≡ Menu

Dj wesele Wrocław

Dj wesele Wrocław

Dj wesele Wrocław i okolice kojarzy się nam przede wszystkim z muzyką, która nie jest grana na żywo oraz z niższą ceną niż za zespół muzyczny. To co nam bardziej odpowiada zależy tylko i wyłącznie od nas. Chodzi o rodzaj muzyki oraz o sam fakt jak duże będzie wesele. Wesele i Dj pasuje do nowoczesnego wesela w gronie rodziny i znajomych, ale oczywiście musimy liczyć się z tym, że starsze osoby nie muszą być wcale zadowolone z takiej muzyki i zapewne wolałyby w tym czasie posłuchać prawdziwej kapeli, która gra na żywo, a nie puszcza muzykę z płyt. Niestety są gusta i guściki i każdemu nie da się dogodzić. Mada, która jest pół roku po ślubie: „Moje wesele było na 20 osób i zatrudniłam Dja, który świetnie się sprawdził w puszczaniu muzyki. W sumie nawet nie myślałam, że impreza rozkręci się tak bardzo. Wszyscy balowali do białego rana, tylko babcia troszkę marudziła i pytała dlaczego nie ma zwykłego zespołu z pięknymi piosenkami. Zatańczyła chyba jeden utwór i zrezygnowała. Za to młodzi bawili się na całego i oczywiście ja z mężem również. Myślę, że taka mała, skromna uroczystość powinna odbywać się z Djem. Jest to fajne i ciekawe doświadczenie, które spodobało się gościom. Od razu brali namiary na pana, który puszczał nam muzykę.

Dj wesele Wrocław i też cała Kotlina Kłodzka zapewniają nam ogromny wybór fachowców więc jeśli chodzi o to- nie ma najmniejszego problemu.”

 Dj wesele Wrocław – plusy i minusy

 Jeśli chodzi o wady i zalety wynajęcia Dja na wesele to różnie z tym bywa. Wszystko zależy od tego na czym nam najbardziej zależy i co zakładamy odnośnie uroczystości. Na pewno przyjęło się tak, że duże wesele – zespół muzyczny, mniejsze – Dj. Jest to dobre założenie i na pewno w pewnym stopniu ułatwienie w podjęciu decyzji. Na pewno Dj wesele Wrocław związany jest z mniejszymi kosztami jak za zespół muzyczny. Jak wiadomo Dj jest jeden, a w kapeli występuje kilka osób. Nie musi dzielić się honorarium

więc i stawka jest mniejsza. Jeśli chodzi o repertuar to na pewno Dj zagra nam dosłownie wszystko i każda piosenka będzie puszczona w oryginale – tzn. tak jak jest nam znana. Nie będziemy mogli powiedzieć, że coś się nie udało, bądź ktoś zafałszował czy zmienił cały utwór.

Oczywiście tyle ile jest zalet tak samo występują wady. Jedną z nich jest fakt, że Dj nie gra na żywo tylko wszystko puszcza z płyt. Z jednej strony jest to dobre, ale jeśli ktoś tego nie toleruje to może być ciężko. Nie ma się co oszukiwać, ale czasami i zespoły muzyczne puszczają nagrane piosenki więc nie ma reguły. Wesele to jedna z nielicznych imprez gdzie możemy posłuchać sobie piosenek śpiewanych na żywo i jeśli ktoś nastawia się na taką imprezę to na pewno będzie rozczarowany. Kolejnym minusem jest fakt, że Dj nie jest wodzirejem i nie prowadzi zabaw weselnych. Nie ma przyśpiewek i słynnego „sto lat” więc para młoda może liczyć tylko i wyłącznie na gości. Oczywiście nie jest to reguła, na pewno są tacy Dj, którzy potrafią i chcą zabawiać gości jak prawdziwy zespół muzyczny.

Ola, która była na weselu u kuzynki opowiada: „Wesele, które odbyło się chyba w 15 osób zabawiał Dj, który równocześnie był wodzirejem. Zawsze byłam nastawiona negatywnie, ponieważ uważałam, że to na pewno będzie nieciekawe wesele i każdy będzie się nudził. Twierdziłam, że równie dobrze można puszczać muzykę z laptopa i nie jest potrzebny żaden.  Dj wesele Wrocław czy nawet Warszawa. Wystarczyłoby podłączyć tylko głośniki i gotowe. Jak widać bardzo się myliłam i dziś już to wiem. Na pewno było to dla mnie jak i dla większości

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

gości coś nowego, ale szybko przekonałam się, że kuzynka dobrze zrobiła zatrudniając Dja. Puszczał piękne utwory i zachęcał nas do zabawy. Oczywiście odbył się również koncert życzeń- każdy gość mógł zażyczyć sobie taką piosenkę, która podobała mu się najbardziej. Zachęcał nas do śpiewania sto lat i miał nawet zorganizowane zabawy weselne. Jak widać nie ma w tym nic strasznego. Trzeba po prostu przeżyć wesele z Djem, a wtedy na pewno zmienimy zdanie.” Jeśli chodzi o muzykę z płyt na wesele to na pewno możemy powiedzieć, że warto spróbować. Jeśli oczywiście będzie to mniejsze grono, chociaż nikt nie powiedział, że tak musi być. Każdy organizuje wszystko wedle uznania. W każdym wyborze jaki dokonamy występują plusy jak i minuty, ale i tak warto spróbować i przekonać się co zaprezentuje nam.

Dj wesele Wrocław czy też fachowcy z innych pobliskich miejscowości Kotliny Kłodzkiej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Dj wesele Wrocław, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor