≡ Menu

Makijaż ślubny dla brunetek

Makijaż ślubny dla brunetek.Jak powinien wyglądać idealny makijaż ślubny dla brunetek wie chyba każda z nas. Jest to na pewno nieodzowny element, który sprawia, że jesteśmy piękne i wręcz idealnie. Makijaż na pewno powinien być dobrze przemyślany i wręcz stworzony na ślub i wesele naszych marzeń. „Ja jestem brunetką, ale farbowaną i uważam, że kolor włosów nie jest taki istotny przy wyborze makijażu. Nie wiem, może się mylę, ale czy nie powinien on pasować do sukni, koloru oczu i tego jaka jest dana osoba? Chodzi mi o nieśmiałość czy np. pewność siebie, pomysłowość. Jeśli chodzi o włosy to nie widzę z tym problemu. Jeśli dziś przefarbowałabym się na blond to myślę, że mój makijaż niczym by się nie różnił od tego, który był zrobiony kiedy byłam

brunetką” twierdzi Justyna. „Makijaż ślubny dla brunetek może być taki sam jak dla blondynki czy rudej. Jeśli chodzi o pannę młodą to po prostu wszystko musi do siebie pasować bez względu na kolor włosów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby blondynka i brunetka miały taki sam makijaż. Kiedy postawimy jedną i drugą obok siebie z tym samym makijażem to co możemy zauważyć? Może tylko tyle, że jednej nie pasuje makijaż bo ma inne oczy i np. do koloru niebieskiego pasują delikatne muśnięcia cieniami. Można tak wyliczać dniami i nocami, ale jeśli chodzi o kolor włosów to nie przejmowałam się tym w ogóle. Tak jak stałam tak się pomalowałam, nawet nie szłam na makijaż próbny. Jestem ryzykantką i jak na razie wychodzę na tym doskonale.”

Makijaż ślubny dla brunetek – profesjonalnie…

 Jeśli chodzi o makijaż ślubny dla brunetek to możemy powiedzieć, że są one w lepszej sytuacji niż blondynki. Mogą szaleć z makijażem ślubnym i zapewne nie jedna blondynka zazdrości, że nie może w taki sposób eksperymentować. Makijaż bowiem może być bardziej intensywny i wyrazisty. Musimy jednak pamiętać, że bez względu na to czy możemy sobie pozwolić na więcej bierzmy pod uwagę, że to nasz ślub i należy wyglądać pięknie, a nie wyzywająco.

Brunetka na pewno powinna używać pudrów jasnych, beżowych, miodowych i takich, które będą rozświetlały skórę. Oczy oczywiście mogą być mocniej podkreślone lub mniej. Może to być tusz, kreska plus jeszcze dodatkowe podkreślenie oka na dole. Jeśli zaś chodzi o usta na pewno powinny być bardziej podkreślone jeśli makijaż jest delikatny. Jeśli zaś oko pomalujemy mocno wtedy w grę wchodzi delikatna pomadka w odcieniach beżu czy delikatnego różu.

„Jeśli chodzi o makijaż ślubny to chyba już jestem ekspertem” opowiada Monika. „ Jestem brunetką i wiem wszystko na ten temat. Doskonale zdaję sobie sprawę czego unikać, a na co zwracać uwagę. Miałam piękną suknię ślubną i oczywiście nie użyłam ciemnego pudru  brązującego, wiedziałam, że wszystko się zleje i nie będzie to za ładnie wyglądało. Takie drobnostki, a jednak są bardzo ważne. Kamerzysta, który kręcił film był fachowcem i wiedziałam, że wszystko idealnie nagra. Do tego dwie kamery i gwarancja jaką mi zapewnił tym bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że muszę wyglądać idealnie. Nie chciałam dlatego kombinować, aby nie wypaść sztucznie jak lalka. Miało być pięknie oraz naturalnie i tak też się stało. Wszystko wypadło genialnie i po mojej myśli. Warto podążać za modą i wiedzieć co się z czym je.  Makijaż ślubny dla brunetek jest nieco inny jak np. dla blondynki, ale nikt nie mówi, że musi być gorszy. Każda panna młoda w dniu ślubu wygląda przecież pięknie.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Opinie na temat makijażu ślubnego krążą w myślach kobiet od zawsze. Kiedy tylko przychodzi nasz czas i te piękne niezapomniane przeżycia każda z nich chce wyglądać wyjątkowo, elegancko, pięknie i z klasą. Makijaż na pewno w tym pomaga i w każdym przypadku dodaje nam pewności siebie. Jest to bardzo dobry objaw, który na pewno troszeczkę mniej stresuje. Piękna suknia, welon ślubny, makijaż i wspaniały mężczyzna u boku na pewno nastraja nas pozytywnie i czujemy się piękne i wyjątkowe. Ponoć marzenia z dzieciństwa się nie spełniają, a jednak nie tak do końca powinniśmy się z tym zgadzać. Bycie księżniczką chociaż przez chwilę jest możliwe i to na własnym ślubie i weselu. Czujemy się przecież wtedy jak gwiazdy filmowe i jak one pragniemy być ideałami. Makijaż ślubny dla brunetek jest wspaniałym uzupełnieniem całości- naszym małym marzeniem, które się spełnia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Makijaż ślubny dla brunetek, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor