≡ Menu

Kapele ludowe

Kapele ludoweKapele ludowe

Kapele ludowe to świetny pomysł dla par, które chcą bardzo zaskoczyć oraz zaszokować gości weselnych. W wyścigu o oryginalność można wnieść do tradycyjnego wesela odrobinę folkloru i ludowości co z pewnością zaskoczy każdego z osobna. Kapele ludowe zachęcają i prowokują wręcz, aby lokal w jakim organizujemy wesele nie był jak zawsze nowoczesny, a być może fajnie byłoby pokusić się o skansen, restaurację w muzeum czy na przykład karczmę. Klimat na pewno będzie swoisty i niepowtarzalny.

„Powiem szczerze, że byłam tylko raz na weselu gdzie grała chyba pół godziny kapela ludowa. Para młoda zorganizowała sobie imprezę w przepięknej karczmie, wszystko było tam z drewna, obsługa ubrana w stroje ludowe, nawet zaproszenia wysyłali starodawne. Oczywiście były elementy nowoczesności takie jak zwykły zespół i cała reszta elementów, ale jednak tym motywem przewodnim było wesele ludowe. Było strasznie dużo potraw regionalnych, przepysznych i również były takie, których nigdy nie jadłam. Byłam bardzo zaskoczona i powiem, że mi się podobało chociaż sama nie wiem czy bym się zdecydowała. Rzadko widuje się tego typu wesela, dlatego było to zaskoczenie. Widać, że bardzo cenią to skąd pochodzą i w sumie im się nie dziwię. Kapele ludowe to również fajne rozwiązanie tym bardziej, że nie nudzą oni całą noc tylko świetnie grają na przykład 30 minut. Przyśpiewki, zachęta do tańca, miła atmosfera to ich plusy” mówi Kaja.

Kapele ludowe –  chwile dla wybranych rejonów Polski…

Jak wiadomo kapele ludowe doskonale nadają się na wesela gdzie motywem przewodnik jest na przykład folklor. Jest to na pewno świetny pomysł kiedy chcemy podkreślić to gdzie mieszkamy i jakie tradycje obowiązują w danym regionie. Może być to wesele śląskie albo wesele góralskie i należy zapewnić, że każde z nich będzie się różniło w swych obyczajach i nie tylko. Jest to super rozwiązanie również dla osób, które wychodzą za mąż za obcokrajowca. Na pewno zrobi to wielkie wrażenie na osobie, która kompletnie nie wie na czym polega kultura ludowa.Kapele ludowe

„Uważam,że kapele ludowe to świetna sprawa. Oczywiście zawsze na weselu marzy się zwykły zespół albo dj, ale jeśli chcemy podkreślić coś ważnego, istotnego, coś co ma dla nas znaczenie, a pochodzimy z okolicy, która posiada tradycje i tak dalej to z pewnością będzie to odpowiedni wybór. Nikt nie mówi oczywiście tylko i wyłącznie o takiej rozrywce. Jeśli chodzi o kapele ludowe to na pewno nie ma co wynajmować ich na całą imprezę. Jest w nich dużo uroku, świetnie się prezentują, ale fakt, faktem ludzie chcą się wyszaleć również słuchając współczesnych piosenekTakże jak widać wszystko można świetnie pogodzić. Osobiście nie odważyłam się zorganizować wesela w takim stylu, ale byłam kiedyś i widziałam jak to się odbywa. Jak dla mnie to wszystko było super. Zawsze to coś innego, oryginalnego i podziwiam osoby z taką pomysłowością i zarazem odwagą bo nie każdy odważyłby się na elementy folkloru na swoim weselu” mówi Estera.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Kapele ludowe nie są aż tak bardzo popularne, ale również nikt nie mówi, że zupełnie zaniknęły. Biorą udział w najróżniejszych imprezach, koncertach i świetnie im to wychodzi. Jeśli chodzi o wesela to popularność jest mniejsza, ale są jeszcze pary, które uwielbiają takie klimaty. Kapele góralskie na przykład są wspaniałe, a klimat jaki panuje podczas występu nie da się opisać. Skocznie, tanecznie, wesoło, kulturalnie i z klasą tym właśnie się charakteryzuje taka kapela. Jeśli chcemy na własnym weselu poczuć taki klimat i zobaczyć zaskoczenie gości to z pewnością powinniśmy się nad tym zastanowić.

„U mnie to dopiero mieli miny kiedy zobaczyli w jakim stylu zorganizowaliśmy wesele. Śmiać mi się chciało kiedy przemądrzałej cioci opadła szczęka. Wesele w stylu góralskim z występem kapeli jako gwiazdy wieczoru- po prostu coś cudnego… mówi Ania.

Kiedy organizujemy ślub i wesele zawsze mamy nadzieję, że uda nam się zrobić wszystko tak, aby było oryginalnie i pomysłowo. Każdy element jest bardzo ważny, a czasami naprawdę warto odrzucić wszelkie uprzedzenia i skierować się na kapele ludowe, które dostarczają wiele emocji i wrażeń wszystkim weselnikom i parze młodej.Kapele ludowe

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
Kapele ludowe, 8.5 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor