≡ Menu

Ile kosztuje organizacja wesela

Ile kosztuje organizacja wesela

To ile kosztuje organizacja wesela wiedzą najbardziej zaawansowa

Ile kosztuje organizacja wesela zależy przede wszystkim od nas samych. W końcu wszystko rozchodzi się o atrakcje, ilość gości i wszelkiego rodzaju inne udogodnienia, które będą uwzględniane przez młodych.ne pary małżeńskie, które przeżyły wszystko od początku do końca. Młodzi, których dopiero czeka szał przedślubnej gorączki mogą być nieco zaskoczeni kosztami i całą organizacją, która do łatwych nie należy.

„Ślub i wesele z prawdziwego zdarzenia nie należy z pewnością do najtańszych imprez. Jak to mówią „grosz do grosza, a będzie kokosza”, ale nie tym razem do naszych kieszeni tylko do firm, które zostaną przez nas wynajęte. Ja osobiście oszczędzałam z chłopakiem trzy lata, aby zebrać chociaż połowę na nasz ślub i wesele. Ciężko było bo zawsze są jakieś wydatki i oczywiście bez kredytu się nie obyło. To ile kosztuje organizacja wesela ja bardzo dobrze wiem.  Super, że ta pożyczka była wiele mniejsza oraz, że podratowały nas oszczędności. Jakby nie patrzeć wszystko kosztuje. Ja np. chciałam mieć profesjonalnego kamerzystę, który również sobie liczy jeśli tylko zna się na robocie. Takiego też znalazłam i cieszyłam się jak dziecko. Polecało mi tą firmę chyba z dwadzieścia osób. Znowu np. suknia ślubna- niby mamy ustaloną kwotę za nią, a tu zawsze coś wychodzi. Jakieś osobne dodatki, zmiany, poprawki itd. Nigdy nie możemy być pewni w stu procentach, że zamkniemy się w oszacowanej przez nas kwocie” twierdzi Iwona.

Ile kosztuje organizacja wesela – okiem fachowców…

Czasami pary młode, które nie znają się na cenach oraz organizacji wesela niepotrzebnie angażują się w sprawy, które kompletnie w danej chwili nie mają znaczenia. Jest to męczące i powoduje niejasności, które później ciężko wyjaśnić.

Kobieta z firmy gdzie szyje się suknie ślubne na zamówienie opowiada: „ Jakiś czas temu robiłam przymiarkę sukni dziewczynie z Dusznik. W ogóle nie mogłam się z nią dogadać bo ważniejsze były balony, które ktoś krzywo powiesił. Myślałam, że wyjdę z siebie kiedy po raz kolejny dociągałam materiał, aby złapać go w dobrym miejscu, a dziewczyna co chwile schylała się po telefon komórkowy. W ostateczności przeprosiła i po prostu wyszła przestawiać te nieszczęsne balony i wróciła dopiero dnia następnego. Pary nie zdają sobie prawy ile kosztuje nasz czas, zaangażowanie i praca. Płacą za to, ale co z szacunkiem? Czasami ciężko jest się go dopatrzeć. Nasz talent i zapał również są cenne.”

Ile kosztuje organizacja wesela sprawia, że wycofujemy się z często z szybkich decyzji odnośnie terminu. Czasami lepszym pomysłem jest czas, który pozwala na dokładniejsze przygotowania- chociażby finansowe.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Pewna para, która zarezerwowała salę na wesele strasznie migała się od zapłaty zaliczki. Myślałem, że to przez stres itd. bo w końcu mieliśmy podpisaną umowę. Z tym jako tako poszło, ale gorzej było z resztą- około 4 tysiące, które mieli wpłacić zaraz po ślubie. Jakoś nie spieszyło się im z przyjściem do biura. W końcu kiedy się pojawili błagalnym głosem stwierdzili, że dostali mniej pieniędzy od gości niż się spodziewali i czy jest możliwość uzyskania rabatu. Myślałem, że spadnę z krzesła i nie zgodziłem się. Wszytko wpłacili tego samego dnia, ale już nie zobaczyłem więcej uśmiechów na ich twarzach pod moim adresem. Co by się zdarzyło gdybym każdej parze tak darował. Musiałbym zamknąć interes, a to nie jest mi na rękę” opowiada właściciel domu ślubnego.

Organizacja wesela kosztuje wiele nerwów jak i również pieniędzy. Jedno i drugie jest bardzo ważne, ale najistotniejsze to opanowanie i dążenie do celów. Kiedy już zdecydujemy się na ślub i wesele oczywiste jest, że musimy liczyć się z wielkimi wydatkami, które z pewnością nie zamkną się tylko i wyłącznie na naszych wyliczeniach. W trakcie zawsze może wypaść coś niepodziewanego więc trzeba mieć głowę na karku i nie poddawać się małym niepowodzeniem. Po burzy zawsze wychodzi słońce i to ile kosztuje organizacja wesela doskonale nas uświadamia i sprawia, że wszystko jest do zrobienia na miarę naszych możliwości- wiedza to podstawa.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Ile kosztuje organizacja wesela, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor