≡ Menu

Jaka piosenka na pierwszy taniec

Jaka piosenka na pierwszy taniec

To jaka piosenka na pierwszy taniec jest najlepsza zależy tylko i wyłącznie od pary młodej. Czasami towarzyszące nam wspomnienia sprawiają, że wybieramy właśnie tą, a nie inną oraz decydują o naszym ostatecznym wyborze sugerując się miłymi wspomnieniami i doświadczeniami z partnerem.

O trudnym wyborze jaka piosenka na pierwszy taniec decydują czasami sprawy zupełnie różne od tych opisanych powyżej. Możliwe, że jest to przypadkowy utwór, który aktualnie podoba się młodym i chcą uwiecznić go na swoim nagraniu przez kamerzystę no i oczywiście pozostawić w swoich sercach na całe życie.

„Piosenka, która towarzyszy nam od zawsze związana jest tylko i wyłącznie z nami i z naszym poznaniem kilka lat temu. Wspaniały utwór Krzysztofa Krawczyka – „Bo jesteś Ty” sprawia, że za każdym razem kiedy go słucham łezka kręci mi się w oku ze wzruszenia i szczęścia. Tańczyliśmy go na naszym weselu i uważam, że nasz wybór był idealny. Każdy z zaciekawieniem przyglądał się nam i słuchał muzyki. Wiem bo widziałam na naszym filmie z wesela, kamerzysta kamerował nas, a drugi wszystkich gości. Także widziałam wszystko co miałam widzieć. Wybór jaka piosenka na pierwszy taniec jest odpowiednia decyduje się czasami naprawdę długo. Koleżanka mi mówiła, że długo nie mogła dojść do porozumienia z partnerem jaki to będzie utwór. Udało się to dwa tygodnie przed ślubem i to po naleganiach zespołu, który przecież musiał się przygotować do wykonania utworu” opisuje Marta.

Jaka piosenka na pierwszy taniec – chwila prawdy…

Czasami wybór piosenki na nasz pierwszy taniec jest trudna chociaż zapewne wydawało się nam, że pójdzie jak z płatka. Dokładnie tak, w końcu wiem co lubię i ja i mój chłopak. Tylko jeden utwór przypomina nam o poznaniu i mile spędzonych chwilach. Jednak kiedy zastanowić się głębiej to z pewnością nasuwa się jeszcze parę utworów, które są nam bliskie i na pewno szkoda byłoby ich nie uwzględnić. Wtedy nie pozostaje nic innego jak poważne rozważania no i zostaje jeszcze miks piosenek na pierwszy utwór. Ciężka sprawa kiedy wkracza niezdecydowanie, a my kompletnie rozbici mamy wilki dylemat. Pary, które od razu wiedzą jaka piosenka z pewnością są szczęściarzami, ale czy na pewno chociaż przez chwilę nie zastanawiali się jaka powinna być ich idealna piosenka? Każdy chyba musi to przeżyć, a fakt, że czasami nie możemy się zdecydować nie jest aż takie straszne jak mogłoby się wydawać. To jaka piosenka na pierwszy taniec będzie idealna zależy od wielu czynników i nikt nie zabroni nam dyskutować na ten temat czy też tego uniknąć.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Wybór piosenki na pierwszy taniec to świetna sprawa, ale zarazem ciężka. Jest wiele utworów, które możemy zaliczyć do tych „ważnych”. Dlatego właśnie wybór jest tak ciężki i nie można się  zdecydować. Ja miałam dylemat i mój chłopak tak samo w końcu przeżyliśmy tyle wspaniałych chwil gdzie za każdym razem towarzyszył nam inny utwór, klimat i miejsce. Nie jesteśmy w końcu monotonni, lubimy zmiany i cieszymy się kiedy możemy doświadczyć czegoś innego. Nikt nie chce stać w miejscu, trzeba iść do przodu i konsekwentnie dążyć do celu wtedy na pewno wszystko się uda, a uwierzcie mi można w jakiś sposób dojść do porozumienia w sprawie utworu na pierwszy taniec weselny. Nam się udało chociaż było wiele sprzeczności i niejasności. zdjecie2 (6) Każdy miał swoje „ale” i każdy chciał  postawić na swoim. W końcu się udało i postanowiliśmy, że zatańczymy do utworu kiedy mój obecny już mąż mi się oświadczył. Była to jedna z najbardziej wzruszających chwil więc nie było problemu po długich naradach” komentuje Milena. Wybór piosenki na pierwszy taniec porusza naszą wyobraźnię. Dlaczego tak się dzieje? Wracamy bowiem do przeszłości poszukując najpiękniejszych chwil, którym towarzyszyły wspaniałe utwory. Jest to piękne i zarazem miłe doświadczenie. Czasami ze łzami w oczach przypominamy sobie co przeżyliśmy oraz, co tak najbardziej jest istotne w tym wszystkim. Chodzi przecież o wspólne życie w szczęściu i zadowoleniu. To jaka piosenka na pierwszy taniec zawita na naszym weselu będzie dopełnieniem tego szczęścia i pozostawi ślad zadowolenia w sercach do końca życia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Jaka piosenka na pierwszy taniec, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor