≡ Menu

Fryzura na wesele

Fryzura na weseleFryzura na wesele

Fryzura na wesele – taka, która będzie idealna, wspaniała, doskonała, perfekcyjna, taka, która będzie nasza, upragniona i wymarzona- o tym właśnie marzymy. Fryzura, która będzie pasowała zarówno do naszego wyglądu jak i taka, która będzie odzwierciedlała naszą osobowość. Fryzura na wesele powinna być zaskoczeniem zarówno dla nas jak i dla obecnych gości. Jest to bowiem dopełnienie tego jak wyglądamy i co za tym idzie- jak się czujemy. O to przecież w tym wszystkich chodzi: musimy dobrze się czuć, idealnie wyglądać i świetnie się bawić w trakcie tych wymarzonych chwil.„Moja fryzura weselna była bardzo nowoczesna. Zawsze chodzę do jednej i tej samej fryzjerki. Wystarczy, że powiedziałam jej, że chce coś wyjątkowego, niespotykanego i oryginalnego na swoje wesele, a ona wiedziała co ma robić. Najważniejsze jest to, aby mieć profesjonalistę obok siebie,  a wtedy sukces będzie gwarantowany. Ja nie musiałam niczego wyszukiwać w necie, nie musiałam wycinać z gazet odpowiednich fryzur, po prostu poszłam do mojej fryzjerki, a ona sprawiła, że czułam się jak księżniczka. Miałam piękną suknię, makijaż i oczywiście fryzurę. Muszę się pochwalić, że nikt wcześniej nie wymyślił czegoś takiego. Kochane dziewczyny pamiętajcie, że dobry fryzjer to za mało- musi to być ktoś kto wie co robi i doskonale zna się na rzeczy, to podstawa sukcesu. To samo tyczy się zespołu czy kamerzysty, który będzie filmował całą uroczystość – bez nich nic nie wypali” opowiada Roksana.

Fryzura na wesele – kto mi doradzi!?

Jeśli nie jesteśmy pewne tego czego chcemy na swoich głowach oraz czy fryzjer sprosta zadaniu należy umówić się w odpowiednim salonie z towarzyszką, przyjaciółką, mamą, która doradzi i wypowie się na temat próbnej fryzury. Zawsze możemy śmiało sprawdzić na co możemy liczyć wybierając tego, a nie innego fryzjera. Druga rzecz to osoba, która powie, doradzi nam jaka fryzura będzie idealna. Jeśli jesteśmy mało zdecydowane to rozwiązanie jest wręcz idealne.

„Moja pokrewna dusza, mój doradca i oczywiście mowa o mojej kochanej mamusi jeśli chodzi o pomoc. Doradzała mi dosłownie we wszystkich kwestiach i to bardzo mi się podobało. Cieszę się, że mam taką osobę i to samo radzę wszystkim przyszłym pannom młodym. Koleżanka może czasami powiedzieć, że ładnie się wygląda bo nie chce nam zrobić przykrości, a jeśli zapytamy mamę to zawsze będzie z nami szczera i obiektywnie oceni co jest dobre, a co złe. Tak było z moją mamą. Fryzjerka próbowała zrobić kilka fryzur, ale już w trakcie mamie się nie podobało więc od nowa i od nowa. Fryzura na weseleW końcu się udało i oby dwie stwierdziłyśmy, że ta, a nie inna fryzura będzie idealna. Polecam wszystkim kobietkom o to, aby korzystały z opinii bliskich i nie odmawiały jeśli ktoś zaproponuje pomoc. Czasami lepiej na tym wyjdziemy, a unoszenie się honorem i stwierdzenie: „wszystko zrobię sama” nie jest odpowiednie. Więc jeśli mamy wątpliwości zawsze powinniśmy się dwa razy zastanowić zanim odmówimy osobom trzecim” mówi Olka.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Od dawien dawna kobiety pragną idealnie wyglądać  w dniu ślubu i wesela. Odpowiednia fryzura jest dopełnieniem naszego wyglądu, szczęścia i poczucia własnej wartości. Fryzura na wesele taka naprawdę idealna musi być przez nas akceptowana i to właśnie my musimy się w niej czuć idealnie, perfekcyjnie, pięknie i wyjątkowo.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Fryzura na wesele, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor