≡ Menu

Planujemy wesele

Planujemy weseleWesele

W naszym życiu nadchodzi chwila kiedy śmiało możemy powiedzieć, że zaczynamy planujemy wesele oraz ustalać wszystkie szczegóły związane z tą uroczystością. Dzień, w którym decydujemy się na wspólne życie stawia przed nami szereg zadań, które musimy wykonać, aby wszystko wyszło pomyślnie.
Zawsze planujemy wesele w taki sposób, aby w tym wyjątkowym dniu nie martwić się, że coś może wyjść nie tak. Te chwile są tak ważne, że szkoda, aby stres pokrzyżował nam plany. Warto więc na spokojnie przeanalizować, zaplanować i zorganizować swój ślub i wesele tak, aby stał się dla nas pięknym wydarzeniem, które zapamiętamy do końca życia…„Planowanie wesela to ważna sprawa i tak naprawdę to od nas zależy czy wszystko pójdzie doskonale czy też nie. W końcu musimy ustalać wiele szczegółów, które później będą rzutowały na cały przebieg uroczystości. Liczy się inteligencja, dobra organizacja, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, odporność na stres. Niby nic, a jednak później wszystko wychodzi. Przeważnie młodzi nie wiedzą od czego mają zaczynać organizację oraz jak zachować się już podczas uroczystości kiedy to stres góruje nam naszym ciałem i duszą. Może piszę trochę jak jakaś specjalistka, ale tak naprawdę wiem o co chodzi bo sama to przeżywałam. Stres wszystko u mnie zepsuł. W kościele się stresowałam i na samej imprezie również. Nic nie mogłam zjeść i wszystkie smakołyki przeszły mi koło nosa. Wydawało mi się, że ciągle jest coś nie tak, a wcale tak nie było. Wesele się udało, a ja jak zawsze panikowałam na zapas” mówi Helenka.

Planujemy wesele – dobra organizacja…

Organizacja, dobra organizacja to podstawa udanego wesela. Tutaj zawsze trzeba mieć głowę na karku inaczej wszystko może zawieść. Jeśli nie czujemy się na siłach, wszystko nas przerasta, nie wiemy co dokładnie należy robić, mówić, dowiadywać się, jak szukać kamerzysty, który nakręci świetny film, jak znaleźć idealny zespół zawsze powinnyśmy się radzić innych osób. To nie wstyd prosić o pomoc, a wręcz jest to zbawienne kiedy nie możemy sobie poradzić w danej sytuacji. Zbawienny jest również internet gdzie mamy mnóstwo artykułów jak zorganizować niesamowitą uroczystość. Kiedy planujemy wesele powinniśmy doskonale przygotować się do roli organizatora.Wesele

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Uważam, że jestem urodzonym dowódcą” śmieje się Malwina. „Zawsze czułam się jak ryba w wodzie organizując, planując i rozkazując innym. Jeśli chodzi o wesele to oczywiście sama wszystko organizowałam, a jeśli ktoś mnie próbował wyręczać to gnałam gdzie pieprz rośnie. Taka już jestem, ale mam też świadomość, że nie każdy ma takie podejście. Wtedy należy szukać wśród przyjaciół i znajomych właśnie kogoś takiego jak ja. Kogoś kto pomoże, doradzi i sprawi, że będziemy się mniej stresować. Oczywiście wszystko trzeba dokładnie przemyśleć, ale skoro nie mamy pojęcia w jaki sposób zabrać się planowania zawsze służę pomocą. Myślę, że ważna też jest wiara w siebie. Tutaj osobowość odgrywa bardzo ważną rolę, a kiedy zaczynamy planować ślub i wesele pamiętajmy, że nie jesteśmy sami. Zawsze jest partner, który chętnie pomoże i powie jakie ma pomysły. Nie powinniśmy odsuwać naszych mężczyzn na bok, chociaż to podoba im się najbardziej – iść na gotowe! To jest ich motto weselne” śmieje się  Malwina.

Ślub i wesele to piękne chwile, które warte są naszego wielkiego zaangażowania. Organizacja jest tutaj wielce istotna i pomóc osób trzecich oczywiście też. Nie bójmy się prosić o pomoc oraz stawiajmy sobie cele i zadania, które jesteśmy w stanie spełnić nie stresując się za bardzo. Kiedy planujemy wesele ważne jest opanowanie i pozytywne podejście, a to już połowa sukcesu, a co z tym idzie- miłe, przyjemne chwile ze świeżo poślubionym małżonkiem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Planujemy wesele, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor