≡ Menu

Makijaż ślubny zdjęcia

Makijaż ślubny zdjęcia od zawsze są ważnym czynnikiem dla każdej panny młodej. Makijaż- żeby idealnie wyglądać, a zdjęcia, aby przeanalizować, który będzie dla nas najodpowiedniejszy. „Jesteś piękna kiedy czujesz się pięknie”- makijaż nam to udostępnia. Stajemy się odważniejsze, pełne optymizmu i pozytywnie nastawione do świata…

 Nie wyobrażam sobie iść do ślubu niepomalowana. Już nawet nie chodzi, że mam jakieś niedoskonałości, ale o sam fakt, że to wszystko zostaje profesjonalnie nagrane, wszyscy będą na mnie patrzyć, obserwować, będę chciała podobać się mężowi i dlatego właśnie jest to takie ważne. Koleżanka to w ogóle odwaliła numer i poszła na swój własny ślub malując sobie sama w domu twarz pudrem i do tego tusz na rzęsy. Na tym wszystko się skończyło. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić co nią kierowało. Ja na pewno udałabym się do profesjonalnej makijażystki.

Jak widać, dla niektórych nie stanowi to najmniejszego problemu. Uważam jednak, że w tak ważnym i uroczystym dniu można zaszaleć i czuć się jak gwiazda filmowa. Mamy przecież tyle możliwości wyboru, makijaż ślubny zdjęcia występują na każdej stronie internetowej i każdaz nas może znaleźć coś dla siebie- tylko korzystać i nic więcej” opisuje Oliwia.

Makijaż ślubny zdjęcia – co jest modne, a co nie…

Poszukując idealnego makijażu dla siebie na ślub i wesele zapewne zastanawiamy się, który będzie dla nas najodpowiedniejszy oraz co teraz jest modne. Jeśli chodzi o tą kwestię to na pewno możemy powiedzieć, że profesjonalny makijaż nie zna granic, a to jaki będzie dla nas najlepszy zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Musimy wiedzieć kiedy czujemy się najlepiej. Może źle wyglądamy z czarną kreską na dole, a być może nie pasują nam odcienie fioletu, które     stwarzają wrażenie podbitych oczu. Wszystko to jest bardzo ważne i ma wpływ na nasz   wygląd. Makijaż również dopieramy pod kolor oczu, sukienki, kolorów, dodatków. Zauważmy, że kiedy idziemy do   profesjonalnej makijażystki zawsze pyta jaki kolor będzie miała sukienka, którą założymy. Jest to bardzo istotny element, który dużo zmienia pod kątem malowania.

„Chodzę zawsze do jednej i tej samej pani makijażystki” opowiada Asia. „Mam do niej pełne zaufanie i zawsze potrafi mi doradzić. Kiedyś nie mogłam jej wytłumaczyć o jaki mi chodzi  makijaż ślubny zdjęcia oczywiście załatwiły sprawę. Pomagałam w wyborze koleżance. Wyszukałyśmy fotkę i dosłownie umalowała ją tak samo jak na zdjęciu. Byłyśmy obie w szoku. Pięknie wyglądała. Zresztą ona w ogóle jest ładna, ale później była zachwycająca. Nie był to makijaż z pierwszych stron gazet. W ogóle nie patrzyłyśmy co jest modne, a co nie. Koleżanka chciała po prostu pięknie wyglądać i czuć się dobrze. Wyszukała to co jej odpowiadało najbardziej  i nie martwiła się, że ktoś powie, że jest niemodna itd. Ważne, że miała brać ślub, piękna, biała suknia czekała na nią, a mąż podziwiał ją na każdym kroku. Czego chcieć więcej.”

Makijaż ślubny zdjęcia i wszelkiego rodzaju obrazy przypisane tej kategorii utwierdzają nas w przekonaniu, że warto zrobić się na bóstwo. Kiedy tak przeglądamy i analizujemy wszystko dokładnie zastanawiamy się czy, aby na pewno spodoba się to naszemu partnerowi. Myśl, że mogłoby być inaczej budzi w nas niepokój i chwile zwątpienia, ale takie właśnie są kobiety. Chcą żeby wszystko było idealnie, ale nie pomyślą, że mężczyźni zapewne mają podobne odczucia. Przecież to tylko makijaż- ktoś mógłby powiedzieć, a jak duże ma znaczenie. Niby nic wielkiego, a jednak wydaję się, że problem na wagę złota.  

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Kiedy jednak staniemy twarzą w twarz i spojrzymy sobie w oczy wszystko przechodzi jak ręką odjął i nabiera innego znaczenia – liczy się tylko tu i teraz. Podziwiając siebie wzajemnie kroczymy dumnie do ołtarza zawrzeć związek małżeński.

Kiedy wreszcie nadejdzie nasz upragniony dzień i szczęście zapuka do naszych drzwi z wiązanką ślubną miejmy na uwadze, że miłość to nie tylko makijaż, ale i osobowość. Więc nie ma się co stresować. Każda kobieta chce wyglądać pięknie dla swojego mężczyzny więc oczywiste jest, że stawia na profesjonalny makijaż. W końcu to dzień naszego ślubu i wesela więc dlaczego nie zrobić czegoś dla poprawienia urody. Makijaż ślubny zdjęcia na pewno sprawią, że nasze wybory będą łatwiejsze, a droga do sukcesu i idealnego efektu krótsza, więc warto spróbować

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Makijaż ślubny zdjęcia, 9.5 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor