≡ Menu

Fryzury weselne na bok

Fryzury weselne na bok

 Ślub i wesele są uroczystością gdzie fryzury weselne na bok – prawy czy lewy, tył, loki itd. są bardzo istotną sprawą. Nie oszukujmy się każda z nas idzie do fryzjera chociaż raz w miesiącu, a jeśli chodzi o wesele to nawet jeśli nie jesteśmy panną młodą i tak staramy się zadziwić swym wyglądem.Skupmy się jednak na przyszłej małżonce, które zapewne ma wiele dylematów związanych z fryzurą. Nie chcemy przecież wyjść od fryzjera i rozpłakać się na samym wejściu do domu.Z tego też powodu chodzi się na koki próbne, które analizujemy i stwierdzamy czy dana fryzjerka sprostała zadaniu czy też nie.

„Miałam test koka i w miarę mi się podobał, wszystko byłoby dobrze gdyby pani, która mnie czesała dodała informację, że umie uczesać tylko tego jednego koka. Kiedy w dniu ślubu zobaczyłam, że mam na głowie to samo co ostatnio byłam bardzo rozczarowana. Kok był spięty bokiem, pół włosów w kwiatach, a na dole z reszty loki.Szkoda, że nie wykazała się bardziej. Miałam fantastycznego kamerzystę z okolic Dusznik Zdrój, któremu powiedziałam żartując oczywiście, żeby kamerował mnie bez głowy i wglądu we włosy” śmieje się Dominika.

Fryzury weselne na bok – plusy i minusy

Pewnie zastanawiacie się nie raz czy fryzura weselna na bok będzie idealna? Jak to będzie wyglądało i co w ogóle można stworzyć na jednym boku? Otóż pomysłów jest tak dużo jak fryzjerów i kobiet na świecie, w końcu wyobraźnia nie zna granic. Musimy też mieć świadomość, że nie każda długość nadaje się do czesania wspaniałych koków. Dziewczyna, która ma cieniutkie włosy będzie wyglądała zupełnie inaczej od tej, która ma ich pod dostatkiem. To samo tyczy się krótkich włosów. Nie stworzymy prawdziwego dzieła sztuki  na boku kiedy nie mamy pola manewru. Możemy np. zmienić kolor bądź wpiąć kwiat czy inne ozdoby. Oczywiste jest, że najlepsza fryzura będzie z włosów długich. Tutaj fryzjer może się wykazać i spiąć włosy w sposób niesamowity i efektowny.

Jeśli chodzi o jakiekolwiek minusy związane z fryzurą na boku to chyba nie mamy co przesadzać. Nie ma możliwości, aby coś mogło się nie udać, a odpadające kwiaty czy ozdoby podczas zabawy zdarzają się w najróżniejszych fryzurach i nie koniecznie tych bocznych.

„Miałam fryzurę na prawym boku. Kiedyś dowiedziałam się, że na fryzura weselna na lewy bok przynosi pecha wolałam nie ryzykować chociaż grzywkę mam przeczesaną na lewo. Koleżanka zrobiła odwrotnie i po dwóch latach się rozwiodła. To chyba takie dziwne przesądy i pewnie sobie wmawiamy, ale co zrobić skoro tak się w moim otoczeniu przyjęło. Moja fryzura była bardzo elegancka i gustowna. Tworzyła mi ją fryzjerka z Kudowy Zdrój i byłam bardzo zadowolona. Wszystko idealnie przylegało do głowy, nic nie gniotło i co najważniejsze wsuwki mnie nie uwierały. Całość miałam spiętą i udekorowaną kwiatami różowymi i białymi, ponieważ moja sukienka też taka była. Musiałam pięknie wyglądać w końcu byłam kamerowana przez najlepszych specjalistów- kamerzystów z okolicy. Filmowali na dwie kamery więc musiałam się postarać” śmieje się Milena z Polanicy Zdroju.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Kiedy nadchodzi nasza upragniona chwila chcemy wyglądać najlepiej jak tylko potrafimy. Każdy nawet najdrobniejszy element liczy się jak nigdy przedtem. Kobiety kochają pięknie wyglądać od zawsze i nic tego nie zmieni. Fryzura weselna jest bardzo ważnym elementem, który sprawia, że jaśniejemy i wydobywa się z nas piękno. Efektowne fryzury weselne na bok są idealnym rozwiązaniem i śmiało możemy powiedzieć, że zadziwiają wszystkich gości na weselu, a co najważniejsze przyprawa pana młodego o zawrót głowy i dumę jak piękną kobietę ma przy swoim boku. Dokładnie tak samo jak fryzury weselne na bok zadziwiają tak samo i mężczyźni lubią kiedy włosy delikatnie nachodzą na policzki sprawiając przy tym wrażenie tajemniczości i niedostępności.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Fryzury weselne na bok, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor