≡ Menu

Dodatkowe atrakcje na weselu

Dodatkowe atrakcje na weselu

Dodatkowe atrakcje na weselu zależą tylko i wyłącznie od państwa młodych. Chodzi przede wszystkim o pomysłowość, zaangażowanie i zapewne pełne kieszenie, które pozwolą nam zorganizować coś ponad program.

Nie od dziś wiemy, że takich atrakcji jest bardzo dużo, a możliwości jeszcze więcej dlatego warto pomyśleć nad dodatkową rozrywką i urozmaiceniami dla gości oraz nas samych…

„Jeśli chodzi o dodatkowe atrakcje weselne to z pewnością możemy do nich zaliczyć pokazy barmanów, tancerzy, różnego rodzaju występy jak na przykład zaproszenie kogoś znanego na 20 minutowy występ, pokazy sztucznych ogni, a dla najmłodszych możemy zapewnić dmuchany plac zabaw, aby mieli zajęcie godne prawdziwego malucha. Mogą być również gołębie puszczane po wyjściu z kościoła, czekoladowe fontanny na stołach czy też lodowe kieliszki do wódki. W dzisiejszych czasach niczego nie brakuje, a wręcz przeciwnie- nie wiadomo co wybrać, jak zorganizować, aby było idealnie. Ja jeszcze nie miałam ślubu i wesela, ale szykuje mi się za parę miesięcy i cały czas zastanawiam się co i jak zrobić, dodać, odjąć aby było dobrze. Dodatkowe atrakcje na weselu to w końcu frajda dla każdego, a o to w tym wszystkim chodzi. Trzeba dać z siebie wszystko, aby czuć się usatysfakcjonowanym” mówi Elka.

Dodatkowe atrakcje na weselu – pomysłowość…

Kiedy organizujemy wesele na pewno bardzo ważną rolę odgrywa nasza pomysłowość i zaangażowanie. To właśnie od nas zależy jak goście będą się bawić i czy zapamiętają właśnie nasze wesele jako te najlepsze. Pomysłowość ludzka nie zna granic i zapewne nie raz się już o tym przekonaliśmy. W dzisiejszych czasach możemy dosłownie wszystko więc nie ma problemu ze spełnianiem swoich pomysłów. „Na moim weselu atrakcją wieczoru było puszczanie tzw.” światełka do nieba” pięknie to wyglądało i byłam bardzo zadowolona. Zresztą wszystkim się podobało. Również zaprosiłam pana, który profesjonalnie parzy kawę i rysuje mlekiem na górze różne wzorki. Jeśli ktoś miał życzenie- dostawał kawę z danym rysunkiem. Kolejną fajną sprawą i dodatkową atrakcją na weselu były palmy- sztuczne, podświetlane dawały niesamowity efekt. Sama byłam w szoku kiedy to zobaczyłam. Najlepsza była fontanna czekoladowa gdzie koło niej leżały patyczki i różnego rodzaju wafelki, które można było nabić i moczyć w fontannie. Sama słodycz jednym słowem. Dla dzieci również mieliśmy z mężem dodatkową atrakcję. Zaprosiłam panią, która maluje na twarzach zwierzęta i dzieci miały wielki ubaw. Wszystkie pięknie pomalowane szalały na parkiecie” mówi zadowolona Ewa.

Atrakcje, które towarzyszą nam w czasie wesela są wspaniałym pomysłem na zabawienie gości. Różnego rodzaju zabawy, tańce i wszystkie inne pomysły potrafią zdziałać cuda. Urozmaicenie to podstawa udanego wesela bo jak wiadomo wszyscy lubią być zaskakiwani. Dodatkowe atrakcje wcale nie muszą kosztować nas fortunę, jeśli dobrze przemyślimy sprawę to z pewnością będziemy mogli zrobić to za niewielkie pieniądze. Wszystko zależy od naszej pomysłowości oraz tego czego oczekujemy.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Na swoim weselu nie miałam za dużo dodatkowych atrakcji, a i tak wszyscy dobrze się bawili. W sumie ja nie miałam z chłopakiem za dużo pieniędzy żeby szaleć więc zostawiliśmy wszystko

w rękach zespołu. Fajnie zorganizowali zabawy, a dodatkowych wariactw nie było. Pamiętam, że tydzień przed moim ślubem jakaś para miała pokaz sztucznych ogni. Pięknie to wyglądało i całe miasto oświetliło przez chwile. Fajnie tak w środku lata fajerwerki. Ja niestety nie miałam, ale i tak byłam bardzo zadowolona. Wszyscy pobawili się, potańczyli, popili i zadowoleniu nie było końca tak jak chciałam. Ważny jest klimat i ludzie, a na moim weselu niczego nie brakowało. Super ludzie, klimat i ja z mężem. Czułam się fantastycznie, dosłownie jak księżniczka” mówi Kamila. Kiedy organizujemy wesele sami musimy przemyśleć czy chcemy mieć dodatkowe atrakcje, czy też nie. Wszystko zależy od nas i to my dyktujemy warunki. Każde wesele jest piękne i wyjątkowe dlatego dodatkowe atrakcje na weselu są tylko dodatkiem, dopełnieniem do idealnej całości.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Dodatkowe atrakcje na weselu, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor