≡ Menu

Piosenki na pierwszy taniec weselny

Piosenki na pierwszy taniec weselny:

Piosenki na pierwszy taniec weselny są zazwyczaj związane z miłymi wspomnieniami pary młodej. Oczywiście nie zawsze, ale jest to możliwe. Kiedy widzimy tańczących młodych małżonków wtedy zastanawiamy się nad utworem i ich wspomnieniami oraz tańcem, który wykonują.

Piosenki na pierwszy taniec weselny są tak bardzo różnorodne, że najprościej chyba byłoby wybrać pierwszą  lepszą no, ale niestety tak się nie da więc musimy kombinować jaka ma być, która i dlaczego właśnie ta.

„Wybór piosenki na pierwszy taniec jest naprawdę ciężką sprawą, a przynajmniej dla mnie i mojego chłopaka. Nie wiedziałam co, aż tak mi się podoba żeby zaistniało na moim weselu.

W sumie dużo jest pięknych piosenek, chodzi przede wszystkim o wolne utwory. Z moim partnerem nawet nie było mowy o szybkim tempie i nieco szybszym tańcu niż zazwyczaj. Faceci to tchórze więc nie ma o czym mówić. Zawsze musi być wolno i oczywiście poruszanie się jak flaki w oleju. Zdążyłam się przyzwyczaić i w sumie nie mam nic przeciwko, że był to utwór wolniejszy. Wszystko super się udało i nawet fajnie wypadliśmy. Wiem bo oglądaliśmy na pięknym filmie, który nagrał kamerzysta z Kotliny Kłodzkiej” opowiada Majka.

Piosenki na pierwszy taniec weselny – co jest modne…

Jeśli chodzi o wybór piosenek to zazwyczaj patrzymy na to co nam się podoba, a nie na to co jest modne. Chociaż gusta są różne. Jeśli nie mamy pomysłu zawsze możemy wybrać taką piosenkę, która właśnie jest na czasie oraz taką, którą zapewne wszyscy będą znali. To też jest dobry pomysł, który zakończy wszystkie nasze stresy związane z wyborem.

„Jak dla mnie piosenki na pierwszy taniec weselny są bardzo ważne. Uważam, że warto podzielić się z wszystkimi co nam się podoba. Jeśli chodzi o mnie i mojego męża od razu wiedzieliśmy na czym nam zależy. Utwór był wolny i właśnie taki nasz- wspólny, który podoba się nam od zawsze. Od chwili kiedy się poznaliśmy znaczył wiele i zostaliśmy z tym przekonaniem do dnia dzisiejszego. W końcu jest to początek naszego wspólnego życia więc i piosenka, którą wchodzimy w nasze wspólne życie powinna być wyjątkowa. Super kiedy można na przykład zatańczyć coś szybkiego i zrobić tak zwane show, ale nie zawsze każdy ma na to chęć i umiejętności. Ważne jest żeby w ogóle zatańczyć, a znam przypadki, że chłopak w ogóle bał się wejść na środek sali. Śmiesznie to wyglądało, ale co zrobić kiedy taki stres jest z tym związany. Jeśli chodzi o kobiety to również się stresują ale nie tak bardzo jak mężczyźni” twierdzi Aleksandra.

Piosenki na pierwszy taniec weselny powinny chwytać za serce. Nie dość, że państwa młodych to i również gości weselnych. Na pewno zawsze miło jest przyglądać się szczęśliwej, tańczącej parze młodej, która już na zawsze chce pozostać razem. Są to chwile, które warte są tych wszystkich przygotowań. Chociaż godziny uciekają w tempie błyskawicznym to zawsze mamy świadomość, że nasze życzenia zostały spełnione. Kobiety czują się jak księżniczki, panowie zaś jak rycerze na białych koniach.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Moja piosenka była nadzwyczajna. Chodzi dokładnie o utwór Natalii Kukulskiej „Zakochani”. Kto tego nie zna niech żałuje. Naprawdę przepiękna piosenka, która chwyta za serca. Uważam, że nie ma wspanialszej. Można się nieźle wkręcić kiedy się jej słucha. Ja znałam ją bardzo dobrze jeszcze przed poznaniem mojego obecnego męża. Każdy zawód miłosny doprowadzał do tego, że leżałam w pokoju, płakałam i słuchałam Natalii” naśmiewa się Ula. Jest to tak zwana piosenka na dobre i na złe. Cieszę się, że skończyło się na tym dobrym- czyli na ślubie i weselu z moim wymarzonym mężczyzną.”  Każdy z nas pragnie, aby wesele i ślub był wspaniale zorganizowany pod każdym względem. Ważne jest dosłownie wszystko i na pewno bardzo istotna jest nasza piosenka na pierwszy taniec. Prawda jak to pięknie brzmi: nasza piosenka! Coś wspólnego, coś co nas spaja i pozwala wspominać i nawiązywać do wspaniałych chwil spędzonych razem. Kiedy słucha się utworów, które coś dla nas znaczą zawsze kręci się łezka w oku, a do tego dochodzi jeszcze uroczystość zaślubin to już w ogóle piękna i uroczysta chwila. Piosenki na pierwszy taniec weselny zawsze będą czymś wyjątkowym co pozwala nam chociaż na chwilę stać się tą przysłowiową królewną, która kochana jest przed królewicza na białym koniu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Piosenki na pierwszy taniec weselny, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor