącznie nasze dziwne myślenie. Nie robimy tym nikomu krzywdy, a fakt, że położy się przed wyjściem czerwony dywan czy też przyczepi parę kwiatów nie oznacza, że nie szanuję Boga i powagi sytuacji. Tak uważam i zdania nie zmienię. Codo dekoracji to najważniejsza jest cena. Jeśli robi się samemu to nie wyjdzie drogo, koleżanka dała radę zamknąć się w 300zl, natomiast firma to już inna bajka. Wszystko zależy od ich renomy, a co za tym idzie od stawek. Firma na pewno zorganizuje wszystko bardziej profesjonalnie, sami z pewnością nie dalibyśmy rady zrobić tego aż tak idealnie. Jak widać do wyboru do koloru. Co kto woli, ale pamiętajmy, że najpierw trzeba pytać o pozwolenie. Czasami mamy tyle planów, które idą w łeb, a zaś z drugiej strony pełna dyspozycja i największe poparcie. Nigdy nie wiadomo jak rozwinie się sytuacja. Pewne jest tylko jedno- w dzisiejszych czasach mamy tyle możliwości ile włosów na głowie więc jeśli tylko mamy szansę możemy dwoić się i troić, aby wyszło tak jak chcemy.

Dekoracja zawsze wiąże się z tym co nam się podoba. Każda para młoda chciałaby mieć wolną rękę i jest szczęśliwa jeśli ma taką możliwość. Tak naprawdę nie trzeba wiele do pełni szczęścia i to jest najważniejsze przesłanie. Dekorowanie kościoła na ślub sprawia wiele radości i stwarza niepowtarzalną atmosferę, która towarzyszy młodym jeszcze przez długi czas.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Dekorowanie kościoła na ślub, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor