≡ Menu

Najlepsza wódka na wesele

Najlepsza wódka na weseleNajlepsza wódka na wesele

Najlepsza wódka na wesele jest podstawą udanej imprezy. Kiedy myślimy o alkoholu i zabawie, która odbywa się po spożyciu kilku głębszych od razu uśmiechamy się i tym bardziej zastanawiamy jaki wybór będzie najlepszy… Jak wiadomo na polskim rynku mamy wiele wspaniałych, dobrych i odpowiednich wódek i dlatego często głowimy się co w końcu kupić.

Najlepsza wódka na wesele jest jak kwiat i woda, zapalniczka i płomień jak pustynia i piasek – po prostu nie wyobrażamy sobie bez niej imprezy. Jedno bez drugiego nie ma racji bytu i oczywiście jest to bardzo pozytywne i nie ma w tym nic dziwnego, że młodzi poszukują odpowiedniej wódki, takiej, która będzie odpowiadała gościom i sprawi, że będą się świetnie bawić na imprezie weselnej.

„ Wybór wódki dla jednych jest prosty, a dla innych bardziej skomplikowany. Ja np. mam swoją ulubioną wódkę i jest to Krupnik i tak samo mój mąż więc wiedzieliśmy już co wybrać i bardzo dobrze się sprawdziła. Uważam, że goście byli zadowoleni i każdy dobrze się bawił. Znowu kiedy moja siostra wychodziła za mąż miała wielki dylemat i nie wiedziała praktycznie do samego końca jaką wódkę wybrać. Jej chłopak chciał taką, ona taką, a w zasadzie się nie znała bo nie pije więc było to niepotrzebne. W końcu udało im się dojść do porozumienia. Magda chciała drogi alkohol, na który nie było ich stać, a jej chłopak wybrał coś ze średniej półki i tym samym zostało im trochę pieniędzy na auto weselne. Przecież trzeba było również zamówi kamerzystę, który będzie filmował wszystko, do tego suknia, fryzjer itd. więc nie ma lekko. Każda złotówka jest ważna tym bardziej, że brali kredyt. Na szczęście udało im się wybrać najlepszą wódkę na wesele jaką tylko mogli sobie wymarzyć” mówi Patrycja.

Najlepsza wódka na wesele – wódka, organizacja i mężczyźni…

Kiedy poszukujemy idealnej wódki na wesele zawsze powinniśmy pamiętać, że warto zaufać naszym mężczyznom. Tak wkład w wesele czasami jest dla nich czymś ważnych i z pewnością poczują, że się przyczynili do udanego wesela. Najlepsza wódka na wesele jest przecież podstawą udanego wesela, a nasz wybór jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem, które właśnie powinno należeć do mężczyzn. Tak samo jak było kiedyś: mężczyzna zajmował się alkoholem, a kobieta całą resztą.Najlepsza wódka na wesele-czyli jedna z ważniejszych rzeczy na weselu

„Oczywiście pozwoliłam, aby to mój chłopak kupił wódkę na nasze wesele. Nie chciałam go ograniczać, a wiem, że złościł się kiedy wybierałam mu nawet garnitur” śmieje się Iza. „ Dlatego postanowiłam, że kwestię wódki zostawiam jemu z czego był bardzo zadowolony. Do dziś nie wiem gdzie on był ją kupować, bo jechał około 100km w dwie strony i naprawdę udało mu się załatwić taniej dobry alkohol. Zaskoczył mnie bardzo i powiem, że nie spodziewałam się, że aż tak bardzo będzie zależało mu, aby zrobić na wszystkich dobre wrażenie. Poszukiwał, podzwonił i znalazł. Jak widać chcieć to móc. Postanowiłam, że jeśli mój mąż będzie chciał coś zrobić czy zorganizować to zostawię to jemu i wtedy będzie najlepiej, a on będzie bardzo zadowolony. To jest przecież najważniejsze, aby wszyscy byli szczęśliwi.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Najlepsza wódka na wesele jest jak mąż i żona w dniu wesela. Idealne połączenie i zarazem mieszanka wybuchowa. Zdarza się również tak, że nie wiemy jaką wódkę kupić, gdzie kupować itd. Wtedy najlepiej poradzić się kogoś kto już brał ślub albo przyjaciół, bądź rodziny. „Ja i mój chłopak mało co pijemy i nie wiedzieliśmy jaką wódkę wybrać. Poprosiłam o pomoc tatę, ponieważ wiedziałam, że kto jak kto, ale wesel to on przeżył już mnóstwo i na pewno będzie się orientował. Nie myliłam się i doskonale zostałam poinformowana. Tato wiedział co nieco w tym temacie i był ze mną nawet w hurtowni alkoholi. Na koniec tato się z nas śmiał, że nie umiemy wybrać wódki i w sumie, że to dobrze bo to oznacza, że faktycznie nie pijemy” śmieje się Ewa.

Kiedy wybieramy wódkę na wesele zawsze powinniśmy pamiętać, że wybór jest bardzo duży i nie jest to wcale taka szybka decyzja. Inaczej jest kiedy od zawsze mamy swoje ulubione alkohole, a kiedy np. nie mamy zielonego pojęcia jaki kupić i gdzie kupić. Najlepsza wódka na wesele jest taka, które odpowiada nam i obecnym gościom- zabawa będzie wtedy murowana.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.4/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -2 (from 2 votes)
Najlepsza wódka na wesele, 7.4 out of 10 based on 5 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor