≡ Menu

Nietypowe zaręczyny

Nietypowe zaręczyny Nietypowe zaręczyny

Moda na nietypowe zaręczyny wkrada się coraz częściej w plany młodych par. Każdy chce zrobić wrażenie na swojej partnerce, partnerze, a co za tym idzie- pochwalić się przed znajomymi jak spędziło się ten magiczny czas. Im bardziej nietypowo tym lepiej. Tutaj liczy się oryginalność, zaangażowanie i wielka zadziwiająca pomysłowość.  Nietypowe zaręczyny mają to do siebie, że odbiegają zupełnie od stereotypów. Są wielkim zaskoczeniem zarówno dla jednej strony jak i dla drugiej. Ważne podkreślenia jest to, że nie trzeba mieć wielkich pieniędzy, aby zapewnić ukochanej osobie wyjątkowe zaręczyny- liczy się bowiem spryt i chęci do działania, które później zaowocują. „Prawda jest taka, że na moich zaręczynach chłopak nie szalał z wydatkami. Wiadomo jak to jest, studia, dom, praca dorywcza i liczy się każdy grosz. Pewnego lata pojechaliśmy nad morze bo tam udało nam się dostać pracę sezonową. Chłopak zaprosił mnie wieczorem nad morze. Co się okazało na miejscu zrobił mi wielką niespodziankę. Nie wiem do dziś jak on to zorganizował, ale na piasku były odbite dwie dłonie. Na każdej dłoni jeden palec miał „nałożoną” obrączkę. Byłam w szoku i nie tylko dlatego, ze zobaczyłam coś tak wspaniałego, ale również dlatego, że to były obrączki, a nie pierścionek zaręczynowy. Chłopak powiedział, że chce się ze mną ożenić i nie chce słyszeć odmowy. Oczywiście się zgodziłam, a obrączki czekały schowane na dzień ślubu. Piękne przeżycie, naprawdę polecam wszystkim panom, którzy nie mają pomysłu na zaręczyny z klasą.” opowiada Milena.

Nietypowe zaręczyny – pomysłowość podstawą sukcesu…

Prawda jest taka, że zaskoczyć swoją drugą połówkę możemy tylko wtedy jeśli sami się do tego przyłożymy. Pomysłów na nietypowe zaręczyny możemy szukać również w internecie. Jest wiele stron, które poświęcone są temu tematowi. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie co pozwoli zadowolić i zadziwić wybrankę swojego serca.

Świetnym pomysłem są oświadczyny, w które trzeba włożyć swoją energię i zapał. Nie jest to przedsięwzięcie wysokobudżetowe, ale liczy się fakt przygotowania wszystkiego, zorganizowania miejsca, muzyki, stworzenia klimatu. Może to być romantyczna kolacja nad brzegiem jeziora, oświadczyny na stadionie wśród kibiców piłkarskich, piknik w parku czy też oświadczyny na zamku. Wszystko to możemy spokojnie zorganizować i zaskoczyć wybrankę swojego serca. Jeśli chodzi znowu o wysokobudżetowe przedsięwzięcia to może to być rejs statkiem poza granicami kraju, lot balonem, skok na bungee, oświadczyny pod wodą czy na przykład nietypowe zaręczyny zorganizowane w Egipcie wśród piramid. Oczywiście przykładów jest od groma i każda para znajdzie i wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Zaręczyny

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Moje zaręczyny odbyły się w trakcie lotu balonem. Mieliśmy okazję z chłopakiem lecieć i skorzystaliśmy. Nie wiedziałam wtedy, że to wszystko było doskonale przemyślane. Bałam się trochę, ale oczywiście bardzo mi się podobało. Nie wiedziałam co mnie czeka tam na górze, miałam same czarne wizje, że wypadnę, że nie będę wiedziała co zrobić itd. Wszystko się zmieniło kiedy chłopak wyciągnął szampana i pierścionek zaręczynowy. Klęknął przede mną i poprosił mnie o rękę. Byłam bardzo wzruszona i przejęta. Zgodziłam się i nie mogłam po prostu uwierzyć w to co się stało. Nie zwracałam nawet uwagi, że jesteśmy tak wysoko. Po prostu cieszyłam się chwilami spędzonymi wspólnie. Zorganizował to wszystko wspaniale, a ja nawet nie śniłam o takich cudownych zaręczynach opowiada Iwona.

Zaręczyny to wspaniały moment w życiu kobiety jak i mężczyzny. Zazwyczaj to właśnie mężczyźni organizują wspaniałe i wyjątkowe chwile, które zostają uwieńczone pięknymi słowami i pierścionkiem zaręczynowym. Każda kobieta pragnie, aby ten dzień był cudowny i magiczny. Nasze marzenia się spełniają kiedy poznajemy tego jednego, jedynego, wyjątkowego mężczyznę. Okres kiedy zaczynamy układać sobie życie jest w końcu najwspanialszym jaki można sobie tylko wymarzyć. Warto więc pielęgnować swoją miłość, a nietypowe zaręczyny traktować jako perfekcyjne dopełnienie związku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nietypowe zaręczyny , 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor