≡ Menu

Pomysł na zaręczyny

Pomysł na zaręczynyDobry pomysł na zaręczyny

Dobry pomysł na zaręczyny u każdej pary oznacza coś zupełnie innego. Jedni wolą klimaty romantyczne zaś inni ekstremalne i szalone doznania. Pewne jest jednak to, że tak piękna chwila powinna pozostać w naszych sercach i pamięci na wiele długich lat. Pomysł na zaręczyny powinien być doskonale przemyślany i dopracowany dokładnie tak, aby stał się miłym zaskoczeniem i wywołał niespodziewane reakcje płci przeciwnej. Chodzi przecież o piękne wspomnienia i chwile, które spędzamy wspólnie.

„Bardzo lubię być zaskakiwana. Mój chłopak doskonale o tym wie i postanowił zorganizować mi niezapomniane zaręczyny” opowiada Emila. „Kupił mnóstwo róż, płatki rozsypał na takim malutkim molo, które mamy koło domu. Jest tam piękny staw i często chodzimy się tam kąpać. Ustawił stolik, krzesła, z tego co wiem to moja mama pomogła mu przyrządzić pyszne jedzenie. Nikt nic mi nie powiedział więc tym bardziej byłam zdziwiona idąc tam i widząc to wszystko. Czułam się jak gwiazda, która jest filmowana i ma wszystko czego mogłaby sobie zamarzyć. Ten pomysł na zaręczyny okazał się strzałem w dziesiątkę. Nigdy nie zapomnę jak Andrzej wręczał mi pierścionek zaręczynowy i patrzył głęboko w oczy – wspaniałe przeżycie. Później siedzieliśmy do wschodu słońca przy stawie i patrzyliśmy w tym samym kierunku ku dobrej przyszłości” mówi rozmarzona Emila.

Pomysł na zaręczyny – wyobraźnia i zaangażowanie…

Każda kobieta marzy o pięknych zaręczynach, później o ślubie, domu, dzieciach. Wszystko to składa się w logiczną całość i też każdy element musi być przygotowany perfekcyjnie. Marzymy, aby to nasi mężczyźni zajęli się całą organizacją i przy tym mile nas zaskoczyli swoją pomysłowością, wyobraźnią oraz zaangażowaniem. W końcu miło jest kiedy ktoś o nas dba i stara się sprawić nam mnóstwo przyjemności. Mężczyzn możemy podzielić na dwie grupy: tacy, którzy chętnie zaskakują swoje wybranki sprawiając im przyjemności, a zaś druga grupa to taka, która chce coś zrobić, ale nie wie jak się do tego zabrać i w końcu decydują się na łatwy i przyjemny sposób. Dwie metody są dobre, wszystko również zależy od danej dziewczyny. Jakby nie patrzeć to same oświadczyny zazwyczaj są wielką niewiadomą dla płci przeciwnej, a co już przyszły narzeczony ma w zanadrzu to zależy tylko i wyłącznie od niego. Pomysł na zaręczyny może być tradycyjny, spontaniczny, szalony, romantyczny czy też niespotykany i niecodzienny jak na przykład lot balonem i oświadczyny w przestworzach. To dopiero musi być niesamowite przeżycie.Dobry pomysł na zaręczyny from to https://:niesamowitewesele.pl

„Moja koleżanka miała zjawiskowe oświadczyny. Jej chłopak ma bogatych rodziców i wiem, że zafundował jej rejs statkiem w Chorwacji. Kursowali kilka ładnych dni, a on oświadczył się jej już pierwszego. Mieli zorganizowaną kolację, pięknie udekorowany stół, świece, muzykę, a o zachodzie słońca wręczył jej pierścionek. Wiem, że ktoś ich również filmował i robił zdjęcia bo pokazywała. Pięknie to wyglądało, tylko pozazdrościć. Ja takie przeżycia mam dopiero przed sobą. Jeśli nawet nie będzie to podróż statkiem w Chorwacji na pewno będę szczęśliwa i zadowolona jak nigdy. Każdy w końcu inaczej mierzy szczęście, ale też każda z nas chciałaby wypłynąć w taki rejs ze swoim ukochanym mężczyzną. Nie ma co się oszukiwać, co ma być to będzie, najważniejsza jest w końcu miłość” mówi Klaudia.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Pewnie większość z nas zastanawia się jakie zaręczyny byłyby najodpowiedniejsze i jak chcielibyśmy je spędzić. Wydawać by się mogło, że to tylko chwila, parę słów i już po wszystkim, ale tak naprawdę liczy się to co czujemy, jak podejdziemy do sprawy oraz jak wszystko zorganizujemy, aby było dobrze. Samo powiedzenie „tak” nie wystarczy- chociaż jest bardzo ważne. Liczy się bowiem nasze zaangażowanie i zadowolenie partnera. Działa to oczywiście w dwie strony.

„Zaręczyłam się z moim chłopakiem w domu, ponieważ nie mieliśmy pieniędzy na szaleństwa. Byli z nami nasi rodzice z jednej i drugiej strony. Wszystko odbyło się tak jak być powinno i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wystarczy tylko trochę chęci, dobre zorganizowanie i możemy przeżyć ten dzień wyjątkowo i wspaniale” mówi Elwira. Dzień kiedy stajemy się narzeczeństwem powinien być wyjątkowy i wspaniały. Dobry pomysł na zaręczyny to podstawa, aby wszyscy byli zadowoleni i pełni optymizmu na to co przyniesie nam przyszłość.

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pomysł na zaręczyny, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor