≡ Menu

Organizacja ślubu

Organizacja ślubuzdjecie2

Jak wiadomo organizacja wesela to nic innego jak głowa na karku, odpowiednie nastawienie, przemyślane decyzje i nieustanne zastanawianie się co można byłoby jeszcze zrobić żeby było lepiej. Tak to już właśnie jest i nic w tym dziwnego, przyszłe pary młode chcą, aby wszystko wypadło znakomicie…Organizacja wesela przeważnie skupia się na perfekcyjnym dograniu wszystkiego tak, aby stresu było jak najmniej. W skład największych przygotowań wchodzą: wybór kościoła, lokalu weselnego, suknia i garnitur, zaproszenia, samochód do ślubu i najważniejsze, aby był profesjonalny kamerzysta, który nagra świetny film i tym samym sprawi nam wielką radość tym, że mamy swoją upragnioną pamiątkę do końca życia. „Organizacja wesela zabiera bardzo dużo czasu. W sumie zależne jest to również od tego kto ile pracuje, ale ja jestem maniaczką zarabiania pieniędzy więc nigdy nie miałam czasu na przymiarki sukni ślubnej, szukaniu sali weselnej itd. Wszystko zostawiłam na głowie mojego chłopaka i mojej mamy. Oczywiste jest, że sukni za mnie nie przymierzy, ale cała reszta dlaczego nie. Konsultował ze mną to co trzeba i wyszło wspaniale. Może większość pań powie, że jestem szalona zostawiając wszystko na głowie kogoś innego, ale ja uważam, że czasami warto zaufać bliskim naszemu sercu osobom i dać im szansę, a organizacja wesela naprawdę nie będzie taka straszna jak się wydaje. Na pewno źle to nie wyjdzie, a w ostateczności możemy wszystko przedyskutować i co się da pozmieniać. Ja nie miałam takiej potrzeby i zobaczyłam, że chłopak również potrafi się świetnie zorganizować jeśli tylko chce” opowiada zadowolona Malwina.

Organizacja wesela – krok po kroku, aby nie doznać szoku…

Pamiętajmy, że organizując własne wesele powinniśmy krok po kroku analizować co będzie najodpowiedniejsze, a co też nie. Czasami warto zaufać osobom trzecim, ale jeśli tego nie potrafimy najlepiej samemu zapiąć wszystko na ostatni guzik. Są pary, które często same chcą o wszystkim decydować i nie dopuszczają nikogo do głosu, jak i te, które tylko czekają, rozglądają się za osobą, która chociaż w pewnych kwestiach będzie potrafiła doradzić. Tak to już właśnie jest, a w której grupie my będziemy to zależy już tylko i wyłącznie od nas samych.

„Dziękuje bardzo za pomoc innych osób na przykład teściowej. Ja przeżyłam szok kiedy zobaczyłam jaką salę weselną mi zaproponowała. Katastrofa w stu procentach i nic więcej nie mogę powiedzieć. Oczywiście chodziło o to, że to właśnie teściowe wykładali większą część pieniędzy i szukali oszczędności. Nie oznacza to wcale, że cała organizacja wesela spoczywa w ich rękach. Jak to się mówi… są to tak zwane „złotówy” śmieje się Iwona. Ja się na to nie zgodziłam i postanowiłam, że sama będę poszukiwała lokalu, zespołu weselnego jak i również kamerzysty. Tak wyszło najlepiej, a nie później musiałabym się wstydzić. W końcu ja również wykładałam pieniądze i także mam coś do powiedzenia. Nie miałam najmniejszej ochoty, aby ktoś się wtrącał w mój najważniejszy dzień w życiu. Nie mówię, że chcieli źle, ale też nie rozumiem dlaczego rodzice zawsze chcą wtrącić swoje pięć groszy.” Organizacja wesela to nic innego jak samodyscyplina. To wszystko o czym zawsze marzyliśmy i co nam się wyobrażało musi stać się rzeczywistością. Jeśli mamy swoje wyobrażenie idealnego wesela zawsze musimy dążyć do tego, aby takie było. Kto jak nie my będziemy to wspominać do końca naszych dni. Kto jak nie my powiemy: tak właśnie to miało wyglądać, jestem taka szczęśliwa. O to właśnie w tym wszystkim chodzi więc warto gonić za marzeniami.Organizacja Wesela i ślubu

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Najlepiej wszystko organizować samemu” mówi Wiola. Ja z chłopakiem nie pozwoliłam dosłownie nikomu wtrącać się do organizacji. No nie mówiąc o mamie, której się radziłam w pewnych kwestiach. Nic poza tym i jestem z siebie dumna. Wszystko było na naszej głowie, a później jaką mieliśmy satysfakcję, że się udało i wszystko wypadło znakomicie.”

Kiedy organizujemy wesele zawsze pamiętajmy, że liczy się zaangażowanie i nasza umiejętność w podejmowaniu decyzji. Każdy element musi być taki jaki my sobie zażyczymy… nie jest sztuką spełniać pomysłów innych jeśli nam to nie odpowiada. Organizacja wesela będzie idealna jeśli skupimy się na tym co nam odpowiada i co zadowoli obecnych gości wtedy z pewnością możemy liczyć na ogromny sukces.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Organizacja ślubu, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor