≡ Menu

Makijaże ślubne

Makijaże ślubneMakijaże ślubne

Makijaże ślubne są idealnym tematem dla przyszłych pań młodych. Jakby nie patrzeć z pewnością każda kobieta w dniu ślubu i wesela chce wyglądać zjawiskowo i piękne. Makijaż pomaga nam i sprawia, że twarz wygląda uroczo, świeżo, a my jesteśmy pewne siebie.Makijaże ślubne są stworzone właśnie dla takich chwil. Chwil, które są dla nas bardzo ważne, kiedy jesteśmy szczęśliwe i zadowolone. Zapewne każda z nas maluje się na co dzień, ale wychodząc za mąż umalowana twarz wygląda zupełnie inaczej, piękne i lśniąco. Jeśli makijaż wykona profesjonalista to już z pewnością będzie to wyglądało idealnie.

„Makijaż to podstawa świetnego wyglądu i uważam, że każda kobieta chociaż troszeczkę powinna się malować. Ja codziennie wykonuje makijaż i czuję się z nim o wiele lepiej, pewniej, atrakcyjniej. Na swoim ślubie malowała mnie profesjonalistka. Nie mówię, że mi to źle wychodzi, ale jakoś nie czułam się pewnie i nie uważałam, że zrobię to lepiej. Makijaż znalazłam sobie w jakiejś znanej gazecie, nie pamiętam dokładnie. Zdjęcie od razu mi się spodobało i wiedziałam, że muszę tak wyglądać. Jeśli chodzi o makijaże ślubne to jest ich naprawdę dużo. Ciężko wybrać sobie coś odpowiedniego. Wszystko zależy czego oczekujemy i jak naprawdę chcemy wyglądać. Jedne dziewczyny chcą mocny, wyrazisty makijaż, a inne zaś delikatny- ledwo muśniętą twarz. Ja miałam tak pół na pół bo to w końcu ślub i nie należy być za bardzo ordynarnym. Tzn. pełno czarnych kresek, ciemne kolory itd. u mnie to odpada” mówi Marta.

Makijaże ślubne – podążając za modą…

Prawda jest taka, że jeśli na co dzień malujemy się delikatnie, to makijaż nie powinien być przesadzony, jeśli zaś zawsze towarzyszy nam mocny makijaż to powinniśmy pozostać w takich samych bądź podobnych odcieniach, a nie sprawiać, że będziemy zupełnie do siebie niepodobni.

Makijaże ślubne mają sprawiać, że przez cały czas będziemy wyglądać pięknie i świeżo, a jednocześnie świetnie wypaść na zdjęciach i filmie, który nakręci profesjonalny kamerzysta. Super nowoczesnością są pastelowe makijaże, które z pewnością możemy wykorzystać podczas takich uroczystości. Jest wiele stron internetowych poświęconych jak sprawnie i szybko wykonać taki makijaż, ale oczywiście czy zaryzykujemy i sami będziemy go wykonywać zależy tylko i wyłącznie od nas. Najlepiej bowiem udać się do profesjonalistki i mieć gwarancję, że wszystko się uda.Makijaże

„Jeśli chodzi o pastelowe makijaże to jakoś ja nie jestem aż tak wielką zwolenniczką. Nie wiem dlaczego, ale uważam, że pasuje to do ślicznych, bardzo ładnych dziewczyn, a ja jestem taka przeciętna” śmieje się Iwonka. „ Chociaż pani, która dawała mi rady mówiła, że wyglądałabym świetnie. Dopiero za miesiąc idę na próbny makijaż, aby przekonać się czy będzie dla mnie idealny. Ja muszę mieć dopięte wszystko na ostatni guzik więc nie ma lekko. Wszystko pod kontrolą.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Makijaże ślubne są w dzisiejszych czasach tak bardzo różnorodne, że na pewno każda kobieta znajdzie taki, w którym będzie czuła się znakomicie, świeżo i pewnie siebie. Spoglądając w lustro zobaczy piękną kobietę, która doskonale dobrała swój makijaż, a jeśli chce, aby tak było należy przede wszystkim zainteresować się tematem bądź oddać się w stu procentach w ręce profesjonalistki.

„Ja nie wyszukiwałam dosłownie nic jeśli chodzi makijaż. Nigdy się nie malowałam, wiedziałam, że mój makijaż będzie delikatny więc tak powiedziałam pani, która mnie malowała. Powiedziałam, że nie ma być żadnych czarnych kresek itd. Leciutki makijaż uwalniający ze mnie powiew świeżości, delikatności i uroku. Czy to nie idealne rozwiązanie? Dla mnie na pewno tak, ale wiem, że każda kobieta zrobi to co będzie uważała za odpowiednie” mówi Kinga.

Wybór i odpowiednie dobranie makijażu nie jest taką prostą sprawą. Każda z nas zdaje sobie sprawę, że musimy zadziałać jeśli chcemy w dniu ślubu i wesela wyglądać idealnie. Makijaże ślubne podbudowują nas i sprawiają, że czujemy się jak księżniczki, piękne kobiety, które już zawsze będą szczęśliwe ze swoimi partnerami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Makijaże ślubne, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor