≡ Menu

Fryzury na wesele loki

Fryzury na wesele loki

Fryzury na wesele loki i wszystkiego rodzaju inne fryzury zdobią pannę młoda i powodują, że wygląda pięknie oraz zjawiskowo. Jeśli chodzi o loki to śmiało możemy stwierdzić, że jest to jedna z najładniejszych fryzur, która możemy być ułożona w najróżniejszy sposób.  Śliczna panna młoda występuje na każdym weselu. Tego dnia jest gwiazdą i liczy się każdy element, który ją ozdabia. Jeśli chodzi o fryzury na wesele loki są odpowiednim uczesaniem zarówno dla włosów długich jak i średnich. „Moje włosy są naturalnie kręcone więc układałam fryzurę tak, aby podkreślić je jeszcze bardziej. To znaczy nie ja tylko moja fryzjerka, która jest specjalistką w tej dziedzinie. Jeśli chodzi o Kudowę Zdrój to chyba najlepsze fryzury na wesele loki czy też proste i kręcone należą do Pani Iwony „Salon fryzjerki u Iwony” – mogę polecić w stu procentach. Moje uczesanie było przepięknie. U góry kok, a na dole luźno puszczone loki. Kok pięknie ozdobiony i oczywiście wymyślnie zrobiony. Byłam w szoku, że można takie rzeczy tworzyć z włosów. Do tego trzeba mieć talent. Myślę, że ja chyba bym się nie nadawała. Pani Iwona jest perfekcjonistką i najlepiej sprawdzić ją na własnej skórze- włosach” opowiada Sylwia.

 Fryzury na wesele loki – tak czy nie?

Wiele kobiet zastanawia się nad fryzurą weselną. Uczesanie jest przecież wizytówką panny młodej i musi być to przemyślana decyzja. W internecie znajdziemy wiele pytań i odpowiedzi związanych z lokami. Czy są odpowiednie oraz do jakiej kobiety pasują najbardziej i czy w ogóle opłaca się kręcić włosy kiedy są one proste? Może lepiej zostać przy naturalnych? I tak w kółko możemy analizować i tworzyć coraz to nowsze kombinacje.

„Jeśli chodzi o loki to oczywiście jestem na tak!” opowiada Iga. „Zawsze podobały mi się wszystkiego rodzaju kręcenia. Czy były mniejsze- większe wyglądają znakomicie. Ja mam naturalne proste i kiedyś nawet nosiłam przez trzy lata trwałą. Później zrezygnowałam z tego bo włosy były zniszczone. Wróciłam do prostych, ale postanowiłam, że w dniu ślubu znowu zakręcę, ale u fryzjera i tylko na dwa dni trwania uroczystości. Nie chciałam mieć spiętych włosów, a wręcz przeciwnie- rozpuszczone. Włosy były pięknie skręcone i luźno opadały na moje ramiona. Oczywiście drobne przystrojenie i spięcie dwóch kosmyków z tyłu głowy sprawiło, że wszystko wyglądało zjawiskowo. Fryzury na wesele loki są idealnym rozwiązaniem- jak dla mnie ekstra.”

Zazwyczaj jest tak, że to czego nie mamy, nie posiadamy podoba się nam najbardziej. Tak jest również w włosami i przekonała się o tym Iza, która ma naturalnie kręcone włosy, a jednak zrobiłaby wszystko, aby się ich pozbyć. „Tragedia jest z włosami kręconymi. Muszę ciągle coś robić żeby się nie puszyły i to jest straszne. Jakbym je zostawiła i nie używała nic to będzie widać niedoskonałości nawet w kucyku. Więc zawsze muszę się nimi zajmować. Nie ma to jak włosy proste. Umyję i z głowy. Czy będzie to kucyk czy nie zawsze mniej roboty niż z kręconymi. Na wesele wyprostowałam. Ciężko było bo mam ich dużo i bardzo mocno są skręcone, ale najważniejsze, że się udało. Były piękne dłuższe i wspaniale ozdobione. Na górze miałam zrobioną opaskę- warkocz. Wszyscy byli mile zaskoczeni: Iza zmieniła uczesanie, szok! Oczywiście odpowiadało mi to- każdy podziwiał moją fryzurkę.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Fryzury weselne są jak słońce po burzy, lato po zimie- wtedy zawsze mamy lepsze humory i jesteśmy szczęśliwi. Jest to tak ważne jak poznanie się dwóch osób, jak pierwsze wrażenie czy pierwsza piosenka. Oczywiście o sukni ślubnej, butach czy wiązance nie trzeba wspominać bo to oczywiste, ale fryzura weselna jest naszym spełnieniem i dopełnieniem ideału. Tak to właśnie możemy nazwać. Loki są fantastycznym pomysłem do kreacji ślubnej. Kojarzą się nam z romantyzmem i spokojem ducha jak i również szaleństwem. Wszystko zależy od uczesania i samych loków.

Ozdobione kwiatami, czy diamencikami sprawiają wrażenie idealnej fryzury ślubnej, o której marzy każda kobieta. Kiedy nie mamy pomysłu na uczesanie na własny ślub zawsze powinniśmy zastanowić się właśnie nad lokami, które zawsze będą wyglądały fantastycznie. Fryzury na wesele loki są bardzo dobrym pomysłem na uczesanie w dniu ślubu i wesela i na pewno warto spróbować i poczuć się wyjątkowo.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Fryzury na wesele loki, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor