≡ Menu

Organizacja wesela

Organizacja wesela

Organizacja wesela wiąże się z dużym zaangażowaniem oraz stresem wynikającym z potrzeby przygotowania wszystkiego perfekcyjnie. Pary, które mają to już za sobą doskonale wiedzą na czym to polega oraz ile czasu trzeba na nie poświęcić. Oczywistą sprawą jest fakt, że wszystko zaczyna się wiele miesięcy przed ślubem, a nawet rok wcześniej. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik więc potrzebujemy czasu, aby przemyśleć i zorganizować wszystko w idealnym terminie, czasie i miejscu.

„Organizacja wesela wiąże się z nieustannym załatwianiem” pisze Ania, która doskonale wie na czym stoją przyszłe pary małżeńskie- w końcu sama to przechodziła. „Zazwyczaj najwcześniej załatwia się salę, ponieważ terminy są bardzo napięte i jeśli chcemy wziąć ślub w lato to z pewnością trzeba się spieszyć i nie mówimy tutaj o paru miesiącach, ale roku wzwyż. Są to najbardziej oblegane terminy, a jak wiadomo weekendów nie ma wcale tak dużo. Później są sprawy związane z kościołem,suknią ślubną, garniturem, zaproszeniami dla gości, które najlepiej wysłać dwa, trzy miesiące przed ślubem i wszystko powolutku staje się rzeczywistością gdzie możemy odsapnąć i powiedzieć: „Udało się, załatwiłam wszystko!” Przed nami oczywiście jeszcze wielki stres i najwspanialsze chwile w życiu, które są ukoronowaniem ciężkiej pracy.”Organizacja wesela – okiem fachowców…

Fakt, że miesiące przed ślubem i weselem są gorącym okresem wiedzą chyba wszyscy. Dlatego najważniejsze jest opanowanie i dążenie do zamierzonych celów. Ciężko jest kiedy pary kompletnie nie radzą sobie z tym wszystkim, a organizacja wesela jest dla nich wielkim problemem i niewiadomą. Co zrobić zatem żeby tego uniknąć? Jak pomóc sobie oraz swojemu partnerowi, żeby wszystko poszło zgodnie z planem?

W internecie z pewnością powstaje wiele pomysłów i rad jak pomóc parze młodej, aby ślub i wesele udały się w stu procentach. Są to tzn. sposoby na udane wesele, które za każdym razem doprowadzają do tego, że uroczystość się uda. Profesjonalny kamerzysta z pewnością posiada na swojej stronie internetowej tego typu informacje, z których na pewno warto skorzystać. Kamerzysta Przemek z wieloletnim stażem opowiada: „Zdarzają się pary kompletnie niezdecydowane i niezorganizowane. Widziałem już o co chodzi kiedy przyszli do mnie i kompletnie nie mogli się ze sobą dogadać- nie mówiąc już o mnie. W ogóle mnie nie słuchali, a przecież nie na tym to polega. Dobrze, że sesję plenerową mieli parę dni wcześniej. Umówili się bowiem na daną godzinę, a ja czekam, czekam, czekam i nic. Nikt nie odbierał telefonu więc pojechałem w drugą stronę. Co się okazało, zapomnieli mi powiedzieć, że przekładają plener na dzień kiedy odbędzie się ślub i wesele bo oni nie mają pieniędzy na dodatkowy makijaż dla panny młodej i zdjęcia w ogóle nie miałyby żadnego efektu. Szkoda tylko, że nie zdążyli mnie o tym powiadomić. Dobrze, że nie spóźnili się na własną uroczystość. Bardzo mnie to zdziwiło, ponieważ byłem pewny, że wywiną jakiś numer. Później dopiero się okazało, że nie mają obrączek, a tort pojechał na jakieś inne wesele. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Organizacja wesela zawsze jest i będzie najważniejszym elementem, aby doprowadzić wszystko do perfekcji. Nikt nie chce przecież zaliczyć wpadki, a wręcz przeciwnie- mieć pewność i gwarancję, że wszystko uda się bez zarzutu. Jeśli nie potrafimy ogarnąć całej sytuacji zawsze możemy poprosić o pomoc i nie ma w tym niczego złego i nadzwyczajnego. Sposoby na udane wesele są również w firmie przewodników w internecie i z pewnością to też może nam wiele pomóc. Jak widać kiedyś, ktoś bardzo mądry wymyślił coś takiego bo wiedział, że przyszłe pary młode potrzebują wsparcia i rad związanych z uroczystością i jej organizacją. Jest to świetny pomysł, który cieszy się niebywałą popularnością.

Kiedy organizujemy wesele pamiętajmy, że spokój może nas jedynie uratować. Nie potrzeba panikować, ani stwierdzić, że nic się nie powiedzie. Później jest tylko miłe zaskoczenie i podziw, że wszystko się udało. Jest przecież tyle osób do pomocy: rodzina, przyjaciele, internet- także nie zostajemy z tym wszystkim sami. Organizacja wesela musi być idealnie przemyślana i zaplanowana w taki sposób, aby nic nie sprawiało nam trudności- a wręcz przeciwnie, aby uśmiech i zadowolenie gościły na naszych twarzach w trakcie przygotowań.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Organizacja wesela, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor