≡ Menu

Piosenki weselne lista

Piosenki weselne lista

Piosenki weselne lista i przemyślenia dotyczące naszego wymarzonego utworu jak i również chęć dogodzenia gościom są bardzo intensywnie obecne w trakcie przygotowań weselnych. Dotyczą pierwszego tańca gdzie wszystkie oczy będą skierowane właśnie na nas oraz dotyczą również samych obecnych i dostosowanie ich upodobań do playlisty.

Piosenki weselne lista i moment kiedy wychodzimy na środek sali jest bardzo magiczny. Szczęśliwi i zadowoleni patrząc sobie głęboko w oczy poruszamy się w rytm muzyki. Czasem są to wolne utwory, a zaś innym razem szybkie i skoczne, w których młodzi mają wielkie pole do popisu. Jeśli chodzi zaś o gości weselnych to na pewno nie dogodzimy dosłownie wszystkim, ale w pewnym stopniu możemy sprawić, aby chociaż w połowie świetnie się bawiły i tańczyły w rytm muzyki.
„Kiedy mamy na myśli piosenki weselne lista jest rozbrajająca. Nie zawsze mamy swoje ustalone utwory więc polegamy na zespole. Ja tak zrobiłam, nie ustalałam żadnych piosenek i byłam zadowolona. Jedynie co to utwór na pierwszy taniec musiał być uzgodniony. Przeważnie zespoły wiedzą co mają grać no chyba, że są mało profesjonalni. Dlatego trzeba poszukiwać idealnego zespołu tak samo jak wspaniałego kamerzystę, który wszystko pięknie nakręci na kamerę i powstanie ekstra film. Mój zespół grał muzykę pod osoby, które się bawiły. Było trochę starych kawałów jak i też te współczesne no i co najważniejsze również te, które podobają się naszym babciom i dziadkom. Także dla chcącego nic trudnego i do wyboru do koloru. Również można było zamawiać dedykacje z piosenką u zespołu także było super.” mówi Anna.

Piosenki na wesele lista – utwory, ach te utwory…

Jeśli chodzi o piosenki weselne to mamy ich naprawdę sporo. Patrząc na te romantyczne i wolne to śmiało możemy wyróżnić: 2+1- „Windą do nieba”, De Mono- „Kochać to nie znaczy”, Krzysztof Krawczyk- „Bo jesteś Ty”, Anna Jantar- „Przetańczyć z tobą chcę całą noc” i wiele, wiele innych, które pięknie się słucha i cudownie przy nich tańczy. Należy podkreślić też klasyki, których nie może zabraknąć na naszym weselu i są to na przykład: „Cudownych rodziców mam”, „Daj mi tę noc”, „Żono Moja” czy „Serca dwa”. Nie zapominajmy również o przyśpiewkach i piosenkach. Są to na przykład „Kaczuchy”, „Jesteś szalona” czy „Parostatek”. Jeśli chodzi o piosenki weselne lista jest bardzo długa. Oczywiście możemy przekazywać wszystkie swoje pomysły i sugestie zespołowi, który na pewno uwzględni to co zaproponujemy.

Co jest najistotniejsze przy wyborze piosenek na wesele? Repertuar musi być koniecznie zróżnicowany. Zarówno dla młodych jak i dla starszych. W końcu na weselu wszyscy mają bawić się dobrze. Warto również pamiętać, aby nie zabrakło melodii umożliwiających taniec wolny. Niektórzy goście z pewnością będą tym faktem bardzo zadowoleni w szczególności jeśli przybędą na zabawę z osobą towarzyszącą, którą darzą wyjątkowymi względami. Są to między innymi: Seweryn Krajewski – „Wielka miłość”, Kancelaria- „Zabiorę Cię właśnie tam”, Lady Pank – „Zawsze tam gdzie Ty”, Dżem – „Do kołyski”. Są to przykładowe utwory, które zawsze działają na naszą wyobraźnię i sprawiają, że chwila staje się romantyczna i wspaniała.zdjecie1

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Piosenki na wesele lista i wszystkie towarzyszące temu przemyślenia muszą być skierowane do większości. Jak wiadomo nigdy wszystkim nie dogodzimy, ale takie jest życie i nie można myśleć o tym, że coś pójdzie nie tak albo, że piosenki na naszym weselu nie uzyskają akceptacji. Zespół muzyczny również w trakcie imprezy zwraca uwagę przy jakich piosenkach bawi się najwięcej gości i tym samym profesjonalnie mogą zmieniać repertuar bądź grać w zupełnie innej kolejności niż zaplanowali. Piosenki weselne od zawsze były najważniejszym elementem imprezy. Zespół musi być profesjonalny, a my jeśli mamy możliwość to powinniśmy włożyć do playlisty swojego grosza. „Nasz zespół spisał się na medal i my również dodawaliśmy swoje utwory. Wszystko to kwestia idealnego wyboru zespołu” dopowiada Marta. Piosenki na wesele lista jest bardzo duża i tylko od nas zależy jakie utwory znajdą się na naszym weselu i czy goście będą się świetnie bawili.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Piosenki weselne lista, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor