≡ Menu

Polskie wesele

Polskie weselePolskie wesele

Polskie wesele to nic innego jak dobra zabawa, miła atmosfera, świetni goście, dużo picia, jedzenia i tańców do białego rana. Wszystko jest perfekcyjnie filmowane, a muzyka wykonywana na żywo, co jest dodatkową atrakcją lubianą przez wszystkich. Wesela same w sobie są świetne i mają klimat jakiego nie zaznamy na żadnej innej imprezie.Polskie wesele to przede wszystkim niesamowita atmosfera i mnóstwo emocji, które nam towarzyszą. W szczególności tyczy się to państwa młodych, który przeżywają wszystko ze zdwojoną siła i chcą, aby wesele wypadło idealnie.

„Nasze wesela mają moc w sobie. Nie chodzi tutaj o zwykłe biesiadowanie, ale uroczystość z wielką pompą. Zawsze świetnie się bawię na weselach gdziekolwiek bym poszła jest szał, dobra zabawa, klimat, świetne jedzenie, idealna muzyka, perfekcyjni kamerzyści, którzy nie wchodzą pod nogi oraz atrakcje, które zazwyczaj stają się strzałem w dziesiątkę. Polskie wesele coraz częściej jest indywidualnym pomysłem młodych, w siną dal odchodzą zwyczajne potańcówki z tamtej epoki, dziś liczy się świetny i oryginalny pomysł oraz zaangażowanie, które sprawi, że goście będą wniebowzięci. Idealny zespół, kamerzyści, pyszne jedzenie- to jest to czego nie powinno zabraknąć na żądnym weselu” opowiada Monika.

Polskie wesele – tak musi być!

Na weselach mamy klimat, który służy zabawie i tańcom do białego rana. Stoły uginają się od jedzenia, wylewa się morze alkoholu i oczywiście zabawy, w których jedni biorą udział, a zaś drudzy chowają się za filarami, aby tylko nie zostać zauważonymi. Oczywiście na polskim weselu zanim nadejdzie rano nie obędzie się bez piosenek typu: „Cudownych rodziców mam”, „Żono moja, serce moje”, „Windą do nieba” czy np. „Przetańczyć z Tobą chcę, całą noc”. Wszystkie te utwory są, zawsze będą i zabawa bez nich nie byłaby taka sama.

„Polskie wesele to przede wszystkim genialna zabawa i ja doskonale o tym wiem. Byłam już na kilkunastu, a do tego organizowałam także swoje. Mam dużą rodzinę i co chwile bywam „na salonach” jeśli tak można to nazwać. Powiem szczerze, że nigdzie na świecie nie ma takich wesel jak u nas. Tutaj zabawa jest przednia i u nas jest także duża kultura.Wesele

Słyszałam, że są kraje gdzie nie obędzie się bez zadymy i bijatyk, a to nie w moim stylu. Ja lubię spokojne, fajne wesela, troszkę szalone, pomysłowe i przemyślane. Liczą się również nasze zwyczaje, obyczaje i podejście. Byłam na weselu w Rosji, Anglii oraz w Chorwacji i stwierdzam jednogłośnie, że u nas podoba mi się najlepiej. Wszędzie jest troszkę inaczej i mimo, że są podobieństwa to jednak nie jest to to samo co w Polsce. Oczywiście różnice można już zauważyć w muzyce czy też jedzeniu, kamerzystach, wystroju sali. To tak samo jak jechać na plażę za granicę np. do Chorwacji- tam nie ma picia piwka na plaży, a u nas w Polsce jest to wręcz nakazane. Takie drobne, małe szczegóły, a robią tak wielką różnicę” mówi Kasia.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Wszystkie wesela są piękne, wyjątkowe i bardzo ważne dla par młodych. Sama organizacja, wszystkie przygotowania i zaangażowanie sprawia, że czujemy klimat i atmosferę panującą na imprezie. Każde wesele jest inne, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, ale też śmiało możemy stwierdzić, że nasze polskie wesela są najlepsze i mają „to coś” w sobie. Polskie wesele to odzwierciedlenie wszystkiego co wspaniałe, oryginalne- po prostu najlepsze i warte doceniania, bo nigdzie nie będzie nam tak dobrze jak u nas- w Polsce na uroczystości weselnej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
Polskie wesele, 9.8 out of 10 based on 4 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor