≡ Menu

Orkiestra na wesele

Orkiestra na weseleOrkiestra na wesele

Orkiestra na wesele to podstawa udanej imprezy. Od dawien, dawna pary młode wyszukują najlepszego zespołu muzycznego, takiego, który spełni wszystkie oczekiwania i zapewni wspaniałą zabawę obecnym gościom. Orkiestra na wesele oczywiście mowa o tej idealnej i profesjonalnej powinna doskonale się prezentować, zabawiać gości, organizować zabawy i co najważniejsze zachęcać ludzi do tańca oraz imprezowania do białego rana.„Bardzo dużo zależy od zespołu, który będzie grał na weselu. Najważniejsze jest, aby upewnić się co dany zespół potrafi śpiewać profesjonalnie i czy naprawdę z głębi serca liczy się dla niego zadowolenie gości. Jeśli ktoś na przykład pije i nie chce mu się śpiewać to na pewno nam się to nie przyda, a miałam już sytuację na jednym weselu. Mówiłam kuzynce, że najlepsza jest orkiestra na wesele, a nie jeden facet, który nie wiadomo co prezentuje ze sobą. Oczywiście ona wzięła pana, który około godziny 2 był już pijany i cały spocony.  Ledwo się na nogach trzymał. Zrobiliśmy szybko karaoke żeby się otrząsnął, wypił kawę, a następnie dostał ochrzan. Kuzynka kazała mu zwracać połowę kasy, a jak nie to pójdzie do sądu, że zepsuł jej dzień życia. Miał pecha bo przecież wszystko było profesjonalnie nagrywane przez kamerzystę więc dowody były faktem. Facet oddał pieniądze i niech się cieszy, że w ogóle coś mu zostawiła” mówi Ola.

Orkiestra na wesele – jak wybrać ideał?

Jeśli chodzi o zespoły weselne to jest to zupełnie jak przy wyborze kamerzysty. Nigdy nie powinniśmy zajmować się takimi, które zachęcają niską ceną. Profesjonaliści zawsze będą się cenić i z pewnością ich priorytetem nie jest naciąganie ludzie, ale ich uszczęśliwianie. Cena zawsze powinna być adekwatna do jakości wykonywanych usług. Kuszące ceny nigdy nie wychodzą na dobre, a nikt nie chce się przecież rozczarować w dniu ślubu i wesela. To chyba najgorsze co może się nam przytrafić.

„Prawda jest taka, że nie ma co się oszukiwać i trzeba patrzeć na zespoły, które mają normalne ceny,  a nie niskie. Myślę, że to jest od razu podejrzane i analizując to myślę tak: nie mają zdolności i profesjonalnego podejścia to szukają ludzi przyciągając niską ceną. Więc kiedy organizowałam swoje wesele to oczywiście szalałam i szukałam osób naprawdę idealnych i oczywiście z dobrą ceną. Jasne jest, że nie ma co przesadzać i poszukiwać wszystkich najdroższych firm, wszystko z umiarem. Jak to się mówi: głowa na karku musi być inaczej można się pogubić w tych wszystkich sprawach organizacyjnych. Orkiestra na wesele to jest fundament udanego wesela i bez niej na pewno nic nie miałoby sensu. Trzeba więc się postarać, aby zespół był sprawdzony wręcz idealny. Ja akurat miała ten zaszczyt i mój zespół był najlepszy w Kotlinie Kłodzkiej. Szukałam, szukałam i znalazłam. Jak widać cierpliwość popłaca i to bardzo” mówi Iga.Orkiestra na wesele-zdjęcie nr2

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Orkiestra na wesele powinna również pięknie wyglądać. Liczy się w końcu cała oprawa, w skład, której wchodzi strój zespołu, to ja się prezentują i jaki mają sposób bycia.

„Na moim weselu grało 2 mężczyzn i jedna kobieta, która była ładnie ubrana od czubka głowy do kostek bo buty miała tragiczne. Jakieś brudne adidasy. Kiedy zwróciłam jej uwagę powiedziała, że ją nogi bolą w tamtych butach oraz, że musiała je zmienić. Na chwilę przebrała te odpowiednie, ale za niecałą godzinę znowu je zmieniła. Dałam już jej spokój i więcej nie chodziłam prosić. Łudziłam się tylko i miałam nadzieje, że nikt tego nie widział. Jak widać nie dla każdego wygląd jest ważny, a mogła przecież kupić sobie baletki, a nie wyskakiwać w brudnych adidasach” opowiada Malwina.

Wybierając odpowiedni zespół na wesele zawsze sugerujmy się tym co mówią inni, jak mówią, co pisze w internecie, wszystkimi opiniami i oczywiście ceną. Za niska będzie podejrzana więc najlepiej pytać znajomych, rodzinę, przyjaciół jeśli mamy wątpliwości. Jedno jest na pewno jasne, że orkiestra na wesele zawsze będzie strzałem w dziesiątkę na idealnym weselu oraz, że wręcz fenomenalnie zabawi gości i parę młoda- o to w tym właśnie chodzi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Orkiestra na wesele, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor