≡ Menu

Fryzury na wesele z krótkich włosów

Fryzury na wesele z krótkich włosówzdjecie2

Fryzury na wesele z krótkich włosów są wyzwaniem zarówno dla panny młodej jak i dla fryzjerki. W końcu otwarcie musimy przyznać, że nie mamy wielkiego pola do popisu jeśli chodzi o krótkie włosy, wręcz przeciwnie- musimy się troszkę namęczyć i postarać, aby efekt był zdumiewający. Krótkie włosy zawsze budzą w nas niepokój. Wychodząc za mąż każda kobieta chciałaby mieć idealną fryzurę, ale jak wiadomo włosy muszą mieć odpowiednią długość. Musimy rozróżnić co dla każdego oznacza stwierdzenie „krótkie włosy”. Dla jednej osoby będą to włosy do ramion zaś dla innej zupełnie skrócone, w stylu „na chłopaka”. Jeśli chodzi o te drugie to na pewno nie mamy za wiele do gadania, taka fryzura rządzi się swoimi prawami. Aurelia, która wychodziła za mąż dosłownie kilka miesięcy temu opowiada: „W dniu swojego ślubu miałam bardzo króciutkie włosy koloru rudego. Faktycznie prawda jest taka, że nie mogłam nic z nimi zrobić, ponieważ miały nieodpowiednią długość. Fryzury na wesele z krótkich włosów na pewno nie pozwalają nam poszaleć z wymyślnymi kokami, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Wręcz przeciwnie. Całe życie noszę krótkie włosy i jestem zadowolona. Jedyne co zrobiłam to zafarbowałam włosy na blond i wpięłam kwiatek za prawe ucho. Wyglądało to bardzo fajnie no i oszczędziłam na fryzjerze. Każdy ma to co mu się podoba, jedni wolą długie włosy, zaś inni krótkie. Najważniejsze, że czujemy się szczęśliwe w dniu ślubu i wesela więc cóż chcieć więcej.”Fryzury na wesele z krótkich włosów – być albo nie być…

Kiedy szykujemy się do tego najważniejszego dnia w życiu zastanawiamy się jak ma wyglądać nasza suknia, welon, wiązanka i fryzura, która zdobi i wspaniale wygląda. Wszystko wiąże się bowiem w jedną całość i doskonale współgra ze sobą. Każda panna młoda wspaniale przygotowuje się do uroczystości i chce czuć się jak księżniczka. Fryzura pozwala nam poczuć się wspaniale i dostojnie- adekwatnie do sytuacji. Jest to piękne zdobienie, na które warto zwracać uwagę.

„Jeśli chodzi o moją fryzurę na ślubie to nie mogłam za dużo zaszaleć. W sumie nie były bardzo króciutkie- jakoś tak do ucha prawdopodobnie. Poszłam więc do fryzjera i powiedziałam, że chcę coś zmienić i wtedy pani fryzjerka stwierdziła, że możemy spróbować je napuszyć oraz, że może być to delikatna trwała. Jak nie będzie mi się podobało to nie miałam się czym martwić bo z pewnością jakiś czas po weselu one z powrotem się wyprostują. Oczywiście tak było. Napuszyłam je sobie i ułożyłam fajną delikatną fryzurkę z loków dodając gdzieniegdzie malutkie kwiatuszki koloru biało- różowego. Fryzury na wesele z krótkich włosów nie skreślają wcale kobiet, które je mają. Wystarczy troszkę wyobraźni i z pewnością można wymyślić coś ciekawego i oryginalnego. Nie będzie to z pewnością wspaniały i bujny kok, ale na pewno również rzucające się w oczy uczesanie. Czasami wystarczą ciekawe dodatki, a wszystko może się zmienić i spowodować, że będziemy wyglądać zjawiskowo” opisuje Dominika.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Fryzury na wesele z krótkich włosów stawiają na prostotę z elegancką nutką pomysłowości, tajemniczości i elegancji. Czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.

„Zgadzam się z twierdzeniem, że najlepsze są krótkie włosy. Nie trzeba za dużo wydziwiać. Oczywiście każda długość włosów ma swój urok, ale uważam też, że krótkie w niczym nie przeszkadzają i są o wiele wygodniejsze. Ja miałam na ślubie i weselu krótkie włosy i byłam bardzo zadowolone. Zresztą wszyscy doskonale mnie znają i wiedzieli, że inaczej niż teraz nie będę wyglądała. Może jakieś delikatne ozdoby praktycznie przyklejone do skóry bo włosy były za krótkie” śmieje się Iza. „Mi się podobało chociaż byłam ciekawa jak wyglądałabym w długich włosach i np. pięknym, wymyślnym uczesaniu.”

Fryzury, które serwujemy sobie na uroczystość zaślubin są dodatkiem do idealnego wyglądu panny młodej. To jaka ona będzie zależy od nas, a kiedy od zawsze mamy krótkie włosy na pewno nie powinniśmy się tym przejmować, a wręcz przeciwnie- poruszyć wyobraźnię i mimo wszystko wymyślić coś oryginalnego i oszałamiającego. Fryzury na wesele z krótkich włosów są bowiem wyzwaniem i specjalnym zadaniem zarówno dla nas jak i dla profesjonalnych fryzjerów- liczy się w końcu efekt końcowy i chwila zaskoczenia, która nas ucieszy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Fryzury na wesele z krótkich włosów, 5.5 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor