≡ Menu

Najpiękniejsze suknie ślubne 2013

 Najpiękniejsze suknie ślubne 2013 roku są inspirowane stylem, który dawno już przeszedł. Chodzi tutaj między innymi o suknie vintage czy lata pięćdziesiąte. W sumie kiedy się nad tym zastanowimy na pewno nie musimy, a właśnie możemy się sugerować tym co nam odpowiada.

„Nigdy nie patrzyłam na modę. Zawsze sugerowałam się tym co mi pasuje, a nie tym co inni chcą zobaczyć. Wątpię, że goście, którzy byli na moim weselu zorientowali się, że suknia ślubna była z zeszłego sezonu albo w ogóle nie odpowiadała żadnemu trendowi. Taka jest prawda, gdzie zwykli ludzie mają pieniądze na wypasione kreacje z prawdziwego zdarzenia. Na pewno nie ma takiej możliwości i wtedy nie sugerują się tym, że najpiękniejsze suknie ślubne 2013 roku ich nie dotyczą. Zawsze patrzymy na to na co nas stać. Jeśli nie wiemy co robić z pieniędzmi możemy zamawiać najlepsze kreacje nawet z zagranicy. Znowu ja sama nie nastawiam się na tego typu idealne rozwiązanie, a szukam po prostu czegoś co mi odpowiada. Tak też było z moją suknią ślubną, która po prostu została uszyta na miarę u zwykłej krawcowej. Nie miałam z tym najmniejszego problemu i naprawdę nie mam nic do zarzucenia sobie jak i sukni ślubnej, w której wystąpiłam. Wszyscy byli zachwyceni, a ja byłam dumna z siebie, że nie podążałam za modą tylko patrzyłam na swoje wnętrze.” mówi Ania.

 

Najpiękniejsze suknie ślubne 2013 – teraz i wcześniej…

 Jeśli chodzi o najpiękniejsze suknie ślubne 2013 i 2012 roku na pewno nie są to wielkie i ogromne zmiany. Chociaż na pewno następują z miesiąca na miesiąc. Co roku wybór jest różnorodny. W modzie wszystko jest na czasie. Długie kreacje, krótkie i wszystkiego rodzaju koronki uczestniczyły w uroczystościach w 2012 roku. Górowała objętość i puszyste doły, które sprawiały idealne wrażenie. Zresztą rok podąża za rokiem więc wszystko jest możliwe i wszystko może się zmienić jak i również my możemy to zmieniać. Nikt nie musi nam niczego sugerować.

„Sugerowałam się trendami roki 2012 oraz 2013 i jakoś nie miałam z tym większego problemu. Nikt nie mówi, że trzeba się od razu zaopatrzyć w suknię za kolosalną kwotę. Równie dobrze możemy sobie wydrukować zdjęcia ekstra drogiej sukienki i zanieść do krawcowej. Ja właśnie tak zrobiłam. Było to jednak dla mojej satysfakcji, ponieważ dosłownie nikt nie wiedział z jakiego sezonu mam suknię. Dlatego nie jest to tak istotne. Ja za swoją zapłaciłam dość dużo i nie uważam, że źle zrobiłam chociaż mogłam kupić nówkę za mniejszą cenę. Dziś już o tym wiem, ale wtedy chciałam być najlepsza i mieć najlepsze rzeczy. Począwszy od butów, a skończywszy na wystroju sali.” Najpiękniejsze suknie ślubne 2013 roku na pewno są marzeniem każdej panny młodej. Nie zawsze jednak możemy sobie na to pozwolić. Ceny nie są małe i trzeba to otwarcie powiedzieć.

Zawsze jest jednak wiele możliwości kiedy możemy sobie zafundować podobną, a wręcz kopię oryginalnej sukni ślubnej np. znanego projektanta. Na pewno będzie to dla nas czymś wyjątkowym i wspaniałym. Równie dobrze możemy podążać za modą i mieć suknię, która aktualnie jest na czasie i nie koniecznie znanej osobowości.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Dla mnie liczy się tylko i wyłącznie moda. Muszę mieć idealne dosłownie wszystko. Suknia ślubna była trendem zeszłego miesiąca kiedy ją kupowałam na swój ślub. Każdy był zachwycony, a moja dobra koleżanka, która również zna się na modzie od razu zauważyła jaką mam suknię ślubną. Czułam się jak gwiazda filmowa. Nikt nie wierzył kiedy mówiłam, że będę miała oryginalną sukienkę prosto z wybiegu, a jednak okazało się to możliwe. Na pewno duże znaczenia mają pieniądze i ja oczywiście je miałam. Cieszę się bardzo, że mam tyle możliwości. Mąż był dosłownie zachwycony, a kamerzysta wspaniale wszystko nagrał. Poszukiwałam go równie intensywnie jak mojej sukni ślubnej. W końcu ktoś musiał uchwycić idealną pannę młodą” mówi i śmieje się Dagmara z Polanicy Zdroju.

Idealna suknia ślubna zależna jest przede wszystkim od nas samych. Każda kobieta ma swój gust i zależy jej na czymś zupełnie innym. Możemy śmiało powiedzieć, że wszystkie panny młode są najpiękniejsze w dniu swojego ślubu i wesela i nie ma innej opcji. Najpiękniejsze suknie ślubne 2013 roku na pewno pomogą nam wybrać idealną kreację.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Najpiękniejsze suknie ślubne 2013, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor