≡ Menu

Oświadczyny

OświadczynyOświadczyny

Nic tak nie wzrusza kobiety jak oświadczyny jej ukochanego mężczyzny. Są to niezapomniane chwile, pełne uroku, emocji oraz uniesień i każda kobieta pragnie, aby były wyjątkowe i zaskakujące. Oświadczyny organizowane są przez płeć męską i mogą być spontaniczne bądź dokładnie i krok po kroku zorganizowane. Oczywiście zdarzają się również przypadki, że to kobiety wychodzą z inicjatywą i jako pierwsze mają chęci do zaręczenia się ze swoim wybrankiem. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe, a otwartość na nowe pomysły jest wielka.„Pomysłów na zaręczyny jest bardzo dużo” mówi Jola. „Widzę po sobie jak i również po koleżankach. Każda przedstawia inną opcję bądź sytuację w jakiej się znalazła kiedy oświadczał im się chłopak. Oczywiście najwięcej jest klasyków: kolacja, świece, pierścionek. To jest podstawa, ale ważne jest również co będzie przed i co będzie po. Liczy się zaangażowanie i pomysłowość bo jest to przecież ważna chwila, którą chcemy pamiętać przez wiele lat. Najlepiej też, aby to wszystko filmować i później mamy możliwość odtwarzania i wspominania. Słyszałam nawet o parze w swojej miejscowości, która zorganizowała sobie lot balonem i tam chłopak się oświadczył. Mieli szampana i truskawki z lodami. Super doświadczenie i wiele emocji. Każdy organizuje to co może, albo to co chce i budżet mu na to pozwala także nie ma reguł. W sumie śmiało możemy stwierdzić, że dla każdego super zaręczyny ma zupełnie inne znaczenie i symbolikę.

Oświadczyny – idealne pomysły, świetne sposoby…

Wgłębiając się w pojęcie idealnych oświadczyn często zastanawiamy się jak powinny wyglądać te jedyne i oryginalne, takie, które zostaną zapamiętane na lata. Każdy ma inny sposób spędzenia tego czasu i co za tym idzie każdego zadowala zupełne co innego. Pomysłów na udane zaręczyny jest naprawdę dużo i możemy śmiało przebierać w najróżniejszych miejscach, motywach itd. Kobiety przeważnie chcą być zaskakiwane, nie chcą o niczym wiedzieć tylko być miło zdziwione i być może nawet pozytywne zszokowane.

„Bardzo lubię być zaskakiwana” mówi Ewa. „Chociaż mojemu chłopakowi nie wychodzi to do końca to i tak jestem zadowolona. Zawsze wiem, że coś się święci, ale nigdy nie wiem co dokładnie. Jeśli chodzi o zaręczyny to było dokładnie tak samo. Pojechaliśmy na wycieczkę do Paryża. To był wyjazd 5 dniowy. Czułam, że wydarzy się coś wspaniałego i nie myliłam się bo mój chłopak oświadczył się pod Wieżą Eiffla. To były najlepsze oświadczyny jakie tylko mogłam sobie wymarzyć. Czułam się wspaniale i fantastycznie i niczego mi więcej nie było trzeba. Później długo spacerowaliśmy i cieszyliśmy się wspólnymi chwilami spędzonymi w Paryżu. Polecam każdemu tego typu wyjazdy bo to naprawdę miasto zakochanych. Czułam tam wyjątkowy klimat. Było bardzo romantycznie i wydawało się jakby świat zatrzymał się w miejscu” opowiada dalej Ewa.Oświadczyny

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Oświadczyny to bardzo ważne wydarzenie w życiu kobiety i mężczyzny. Jest to bowiem deklaracja, która sprawia, że para staje się narzeczeństwem, a później małżeństwem i chcą ze sobą być już na dobre i złe do końca. Sam przebieg oświadczyn na pewno jest bardzo stresujący zarówno dla jednej strony jak i dla drugiej.

„Mój chłopak strasznie się denerwował kiedy mi się oświadczał, ale wcale mu się nie dziwię. Chcesz powiedzieć tyle rzeczy, a mowę odbiera. W końcu po paru zdaniach stwierdził, że nie będzie owijał w bawełnę i mam się z nim ożenić i już” śmieje się Aneta. „Oczywiście się zgodziłam i powiem szczerze, że tak zwariowanej przemowy na oświadczyny jeszcze nie słyszałam.”

Są w życiu człowieka takie dni, które zostają w pamięci do końca naszego życia. Śmiało możemy stwierdzić, że zaręczyny to jeden z takich dni, który pozostanie tym jednym z najważniejszych i z pewnością niezapomnianych. To jak go spędzimy zależy tylko i wyłącznie od nas, a deklaracje nabiorą znaczeń, które w przyszłości się uzupełnią. Oświadczyny to piękne chwile, które wzruszają zarówno kobiety jak i mężczyzn, dlatego warto spędzić je miło i przyjemnie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Oświadczyny, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor