≡ Menu

Ile kosztuje wesele

Ile kosztuje wesele

 To ile kosztuje wesele wie każda para, która organizowała swoją uroczystość. Jak można się domyślić nie jest to tania impreza, a wręcz przeciwnie- zorganizowana z wielką pompą opróżni nasze wszystkie kieszenie, ale czego się nie robi, w końcu to nasz jeden, jedyny taki dzień w życiu więc warto zainwestować i czuć się wspaniale.

 „Szykując się do ślubu i wesela musimy spojrzeć prawdzie w oczy. Jeśli chcemy zorganizować idealną imprezę potrzebujemy pieniędzy. Jeśli ich nie mamy zawsze możemy wziąć kredyt, ale jakby nie patrzeć będziemy musieli spłacać go kilka lat, a pieniędzy z prezentów od gości na pewno nie starczy, aby wszystko pospłacać i wyjść na czysto.

„Miałam wesele na około 90 osób. Zapłaciłam ponad 30 tysięcy i powiem szczerze, że myślałam, że zwróci się większa część kiedy goście weselni rzucą kasą. Niestety nie jest tak pięknie jakby się wydawało.Przecież zdarzają się i tacy, którzy kupią zestaw garnków albo pościel, a my nigdy nie możemy przewidzieć jak się wszystko rozegra. Jeśli chodzi o pieniądze to zebraliśmy około 16 tysięcy. Nie było tak źle, ale mąż był bardzo zły kiedy jego chrzestny dał mu…zestaw patelni, a tymczasem moja chrzestna podarowała mi 2000zł. Różnica jest wielka i nie ma się co oszukiwać, że parze młodej zależy przede wszystkim na pieniądzach, ale czasami goście weselni nie zdają sobie sprawy ile kosztuje wesele więc nie przejmują się odpowiednim prezentem na poziomie. Dlaczego ktoś ma mi coś kupować skoro nawet nie wie czy mi się spodoba? Najlepiej jak kupię cobie to co chcę, a nie będę zmuszona zrobić coś z niechcianym prezentem żeby nikomu nie sprawić przykrości” wspomina Ala.

 Ile kosztuje wesele – najistotniejsze rzeczy…

Koszty wesela są wysokie, ale każda para, która chce dobrze wypaść stara się jak najlepiej wszystko urządzić. Dlaczego jest to tak ważne? Zapewne dla nas samych, dla gości i oczywiście efektu jaki powstanie kiedy będzie nakręcany film przez kamerzystę. W końcu mamy gwarancję, że film będzie idealny więc dlaczego nie zrobić nic ze swojej strony? Wyobraźmy sobie jak będzie wyglądała sala weselna kiedy będziemy odtwarzali nagranie. Profesjonalista na pewno zauważy wszystkie najpiękniejsze elementy i uchwyci to w nagraniu. Przecież o to w tym chodzi. Chcemy mieć wspaniałą pamiątkę, która będzie budziła nasz zachwyt. To samo możemy powiedzieć o dekoracji sali i samych młodych- przepięknie ubranych i szczęśliwych jak nigdy. „Jeśli chodzi o to ile kosztuje wesele to na pewno nie jest tanio” mówi Wiola. „ Liczy się dosłownie wszystko i za to też trzeba zapłacić. Wszystko co uda nam się zorganizować będzie później ujęte  w filmie, a właśnie on zostanie nam po całej uroczystości do końca życia. Do czego dążę… profesjonalny kamerzysta również kosztuje, nikt nie zrobi super jakościowego filmu za darmo. Dlatego jeśli chcemy, aby film wypadł idealnie musimy zrobić wszystko, aby taki był ślub i wesele. Wtedy będziemy bardzo zadowoleni i szczęśliwi, a nasza pamiątka w postaci interesującego nagrania będzie często odtwarzana, a emocje związane z uroczystością spowodują, że na nowo będziemy wszystko przeżywać.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Ile kosztuje wesele zastanawia wiele par. Chociaż domyślamy się, że są to niemałe pieniądze to jednak często nie dopuszczamy tego do wiadomości. „Jakoś to będzie” słyszymy z ust partnerów, ale na pewno tak fajnie, lekko i przyjemnie nie ma. Oczywiście organizacja wesela i wszystko co z tym związane samo w sobie musi być przyjemne, w końcu dotyczy naszego wspólnego życia, które nastąpi po wypowiedzeniu przysięgi małżeńskiej. Znowu fakt ile kosztuje nas to czasu, nerwów i stresu to swoją drogą. Jak widać znowu sprawdza się piękna myśl, że nie ma nic za darmo.Koszty związane z weselem są różnorodne. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od nas oraz od tego czego tak naprawdę oczekujemy. W końcu liczy się to ile osób będzie obecnych, jak duża będzie sala, czy załatwiamy noclegi dla gości i zespołu, czy będą poprawiny i inne atrakcje związane z weselem. To ile kosztuje wesele jest indywidualną sprawą każdej pary i zawsze powinniśmy liczyć siły na zamiary- tak jest najbezpieczniej i najpewniej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Ile kosztuje wesele, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor