≡ Menu

Pomysły na ślub

Pomysły na ślub

W dzisiejszych czasach pomysły na ślub mogą bPomysły na ślubyć najróżniejsze, dokładnie takie takie sobie wymarzyliśmy. Jest to kwestia zaangażowania, planów, pomysłowości, kreatywności, postanowienia, że spełnimy swoje marzenia.Pomysły na ślub pokazują, że jesteśmy naprawdę bardzo pomysłowymi ludźmi. Każdy w końcu chce przeżyć wszystko na swój sposób, bardzo oryginalnie, inaczej niż cała reszta i jest to oczywiście słuszne podejście. Niespotykane suknie ślubne, garnitury i niekoniecznie najnowsze trendy mody, ciekawy wystrój sali, zupełnie inne podejście i oczywiście zaskoczenie gości oraz nasza satysfakcja.

„Każdy pomysł na ślub jest dobry. Jedni chcą mieć tradycyjny bez kombinowania, a znowu inni robią wszystko, aby się wyróżniać. Nie ma na to reguły i w sumie możliwości jest bardzo dużo, do wyboru, do koloru jak to się mówi. Ja miałam zwyczajne wesele bo jakoś tak nie pomyślałam czy nawet bardzo nie chciałam się wyróżniać. Każdy marzy o czymś innym, a ja od dziecka chciałam po prostu wielkie wesele, piękną białą suknię i wspaniałego męża. To wszystko się spełniło więc czego chcieć więcej. Pomysły na ślub są dobre dla nowoczesnych szalonych par, a my jesteśmy spokojni, skromni, skryci i kochamy prostotę. To nam wystarczało, ale powiem szczerze, że zadziwił mnie brat mojego męża, który zafundował swojej żonie sesję zdjęciową na jakichś skałach, do tego lot wypożyczonym balonem, wszystkie możliwe atrakcje, wesele w wielkiej hali, którą sami dostosowali do wesela. Po prostu szok” śmieje się Ewa. „Podobało mi się, ale sama bym się nie zdecydowała” opowiada.

Pomysły na ślub – bez granic…

Młodzi ludzie coraz częściej chcą, aby ich wesele było wyjątkowe, oryginalne, wspaniałe- inne niż wszystkie. Oczywiście pomysłów jest bardzo duże, a jeden lepszy od drugiego. W internecie aż roi się od propozycji jak można urozmaicić swoje wesele, co zrobić, aby było inne, lepsze, ciekawsze. Niektóre pary tak szokują swoimi pomysłami, że dosłownie niektórzy zmieniają zdanie i również chcą, aby i ich było takie same lub podobne. Dlaczego np. podziękowania dla rodziców zawsze są o podobnej godzinie? To samo tyczy się oczepin itd. Może czas pomyśleć o innych porach i troszkę namieszać. Wszystko jest możliwe i my mamy prawo zrobić to po swojemu. Niektóre pary robią niespodzianki dla gości, rodziców, nawet dla zespołu czy kamerzysty, który nakręca film. Pomysły na ślub przewyższają naprawdę wszystko. Mowa często jest np. o kieliszkach lodowych zamiast standardowych, rzeźbione kwiaty, warzywa, lodowe rzeźby fontanny, zupełnie niespotykane motywy, balony przed kościołem, bańkami mydlane w trakcie tańców itd.zdjecie1

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

„Moje wesele na pewno nie będzie standardowe. No oczywiście nie mówiąc o przysiędze w kościele. Ustaliłam z mężem, że tort będzie naszym deserem zaraz po obiedzie. Podziękowania dla rodziców również będą oryginalne, ale dopracowuje to więc jeszcze nie zdradzę. Kwiaty będę rzucała z balkonu, a welonu na pewno nie będę potrzebowała. Jak wszystko to wszystko oryginalne. Świadków będziemy mieć więcej. Dokładnie dwie pary i ksiądz się zgodził. Nasze stoły będą ozdobione stokrotkami bo uwielbiam te kwiaty. Przed kościołem również zostaną one ułożone w kształt dywanu, po którym będziemy szli. Na końcu do nieba polecą gołębie, a jeśli chodzi o północ to nie wyobrażam sobie tego bez sztucznych ogni. I tak to właśnie wygląda. Ja uważam, że warto eksperymentować i robić zupełnie inaczej niż wszyscy. Nudno jest chodzić na wesela gdzie tylko wymieniają się młodzi bo wszystko wygląda zupełnie tak samo i gdyby nie to, że to inna para to nawet nikt by się nie zorientował” mówi Klaudia.

Pomysłów związanych ze ślubem i weselem nie brakuje. Każdy ma swój styl i gust i to właśnie od pary młodej zależy jak będzie wyglądała nasza uroczystość. Każda opcja jest dobra i na pewno jeśli sami to zorganizujemy to będziemy zadowoleni w stu procentach. Czy nasza uroczystość będzie bardzo urozmaicona, oryginalna czy też tradycyjna to na pewno tak samo wzbudzi nasze emocje i zadowolenie. Pomysły na ślub są fantastyczną odskocznią i doskonałym spełnieniem siebie i swoich planów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pomysły na ślub, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor