≡ Menu

Fryzury na bok czesane

Fryzury na bok czesane

Fryzury na bok czesane

Fryzury na bok czesane i wszystkie inne, które podkreślają urodę panny młodej są inspiracją zarówno dla nich jak i dla stylistów, fryzjerów. Są to bardzo nowoczesne, piękne upięcia, które wkroczyły na salony i utrzymują się na pierwszych miejscach…Fryzury na bok czesane są bardzo modnym i stylowym rozwiązaniem. Panny młode często decydują się na upięcia na boku, które podkreślają urodę, sprawiają, że wyglądamy zupełnie inaczej aniżeli na co dzień.

„Jeśli chodzi o fryzurę weselną to na pewno powinna być ona dobrana zgodnie z naszymi upodobaniami no i uważam też, że nie musi pasować to owalu twarzy. Wydaje mi się, że fryzury na bok czesane pasują do wszystkich niezależnie od rodzaju urody i tak dalej. Zawsze wygląda to inaczej, oryginalnie, zjawiskowo i dodaje, a nie odejmuje uroku. Takie jest moje zdanie. Ja miałam taką fryzurkę, a mam twarz bardzo okrągłą i wszystkim bardzo się podobało, a co najważniejsze ja sama byłam zadowolona. Włosy, które z jednej strony są zaczesane, a zaś z drugiej upięte i pięknie uczesane wyglądają wyjątkowo. Jakby nie patrzeć mamy dwie odsłony, prawa strona i lewa są inne, z każdej z nich prezentujemy się wspaniale i oryginalnie. Długo zastanawiałam się nad fryzurą weselną i w końcu wybrałam tą odpowiednią, którą polecam wszystkim paniom. Na pewno będziecie zachwycone takim wyborem” mówi Krystyna.

Fryzury na bok czesane – na boku, ale jak?

Jeśli zdecydujemy się na fryzurkę, która ma być na boku powinni się zastanowić jak ona ma wyglądać. Czy to ma być upięcie, kok, a może coś w rodzaju artystycznego nieładu. Wybór jest bardzo duży więc można eksperymentować i dopasować coś w sam raz dla siebie.

„Jeśli chodzi o fryzury na bok czesane to z pewnością wyglądają one bardzo dziewczęco. Kiedy na własnym weselu miałam taką fryzurę to od razu poczułam się jakbym miała 10 lat. Wtedy właśnie mama czesała mi kucyki na boku i od zawsze była to moja ulubiona fryzura. Na boku można zrobić dosłownie wszystko. Tak samo jak i z tyłu. W dzisiejszych czasach moda jest na wszystko, a jak wiadomo kobiety szaleją za modą i w dniu ślubu chcą być podziwiane. Mi osobiście bardzo podobają się tego typu uczesania i na pewno każda panna młoda będzie wyglądała wspaniale kiedy fryzurka będzie gotowa, piękna i idealnie osadzona na boku. Moja fryzura była na prawym boku, z góry zrobiony kok, niżej zrobione coś w rodzaju warkocza, a na samym dole puszczone luźno, zakręcone i przypięty piękny kwiat. Oczywiście do tego potrzebne są długie włosy, ale ze średnich również można zdziałać cuda. No jest tutaj mniejsze pole manewru, ale na pewno również będzie to pięknie wyglądało” mówi Ola.Fryzury na bok czesane na ślub

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Fryzury na bok czesane są piękne, zmysłowe, lekkie, a każda panna młoda wygląda świeżo oraz zjawiskowo. Jest to bardzo ważne i liczy się ogromnie kiedy mamy świadomość, że będziemy filmowani przez kamerzystę weselnego. Każdy chce w końcu wyglądać najlepiej jak się da, a później wspominać, oglądać film, który pozwala nam wrócić do tamtych magicznych chwil. Idealna panna młoda to taka, która ma piękną suknię, idealny makijaż oraz fantastyczną fryzurę. To wszystko składa się w jedną, idealną całość. „Patrząc na współczesny świat widać jak wszystko się zmienia i jak ważną rolę odgrywa wygląd. Ja zawsze dbałam o to żeby dobrze wyglądać i uważam, że w jakimś stopniu spełniam się świetnie w tej roli. Roli jaka spowodowała, że podczas własnego ślubu i wesela potrafiłam sama się uczesać i zrobić makijaż. Zajmuję się tym profesjonalnie więc nie widziałam potrzeby chodzenia do innych specjalistek. Uczesanie oczywiście na boku bo jest to teraz bardzo modne. Każda z tych fryzur jest oryginalna, niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju. Chłopak również uważał, że ten pomysł sprawdzi się w stu procentach” opowiada Milena.

Ach te kobiece dylematy- nie zawsze do końca wiemy co i jak mamy zrobić, aby pięknie wyglądać. Jeśli tak jest to trzeba zasięgnąć rad specjalistów, czytać, pytać itd. Zaś kiedy doskonale orientujemy się co i jak to wtedy mamy uproszczone zadanie. Moda na fryzury na bok czesane jest wielka i cieszy się coraz większą popularnością.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Fryzury na bok czesane, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor