≡ Menu

Dom weselny

Dom weselny

Dom weselny kojarzy się nam z pięknie udekorowaną salą i super imprezą weselną.zdjecie1

W dzisiejszych czasach mamy są one na urządzone na wysokim poziomie i niczego w nich nie brakuje. Możemy wybrać taką, która nam jako parze młodej będzie odpowiadała najbardziej.

Wszystko zależne jest od ceny, ponieważ każdy dom weselny ma inną stawkę, którą ustala się kiedy jesteśmy zdecydowani w stu procentach bądź po prostu pytamy kiedy jesteśmy ciekawi jaka będzie kwota od osoby z poprawinami.

„Jeśli ktoś chce wybrać dla siebie idealny dom weselny to uważam, że trzeba wybrać najlepsze w internecie, poczytać opinie, a następnie jeździć i przekonać się na własne oczy co i jak wygląda. Inaczej do niczego nie dojdziemy. No chyba, że mamy zaprzyjaźniony dom weselny czy znamy jakiś z doświadczenia wtedy mamy z górki. Ja tak robiłam i uważam, że to bardzo dobry pomysł. Dzisiejsze pomieszczenia gdzie goście świetnie się bawią są bardzo modne, czyste, zadbane. W końcu goście i państwo młodzi są bardzo wymagający i nikt nie ma zamiaru przebywać w miejscu gdzie jest ogromne zaniedbanie. Wszystko musi być idealne i zorganizowane perfekcyjnie.” twierdzi Marysia.

 Dom weselny – pałac jak z bajki

 Każda panna młoda marzy o przepięknym ślubie i weselu. Wszystkie również marzą o wspaniałym zamku, w którym mogłoby się odbyć wesele. Nie zawsze jednak mamy możliwość, aby zorganizować wszystko jak w bajce o księżniczkach, ale z pewnością w niejednej miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej znajdują się fantastyczne domy weselne, które swym wnętrzem przypominają nam salę królewską. Wszystko zależne jest od naszego gustu i upodobania oraz od tego czy słowo „prawie” robi dla nas wielką różnicę. W końcu jest to „prawie” zamek, ale również może być tak samo pięknie i zjawiskowo.

„Zdarzają się jeszcze domy weselne w niskim standardzie, ale przeważnie nie mają za wielu klientów. Otworzyli kiedyś taki dom koło mojego mieszkania i powiem szczerze, że widziałam tam może z dwa wesele w ich 2letniej karierze. Później zostało to zamknięte i do dnia dzisiejszego nikt, nic tam nie otworzył. Wcale się nie dziwię. Okropny budynek, w środku też byłam i powiem, że dominują same szarości na ścianach, samemu trzeba dekorować, jakieś zwykłe drewniane krzesła, białe obrusy i to wszystko. Dziwię, się, że koleżanka wynajęła tamtą salę bo nawet w trakcie wesela została obgadana. Jak widać ludziom zależy na wygodach, a nie na siedzeniu w szarym, zimnym i nijakim miejscu. W sumie to ona nie miała za dużo pieniędzy i na pewno na nic innego nie było ją stać. Ja się fajnie wybawiłam i nie narzekałam chociaż warunki były najzwyklejsze- żeby nie powiedzieć okropne. Ważne, że para młoda do dziś jet szczęśliwa, a wiem, że mieli też pecha z kamerzystą. Wzięli jakiegoś z pierwszej łapanki i czekali na film chyba z 3 miesiące, a mieli możliwość wyboru droższego, który gwarantował im wspaniały film i filmował dwoma kamerami. No jak pech to pech, ale oni się tak nie przejmowali jak inni, liczyło się to, że są razem” opowiada Iza.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Dom weselny jaki chcielibyśmy widzieć na pewno powinien posiadać wszystko co zapewni wygodę młodych oraz gości. Taki, który ma wiele pozytywnych opinii z pewnością zasługuje na naszą uwagę i zainteresowanie. Lepiej nie ryzykować tym, że nie sprawdzimy w jakich warunkach będziemy się bawili i być może też nocowali. Dlatego każda decyzja musi być przemyślana, a dom weselny, który wybraliśmy na pewno obejrzany z każdej możliwej strony. Dom weselny to przecież nie tylko sama sala i jej wystrój, to również obsługa, dobre menu czy sala dla palących i klimatyzacja dla ogółu. Wszystkie te elementy sprawiają, że wybieramy właśnie taką salę, a nie inną. Wybór domu weselnego należy do zadań specjalnych dla młodych. Zazwyczaj jest to jednaz pierwszych rzeczy, które trzeba załatwić na długo przed ślubem. Istotne jest, aby zwracać na wszystko uwagę i jeśli coś jest niezrozumiałe należy pytać właściciela lokalu. Dom weselny powinien zachęcać do skorzystania ze swojej oferty oraz sprawiać radość swoim wystrojem gościom weselnym jak i parze młodej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Dom weselny, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor