≡ Menu

Koszt wesela 2013

Koszt wesela 2013Koszt wesela 2013

Koszt wesela 2013 są różnorodne, a wszystko zależne jest od ilości osób, które chcemy zaprosić. Jeśli chodzi o samo wesele to są koszty związane są z wynajęciem i opłaceniem sali, opłaceniem noclegów dla osób, które przyjeżdżają, koszty całego menu za jedną osobę, zespół muzyczny oraz kamerzysta, który filmuje całą imprezę…

Koszty wesela 2013 czasami nas przerażają i doprowadzają do tego, że próbujemy za wszelką cenę coś przyoszczędzić. Jak pięknie byłoby przecież mieć taką kwotę, która zapewni nam wszystko co chcemy i nie będzie trzeba zawitać do banku po kredyt. Każda para chciałaby taki scenariusz dla siebie, ale nie zawsze jest to możliwe.

„Fakt, faktem, że organizacja wesela to ogromne koszty. Wszystko zależy ile osób zapraszamy, bo jeśli będzie to setka to podziękować. Ja na swoim weselu miałam około 25 osób, małą salę, orkiestrę oczywiście też, kamerzystę i tak dalej, ale koszty były o wiele mniejsze. Nie chciałam wielkiego wesela, ale takie spokojne, małe, skromne w kameralnym gronie. To jest najlepsze rozwiązanie, ale trzeba też patrzeć na to, że ja wraz z mężem nie mamy wielkich rodzin, a znowu Ci, którzy nie mogą pominąć nikogo i do tego mają rodzinę w każdym mieście to występuje tak zwany szok kiedy wyliczymy koszty ostatecznie” śmieje się Kinga. Koszty wesela 2013 wiążą się z wielkimi wydatkami i każdy kto chce wziąć ślub musi być tego świadomy. Raczej nie wyobrażam sobie pary, która odmówi kamerzystę czy zespół weselny. Co to za uroczystość bez tego wszystkiego. Jak się bawić to na całego, a nie wszystkiego sobie odmawiać.”

Koszty wesela 2013 – obniżanie kosztów…

Jak wiadomo ślub i wesele to bardzo kosztowne 2 dni naszego życia. Jakby nie patrzeć to z pewnością znalazłyby się sposoby na szukanie oszczędności, ale czy na pewno opłaca się aż tak kombinować. Zmniejszenie ilości gości, może nawet brak alkoholu, wyszukiwanie kościoła gdzie ksiądz bierze mniej za ślub i wszystkie inne te niezbyt wyszukane sposoby są wręcz śmieszne. Jeśli decydujemy się na ślub to zróbmy to godnie i z wyczuciem. Nie każdy bowiem będzie zachwycony kiedy na stole nie pojawi się wódka weselna jak i również nieciekawy będzie moment wypytywania osób trzecich czy nawet samych księży, który bierze mniej za mszę. Takie sposoby do niczego nas nie doprowadzą, a tylko doprowadzą do tego, że będziemy musieli stresować się jeszcze bardziej. Prawda jest taka, że jeśli nie ma się pieniędzy nawet na skromne wesele należy je odłożyć na późniejszy termin bądź chcąc- nie chcąc iść do banku po kredyt. Rozłożony na rozsądne raty nie powinien być aż taką przeszkodą. Oczywiście szkoda brać kredyt na początek wspólnej drogi, ale z pewnością wiele par tak robi i nie narzekają- rzecz gustu.Koszt wesela

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Jeśli mamy kombinować to ja uważam, że w ogóle nie należy brać ślubu. Oczywiste jest, że koszty wesela 2013 nie będą niskie, a wręcz przeciwnie- wciąż będą rosły do góry i to nie powinno nikogo dziwić. Ja nie mam pieniędzy więc póki to odłożyłam z chłopakiem ślub za rok i mam nadzieje, że uda nam się nazbierać wystarczającą ilość pieniędzy. Chcemy zaprosić około 70 osób więc koszty również będą wysokie. Pewnie około 20 tysięcy. Nie wiem dokładnie, ale już niedługo będę się tym bardziej interesowała. Uważam, że do takiej decyzji trzeba dojrzeć i nie robić nic ani na siłę, ani na popis. Chcąc mieć wspaniałą uroczystość zawsze musimy mieć sporo pieniędzy, a czasami naprawdę warto poczekać, aby spełniły się nasze wszystkie marzenia, a nie wręcz ograniczały nas. Jeśli nie będziemy mieli dostatecznej kwoty to na pewno będziemy się martwili i nic dobrego z tego nie będzie. Taka jest właśnie prawda” komentuje Danka.

Koszty związane z weselem zawsze sprawiają, że zastanawiamy się co i jak, czy zacząć oszczędzać, może iść po kredyt do banku, przełożyć ślub i wesele i spróbować za rok kiedy odłożymy sporą część pieniędzy. Wszystko jest bardzo istotne, ale czasami warto wszystko dokładnie przemyśleć żeby się nie zdziwić kiedy zabraknie nam pieniędzy. Koszty wesela 2013 z pewnością nie należą do najtańszych, ale na pewno możemy podnieść głowę do góry i śmiało powiedzieć, że warto spełniać swoje marzenia, ale oczywiście z głową na karku, a nie w chmurach.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Koszt wesela 2013, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor