≡ Menu

Oświadczyny ile przed ślubem

Oświadczyny ile przed ślubemOświadczyny ile przed ślubem

Oświadczyny ile przed ślubem powinniśmy je przyjąć i czy przyjęcie pierścionka zaręczynowego oznacza, że musimy zawrzeć związek małżeński? Jeśli dwie osoby się kochają to oczywiście powinny przemyśleć kiedy i w jaki sposób powinien odbyć się ślub i wesele. Kiedy decydujemy się, że chcemy wspólnie przeżyć resztę życia zastanawiamy się nad małżeństwem. Wcześniej jednak są oświadczyny i zaręczyny w gronie rodzinnym.Oświadczyny ile przed ślubem nie powie nam nikt bo to nasza indywidualna decyzja. Każda para podejmuje ją sama i doskonale wie na co się decyduje i co jest dla nich najważniejsze. Najpierw są oświadczyny we własnym gronie, a następnie zaręczyny, które miło spędzamy z rodzicami i przyszłymi teściami.

„Miło wspominam kiedy mój chłopak mi się oświadczał. Nie byliśmy na końcu świata i nie była to również wielka uroczystość, ale taka skromna akurat dla nas dwoje. Już dawno wiedzieliśmy, że chcemy być mężem i żoną więc wzięliśmy się za poważne snucie planów na przyszłość. Najpierw oświadczyny i już jako narzeczeni zorganizowaliśmy spotkanie z rodzicami. Datę ślubu mieliśmy od dawna wyznaczoną i półtora roku wystarczyło na wszystkie przygotowania. Szczerze mówiąc dla mnie to było w sam raz, ale za to moja koleżanka jaka była zorganizowana i do tego też szalona. Zaręczyła się z chłopakiem i zorganizowała ślub w trzy miesiące. Nie wiem jak jej się to udało, ale dobrze, że wszystko poszło jak po maśle” opowiada Gosia.

Oświadczyny ile przed ślubem – oto jest pytanie…

Czasami zdarza się tak, że przyszłe pary młode w ogóle nie zastanawiają się nad tym ile przed ślubem mają się oświadczać, a znowu inne analizują wszystko bardzo dokładnie. Wszystko zależy od naszego podejścia oraz sposobu bycia i organizacji. Zaręczyny i oświadczyny to ważne wydarzenia, ale prawda jest taka, że przygotowanie ich jest o wiele łatwiejsze aniżeli ślubu i wesela. Dlatego warto jest dokładnie się zastanowić kiedy mają być oświadczyny, a kiedy nasz wymarzony ślub.

„Ślub to poważna sprawa” mówi Żaneta. „Prawda jest taka, że o klęskę można łatwo, ale znowu o sukces trudniej. Dlatego kiedy postanowiliśmy z moim chłopakiem być razem to najpierw zastanawialiśmy się kiedy chcemy zorganizować ślub, a dopiero później dogadaliśmy się co do oświadczyn i zaręczyn. Troszkę wyszło od tyłu, ale nam się akurat tak podobało. Może trochę za dużo kombinowania, ale każdy robi jak uważa. Chodziło nam oczywiście o to, żeby wszystko było idealnie zorganizowanie oraz o to, żeby na wszystko starczyło nam czasu. Wyszło na to, że oświadczyny ile przed ślubem to dokładnie dziewięć miesięcy.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Dzisiejsze pokolenie podchodzi dość nowocześnie do pojęcia oświadczyn, zaręczyn czy ślubu i wesela. Organizują wszystko bardzo profesjonalnie i czym huczniej tym lepiej- chociaż na pewno są wyjątki odbiegające od tej reguły. Dzisiaj liczy się to „co ludzie powiedzą” i żeby właśnie gadali potrzebne są atrakcje, sensacje i świetna impreza. Oczywiście to jak wszystko będzie wyglądało zależy od nas i naszego nastawienia. Pewne jest tylko jedno- każdy chce przeżyć wspaniałe i niezapomniane chwile, które później będzie mógł odtwarzać na nagranym filmie jak i również w pamięci.

Odpowiedzi na najważniejsze pytania są ukryte głęboko w nas i tylko my mamy do nich dostęp. Chodzi o to, że właśnie przyszła para młoda powinna najlepiej wiedzieć oświadczyny ile przed ślubem oraz jak się do tego zabrać, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, a szczęście i miłość pozostały w naszych sercach na zawsze.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Oświadczyny ile przed ślubem, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor