≡ Menu

Piosenka na pierwszy taniec

Piosenka na pierwszy taniec

Piosenka na pierwszy taniec powinna kojarzyć się z miłymi wspomnieniami, które towarzyszyły parze młodej w drodze ku szczęściu. Od zawsze wybieramy utwory pełne charakteru, piękna, miłe dla ucha- takie, które kojarzą się nam bardzo przyjemnie. Piosenka na pierwszy taniec powoduje, że nasze serca się radują, a chwila kiedy patrzymy sobie w oczy tańcząc w jej rytm jest najpiękniejszą chwilą na świecie, której nigdy nie zapomnimy. Zostanie na zawsze w naszej pamięci jak i również na filmie, który będzie nagrany wspaniale i profesjonalnie oraz idealnie uchwyci moment kiedy tak zjawiskowo czujemy się w swoich ramionach.„Piosenka na pierwszy taniec powinna być tylko i wyłącznie wolna. Ja tak miałam i uważam, że to najlepszy moment na chwilę kiedy wzrok skierowany mamy na siebie i możemy bez słów opowiedzieć sobie wzajemnie jacy jesteśmy szczęśliwi. Kiedy widzę jak pary wyginają się w rytm szybkiej muzyki to nie mogę tego wytrzymać. To niby takie nowoczesne i ekstra, ale mi się w ogóle nie podoba. Zastanawiam się również jak dziewczyny namawiają swoich partnerów na takie wyginania przed sporą publicznością” śmieje się Aldona. „ Ja kiedy zapytałam męża czy jakby miał raz jeszcze wybierać czy by się skusił na takie szaleństwo powiedział, że nigdy w życiu, a ja sama również nie jestem za tym. Każdy wybiera utwór i tańczy to na co ma ochotę więc nic mi do tego, co jedynie to mogę wyrazić swoje zdanie. Osobiście wolę spokojne kawałki pełne romantyzmu”

Piosenka na pierwszy taniec – być albo nie być…

Wiele par młodych uważa, że od piosenki na pierwszy taniec wiele zależy dlatego bardzo chcą jak najlepiej się zaprezentować wyszukując najróżniejszych sposobów na idealne wyjście na środek sali weselnej. Możliwości jest naprawdę sporo więc, każdy spokojnie znajdzie swój model idealnej prezentacji. Piosenka na pierwszy taniec przeważnie przedstawia, a w zasadzie zostaje też i wyśpiewana jako historia pewnych zdarzeń, które miło wspominają młodzi. Czasami wsłuchując się w słowa możemy dowiedzieć się co tak naprawdę młodzi mają na myśli. Jest to piękny i romantyczny moment. Chociaż nie zawsze- są pary, które wybierają szybkie brzmienia i również przekazują tym jakąś ciekawą wiadomość bądź historię. Jakby nie patrzeć wszystkie wyjścia są niepowtarzalne i jedyne w sowim rodzaju. „Najpiękniejszy moment mojego życia nastąpił wtedy kiedy moja córka wychodziła za mąż” opowiada mama Ilony. „ Pięknie się prezentowała i jeszcze lepiej tańczyła więc kiedy wyszła na środek sali z mężem nie mogłam oderwać od nich oczu. Idealnie razem wyglądali i wspaniale poruszali się w rytm wolnej muzyki. Utwór jaki zaprezentowali nie zapomnę nigdy. Był tak piękny i charakterystyczny, że naprawdę ciężko mi już cokolwiek mówić. Łezki same nasuwają się do oczu, a ja jestem bardzo szczęśliwa kiedy wiem, że moje dziecko czuje to samo. Wiem, że dla niej także była to wyjątkowa chwila, oczywiście ślubowanie jest najważniejsze, ale takie drobnostki również są fenomenalne i ważne. Czułam się naprawdę wspaniale i przypomniał mi się od razu mój ślub, było to parę ładnych lat wcześniej- żeby nie powiedzieć naście lat, ale z pewnością wspomnienia wracają i takie same odczucia mam odnośnie córki. Warto żyć, aby przeżywać takie wzruszenia.”

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Wybór piosenki na pierwszy taniec jest bardzo ważny dla młodych. Kiedy poszukujemy odpowiedniego utworu na pewno nasuwają się nam utwory, które towarzyszyły nam w całej tej drodze- drodze, która zaprowadziła nas do tego szczególnego momentu. Pięknie dobrana piosenka sprawi, że taniec będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Bardzo ważne jest, aby było to coś wspólnego, idealnego, pięknego. Ten jeden, jedyny utwór już zawsze będzie przypominał nam ten uroczy i bezcenny dzień. Gdziekolwiek pójdziemy, cokolwiek będziemy robić i zawsze gdy go usłyszymy będziemy pamiętać o tym wyjątkowym dniu. Piosenka na pierwszy taniec jest idealna i wyjątkowa, wybrana spośród tysiąca utworów, dlatego tak ważne jest, aby przemyśleć swój wybór i z przyjemnością wracać do tamtych chwil.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Piosenka na pierwszy taniec, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor