≡ Menu

Fryzury na ślub

Fryzury na ślubFryzury na ślub

Jakie fryzury na ślub są najlepsze, w których będziemy wyglądać dziwnie, w których świetnie i jak mamy to sprawdzić? Kobiety dziennie zadają sobie miliony takich pytań analizując wszystkie za i przeciw zazdroszcząc tym samym swoim przyszłym mężom, którzy nie mają takiego problemu. Fryzury na ślub to sprawa bardzo konkretna i ważna. Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, że w dniu swojego ślubu i wesela ma wyglądać idealnie, a dobre uczesanie to podstawa i dopełnienie ideału.„Z tymi włosami to naprawdę jest problem” śmieje się Emilka. „Ja szłam na ślub siostry i cudowałam z fryzurą, a co dopiero ona. Dobrze, że mamy zaprzyjaźnioną fryzjerkę bo nie chce mi się wierzyć, aby ktokolwiek nie stracił cierpliwości robiąc tyle fryzur próbnych. Ja chyba bym zwariowała. Fakt faktem, że nie wszystkie fryzury pasują Monika więc dobrze, że były próby. Tym sposobem wspólnie wybraliśmy najlepszą, pasującą fryzurę do jej urody. Ona nie może np. mieć włosów na twarzy, rozpuszczonych. Najlepsze dla niej są zaczesane do góry, zebrane z twarzy. Taką też miała i czuła się znakomicie. Fryzury na ślub zajęły nam najwięcej czasu i pamiętam jak siostrę głowa bolała od tych wszystkich wsuwek i spineczek. Przecierpiała jednak i wszystko poszło znakomicie, sama stwierdziła, że musi cierpieć jeśli chce wyglądać pięknie. Tak właśnie się poświęcamy kiedy chcemy uzyskać piorunujące wrażenie.”

Fryzury na ślub – do wyboru, do koloru…

 Zazwyczaj wybierając idealną fryzurę weselną sugerujemy się panującymi trendami bądź wybieramy taką, która naszym zdaniem będzie pasowała nam najlepiej. Czasami wystarczy dobry pomysł, chwila zastanowienia, ciekawe inspiracje i możemy stworzyć naprawdę wspaniałą fryzurę, która zaskoczy wszystkich. Czasami dorzucenie pasemek, czy zmiana koloru również wspaniale się prezentuje.

„Na moim weselu postanowiłam, że zrobię sobie jasne, różowe pasemka. Oczywiście nie było ich dużo. Włosy miałam pół rozpuszczone, pół spięte, a pasemka wyglądały idealnie bo były pod kolor mojej sukni, która również była pół na pół- różowo- biała. Może nie było wszystko tak jak na standardowym weselu ( mój mąż miał różowe buty)ale nam się bardzo taki styl podobał. Chcieliśmy wyglądać inaczej, oryginalnie, tak po naszemu i się udało.

Tym sposobem wszyscy wspominają nasz ślub do dnia dzisiejszego. Fryzury na ślub są naprawdę różne, ale to od nas zależy jaką sobie wybierzemy i jak będziemy wyglądać. Czasami dziewczyny wybierają coś co kompletnie im nie pasuje. Warto więc wybrać się do profesjonalisty, który nam doradzi. Tak samo jak nie będziemy samodzielnie filmować swojego wesela, tak też nie powinniśmy układać sobie włosów jeśli się na tym nie znamy. Prosta sprawa, nic dodać i nic ująć” mówi Kasia.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Pomysłów na fryzury ślubne jest naprawdę wiele. Prawda jest taka, że to my mamy czuć się dobrze i komfortowo. Żadna kobieta  w dniu ślubu nie chce zastanawiać się czy dobrze wygląda oraz czy jej głowa jest proporcjonalna do reszty bo np. pani fryzjerka nawaliła. Zawsze powinniśmy umawiać się z zaufanymi profesjonalistami i dokładnie mówić czego oczekujemy i jak chcemy wyglądać. Fryzury na ślub to temat, który jest bardzo obszerny i zarazem ciekawy- mężczyźni zapewne mają inne zdanie, ale dla kobiet jest to sprawa życia i śmierci, a dzięki pięknie ułożonej fryzurze i my będziemy czuć się zjawiskowo.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Fryzury na ślub, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor