≡ Menu

Fryzury na wesele upięcia

Fryzury na wesele upięcia

Wszelkiego rodzaju fryzury na wesele upięcia i każdy inny rodzaj uczesania są bardzo ważnym elementem przygotowań dla przyszłej panny młodej. Do odpowiednio dobranej sukni oraz dodatków kolejną rzeczą jest przede wszystkim fryzura i welon. Pięknie upięte włosy będą idealnie prezentowały się w gustownie dobranym welonie.

„Zawsze chodziłam w upiętych włosach i też tak zostało w dniu mojego ślubu i wesela. Oczywiście fryzura była piękna. Kok upięty był bardzo mocno, a jednak nie uwierał mnie

w głowę. Mam grube włosy więc fryzjerka porobiła mi piękne zawijasy, a między tym wpięła piękny biały kwiat. Fryzura wręcz idealna, która odpowiadała mi w 100%. Nie mam grzywki więc wszystko upięte było do tyłu i uważam, że jest to najodpowiedniejsza fryzura w upalni letni dzień kiedy nie chcemy, aby włosy przeszkadzały nam w uroczystości zaślubin i zabawie weselnej. Przyjęło się ostatnimi czasy, że koki odeszły w zapomnienie. Jednak to nie jest prawda. Wciąż królują i pozostają na topie najmodniejszych fryzur ślubnych.” wypowiada swoje zdanie Dagmara z Polanicy- Zdrój.Fryzury na wesele upięcia – suknia ślubna, a fryzura / sezon 2013

Fryzury na wesele upięcia Kiedy dobieramy fryzurę pamiętajmy, że suknia ślubna stanowi tutaj ważną rolę. Fryzura powinna oczywiście do niej pasować i nie ma innej możliwości. Jeśli suknia jest bogata to fryzura powinna być skromniejsza, delikatniejsza i stonowana. Rzeczą naturalną jest, że ta zasada działa również w drugą stronę. Jeśli suknia jest skromna – fryzura bogata będzie wyglądała rewelacyjnie. W sezonie 2013 podstawą będą fryzury, których każdy nawet najmniejszy włos nie jest aż tak starannie wystylizowany. Skupienie będzie przede wszystkim na niesfornych włosach, tak żeby fryzura wyglądała bardzo dziewczęco i co najważniejsze, aby nie dodawała pannie młodej lat, a wręcz przeciwnie- odejmowała. Wszystko będzie składało się w logiczną całość i charakteryzowało się bogactwem upięć.

Tak więc modne będą niedbałe sploty i upięcia, włosy puszczone luźno, warkocze i pomysłowe upięcia. Oczywiście o kokach nie trzeba wspominać bo ten rodzaj upięcia zawsze był i będzie na czasie. Wszystko ma sprawiać wrażenie delikatnego rozluźnienia włosów bez zbędnej kontroli każdego upięcia.

Jest wiele pomysłów na fryzurę ślubną. Oczywiście każda kobieta może mieć swój własny pogląd, opinię i upatrzoną fryzurę. Kto wie, że to właśnie jakaś przyszła panna młoda zapoczątkuje nowy styl i nową fryzurę.  Nidy nic nie wiadomo. Pozostając w świecie realnym śmiało możemy sugerować się modą, ale i również skupić się na swoim „ja” i tym czego dokładnie chcemy i oczekujemy. Nikt nie powiedział, że w następnym roku obciachem będzie stworzenie fryzury upiętej bardzo mocno z kontrolą nad każdym włoskiem. Podoba się? To niech tak zostanie. Liczy się nasze samopoczucie, a nie opinie innych. Wszystko to zależy od nas samych. Jedni chcą wyglądać pięknie dla innych ludzi, zaś inni zaś dla samych siebie i to jest właśnie ta różnica. Faktem jednak jest, Fryzury na wesele upięcia mają ogromne znaczenia i odpowiednio dobrane  sprawia oszałamiające wrażenie.
Fryzury na wesele upięcia

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Moja fryzura ślubna była upięta, ale nie tak do końca. Na dole miałam rozpuszczone, proste, a z przodu grzywkę. Fryzura była prosta, nic skomplikowanego. Poradziłam się w tej kwestii i stwierdziłam, że do sukni bogatszej nie mogę zbytnio szaleć z fryzurą. Oczywiście miałam wpięte piękne diamenciki, które świeciły w słońcu” opowiada Iga.

Idealna panna młoda to przystojny pan młody, piękna suknia, dodatki i oczywiście fryzura, która stanowi nieodzowny element pięknego wyglądu. Każda kobieta chce tego dnia wyglądać pięknie i gustowne, a fryzury na wesele upięcia i inne stylizacje pomagają nam w tym wyborze znakomicie.

Fryzury na wesele upięcia  Czytaj dalej.                                                                                            

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Fryzury na wesele upięcia, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor