≡ Menu

Kapele weselne

Kapele weselneKapele weselne

Kapele weselne od dawna są najlepszą rozrywką na imprezie. Zabawiają gości, świetnie zagadują, mają niezły kontakt z ludźmi i co najważniejsze porywają do tańca nawet tych najbardziej leniwych i niezainteresowanych.Kapele weselne sprawiają, że mamy ochotę bawić się do samego rana, a panujący klimat na weselu z pewnością tym bardziej nas nastraja. Jak wiadomo nigdzie nie będzie tak jak na ślubie i weselu. Przyśpiewki, para młoda, oczepiny, tort to wszystko sprawia, że jest uroczo wręcz doskonale.

Wesela to naprawdę świetna sprawa. Ja uwielbiam na nie chodzić i żałuję, że odbywają się tak rzadko w moim gronie. Mogłabym co tydzień znaleźć się na jakimś weselu i fantastycznie się bawić. Zespoły weselne dają ludziom jakąś energię, moc, której nie da się opisać. Każdy szaleje na parkiecie, tańczy, śmieje się. Nie ma to jak muzyka na żywo. Ja jestem bardzo zadowolona, ale musimy patrzeć na to czy zespół jest profesjonalny i czy potrafi zabawić gości. Jeśli są beznadziejni to na pewno nikt na tym nie skorzysta. Nie będziemy się dołować i dlatego piszę tylko o pozytywnych sprawach, ale jak jest wiemy. Dlatego warto jest przemyśleć zanim zarezerwuje się termin i wpłaci zaliczkę zespołowi. Akurat ja byłam na weselach gdzie zespoły grały świetnie, może dlatego, że były z Kotliny Kłodzkiej, a jak wiadomo- u nas najlepiej” śmieje się Kasia.Kapele weselne naprawdę potrafią zdziałać cuda, a to, że grają dla ludzi na żywo to już w ogóle masakra. Czujemy się jak na koncercie, a czasami jest też tak, że para młoda zaprasza znany zespół, który gra więc tym bardziej jest to miłe zaskoczenie i świetna zabawa.”

Kapele weselne – być albo nie być…

Jak wiadomo nie od dziś młodzi są coraz bardziej wymagający i to właśnie zespoły muzyczne, które najlepiej działają w branży mają szansę na dalsze zlecenia. Nikt przecież nie chce nudnych, nieciekawych osób, które ledwo co dukają do mikrofonu. Kapele weselne muszą być żywe, energiczne, osoby z zespołu muszą wiedzieć czego chcą oraz czego oczekują goście. Jaka muzyka jest odpowiednia, co grać, kiedy grać, a kiedy organizować przerwy- oczywiście nie za długie, aby goście się nie denerwowali.

„Zespoły są jak kamerzyści, muszą być dobrzy, aby mieli dalsze zlecenia. Film, który nakręca kamerzysta musi być przecież ciekawy, dynamiczny, taki, którego nie będziemy przewijali z nudów do przodu. To samo jest z zespołem- jeśli podchodzą profesjonalnie do zadania i naprawdę chcą zabawić ludzi to nie będą grali tak zwanych głodnych kawałków. W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na nudę i ściemnianie. W końcu jest to wesele, ważna impreza, wspaniałe przeżycia więc wszystko musi być idealne. Moja koleżanka miała straszny zespół na swoim weselu, ona oczywiście nic nie zrobiła sierota, ale ja bym podeszła i powiedziała im parę słów. To jakieś straszne, żeby na własnym weselu mieć takie zmartwienie. Pewnie dokładnie nie sprawdziła z kim ma do czynienia, a później się zamartwiała. Tak to właśnie jest jeśli nie ma się głowy na karku. Ja to sprawdzałam chyba z 7 zespołów i w końcu udało się wybrać ten jeden, idealny, wspaniały, niepowtarzalny” mówi Zuza.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Kapele weselne sprawiają, że wesela stają się wyraźniejsze oraz, że zabawa jest świetna. Jakby nie patrzeć to właśnie zespół porusza wszystkich ludzi. To jest bardzo fajne i zaskakujące i na pewno można to zrozumieć. W końcu nie codziennie mamy możliwość posłuchania przyjemnych utworów na żywo, a to naprawdę dużo daje.

Kapele weselne

„To jest właśnie najwspanialsze- słuchanie muzyki na żywo. Takie przeżycia to zazwyczaj na koncertach, a jak widać na weselach również. Teraz również zatrudnia się djów, ale ja uważam, że najlepsze jest śpiewanie właśnie na żywo, zespół parę osób, umiejętność zabawiania, śpiewanie tylko najlepszych utworów itd. Kapele weselne pokazują i uświadamiają nam, że polska muzyka nie ucieka nam między palcami, nie ulatnia się, w wręcz przeciwnie powraca i robie wielkie łał, a nam się to podoba i to bardzo.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kapele weselne, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor