≡ Menu

Fryzury na wesele z długich prostych włosów

Fryzury na wesele z długich prostych włosów są idealną alternatywą dla kobiet, które chcą mieć perfekcyjną i wymyślną fryzurę. Piękne uczesanie to podstawa wspaniałego wyglądu w  dniu ślubu i wesela, a długie włosy dają wiele możliwości, których może pozazdrościć niejedna panna młoda.

„Od zawsze mam długie i piękne włosy. Nie chcę się chwalić, ale naprawdę tak jest. Jestem brunetką i mam grube włosy, z których można układać najróżniejsze fryzury. Kiedy byłam na próbnym uczesaniu pani fryzjerka powiedziała, że najlepiej jakbym poszła

w rozpuszczonych i nic więcej nie robiła, a na górze powpinała piękne kwiaty. Uważała, że szkoda chować je w koku lub innym uczesaniu. Ja jednak chciałam coś fantazyjnego i bardzo oryginalnego. W końcu miałam możliwości więc dlaczego nie zrobić na głowie czegoś innego,

a nie mieć uczesanie takie jak na co dzień. Zmieniłam więc fryzjerkę bo nie podobało mi się podejście tamtej kobiety. Może nie chciała albo nie umiała zrobić tego co sobie zażyczyłam,

a przecież fryzury na wesele z długich prostych włosów nie powinny być wielkim wyczynem dla profesjonalisty…Tak więc w dniu ślubu moja fryzura wyglądała idealnie. Miałam rzeczywiście koka, ale wyglądał zupełnie inaczej niż zwykłe uczesanie. Był bardzo wymyślny i miałam powpinane kwiaty. Włosów było tak dużo, że naprawdę wyszło fantastycznie. Dobierany z każdej strony po kilka razy sprawiał wrażenie jednego pięknego kwiatu” opowiada Weronika z Kłodzka.

 Fryzury na wesele z długich prostych włosów – pomysły…

 Jeśli chodzi o fryzury weselne to fryzjerzy mają wielkie pole do popisu. Jeśli są profesjonalistami to potrafią zdziałać cuda na głowie panny młodej. Najlepsze są fryzury na wesele z długich prostych włosów no i mamy większe pole manewru niż np. przy włosach krótkich. Z takimi nie zrobimy nic poza dodaniem ozdób. Lepiej już mają panie z włosami do ramion, ale najlepiej jakby nie patrzeć te z długimi i pięknymi. Nie muszą być koniecznie grube, ale ważne żeby były długie i wtedy możemy działać. „Kiedy planowałam ślub rok wcześniej zaczęłam zapuszczać włosy. Wiedziałam, że z krótkich

nic nie będę mogła wymyślić dlatego tak postanowiłam. Bałam się, że nie urosną za dużo więc miałam jeszcze opcję przedłużania. Wiem, że to niszczy włosy, ale założyłabym je tylko na parę dni i ściągnęła. Ostatecznie miałam wystarczającą długość, ale i tak przedłużyłam do pasa. Były wtedy długie i pięknie wyglądały. Do tego takie gęste i z rewelacyjnym kolorem blond. Co do mojej fryzury to postanowiłam, że nie będzie to żaden kok i w ogóle nic z tych rzeczy.

Mama zrobiła mi przepięknego puszystego warkocza wiązanego co kawałek i przeplatanego kwiatami. Wyglądało to znakomicie i nawet nie umiem wyrazić słowami jak moja mama się fantastycznie spisała. Zresztą często robiła mi różne fryzury więc wiedziałam, że jej się uda, ale z tym warkoczem przeszła samą siebie. Mój kamerzysta z Polanicy Zdroju powiedział, że świetne mam uczesanie oraz, że pięknie się komponuje z sukienką. Zdziwiło mnie, że się tak fajnie wypowiedział, widać, że zna się na rzeczy i do tego doskonale nagrał film z naszego ślubu i wesela. Powiem szczerze, że fryzury na wesele z długich prostych włosów są najlepsze.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

 Jeśli chodzi o uczesanie weselne na pewno ważne jest, aby dobrze się czuć w danej fryzurze. Tak samo jest z sukienką czy butami. Nie chcemy przecież żeby coś nas uwierało czy przeszkadzało w trakcie tak ważnej uroczystości. Problemem są zazwyczaj krótkie włosy, z których nie możemy zrobić konkretnej i wymyślnej fryzury. Więc jeśli chcemy mieć na głowie coś naprawdę ekstra warto zapuszczać włosy. Zostaje jeszcze opcja przedłużania, która również jest dobrym rozwiązaniem. Jest wiele kobiet, którym na pewno nie przeszkadza krótka fryzurka pięknie przyozdobiona więc na pewno z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Tak więc najprostsze rozwiązanie jest zazwyczaj najlepsze i nie warto kombinować jeśli nie mamy dużego pola manewru. Każda panna młoda w dniu ślubu wygląda pięknie zarówno wtedy kiedy będzie miała fryzurę krótką czy też długie rozpuszczone włosy. Faktem jest, że fryzury na wesele z długich prostych włosów są najbardziej odpowiednie jeśli chcemy mieć wspaniałą i oryginalną fryzurę w dniu ślubu i wesela.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Fryzury na wesele z długich prostych włosów, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor