≡ Menu

Fryzury na wesela

Fryzury na wesela

Fryzury na wesela to jeden z elementów, które sprawiają, że panna młoda wygląda pięknie i uroczo. Czy będą to włosy kręcone- proste, rozpuszczone- spięte, ozdobione bądź nie to i tak mamy wrażenie, że w tym dniu kobieta we wszystkim wygląda dobrze. Kiedy jednak nadchodzi czasy wyboru niezdecydowanie wkrada się drzwiami i oknami.

„Dość długo nie mogłam się zdecydować na fryzurę ślubną. Mam zaprzyjaźnioną fryzjerkę i kombinowałyśmy na sto sposobów. Codziennie coś innego- nowe uczesanie. Loki, koki, proste, grzywka, bez grzywki, warkocz, upięte na boku itd. Myślę, że fryzjerka miała już dość po paru dniach i twierdziła, że chce ją wykończyć, ponieważ ładnie mi w każdej fryzurze. Ja jednak nie byłam zdecydowana. Postanowiłam, że zrobię pół na pół. Będą trochę rozpuszczone i trochę spięte na górze plus ozdoby. Myślę, że wszystko się powiodło i co najważniejsze fryzjerka odetchnęła by
z ulgą kiedy już było po wszystkim”
śmieje się Ewelina. „Nie miałam w końcu wyboru bo musiałam pięknie wyglądać, a to było możliwe tylko metodą prób i błędów. Jak dla mnie to super pomysł, aby robić próbne fryzury na wesela.Wtedy wiemy co nam odpowiada najbardziej.

Fryzury na wesela – fryzjer czy samodzielne czesanie w domu?

 Zawsze kiedy w grę wchodzi tak wielka uroczystość jak ślub mamy dylemat czy czesać się samemu w domu czy też iść do fryzjera. Jeśli potrafimy czesać się samodzielnie i umiemy tworzyć niesamowite fryzury to dlaczego nie, a jeśli nie czujemy się pewnie na pewno powinniśmy skorzystać z profesjonalizmu fryzjera. Będziemy mieli wtedy pewność, że fryzura będzie odpowiednia oraz, że przetrwa wystarczającą ilość czasu i nie rozburzy się przy np. wietrze.

„Fryzurę na wesele czesała mi profesjonalistka. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym postąpić inaczej. Sama również się czeszę na mniej ważne uroczystości i nawet jako tako mi to idzie, ale tutaj nie chciałam ryzykować. Wiedziałam, że najlepiej zrobi to fryzjerka. Kupiłam tylko ozdoby, które chciałam mieć na włosach i śmiało poszłam do salonu. Nie dość, że dostałam wiele rad i wskazówek to jeszcze do tego lakier do włosów, aby móc utrwalać fryzurę w trakcie. Najbardziej byłam właśnie zadowolona z makijażu i fryzury. Już nad ranem pod koniec wesela wszystko utrzymywało się tak jakbym dopiero została pomalowana i uczesana. Kiedy wstałam fryzura również była idealna. Zrobiłam lekkie poprawki i mogłam iść na poprawiny. To się nazywa odpowiednie podejście do zadania” opowiada zadowolona Julia.

Fryzury na wesela są podstawą idealnego wyglądu panny młodej. Panowie mają mniej problemu z tymi sprawami. W końcu mają krótkie włosy i nic im nie stoi na przeszkodzie. Zazwyczaj stawiają włosy na żel i po problemie. Kobiety zaś zazdroszczą im i zazwyczaj proszą o pomoc w różnych wyborach. Nie raz kiedy pytamy słyszymy odpowiedz: „Kochanie we wszystkim jest Ci do twarzy” – czy jednak o to właśnie nam chodzi? Chyba nie do końca. Kobiety w pewnym stopniu szukają wsparcia jak u najlepszego przyjaciela, który szczerze powie co im pasuje, a co nie. Jeśli chodzi o fryzurę czy makijaż również tak jest. Chcemy, aby nasz przyszły mąż zaniemówił kiedy zobaczy nas w białej sukni ślubnej z piękną fryzurą i perfekcyjnym makijażem. Dlatego tak nam zależy na idealnym wyglądzie. Niekoniecznie zawsze dla samej siebie, ale właśnie dla partnera, któremu chcemy się podobać.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Bardzo chciałam podobać się mojemu mężczyźnie w dnu ślubu i wesela. Robiłam wszystko żeby był zachwycony. Idealne uczesanie i makijaż to podstawa zaraz po sukni ślubnej. Wszystko załatwiałam w jednym salonie. Jedna pani czesała, druga robiła makijaż. Wszystko wyszło idealnie i pasowało do siebie znakomicie. Fryzura wręcz lśniła na mojej głowie. Miałam piękny kok ozdobiony diamencikami. Wszystko uchwycił nasz kamerzysta, który doskonale wywiązał się z zadania. Jego film  jest jak fryzury na wesela – idealny i przemyślany. Mąż do dziś wspomina, że był zachwycony oraz zadowolony, że ma tak piękną żonę. Zresztą powtarza to do dnia dzisiejszego. W sumie nie makijaż zaważył na jego zdaniu, ale jak twierdzi moja osobowość i sposób bycia. Twierdzi, że zawsze wyglądam pięknie, nawet w szlafroku i przysłowiowych wałkach na głowie.

Każda kobieta szuka inspiracji, aby móc pięknie wyglądać w dniu ślubu i wesela. Zazwyczaj są nimi partnerzy, których chce się zachwycić. Fryzury na wesela są zatem bardzo ważne i przemyślane i to świadczy o tym, że panny młode są zawsze idealnie przygotowane.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Fryzury na wesela, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor