≡ Menu

Przykładowe zabawy na wesele

Przykładowe zabawy na wesele

Przykładowe zabawy na wesele

Jeśli chodzi o przykładowe zabawy na wesele to z pewnością mamy ogromny wybór. Każdy z nas przynajmniej raz był na weselu i wie jak wyglądają zabawy organizowane przez zespół muzyczny czy wodzireja, który zabawia gości na weselu. Chyba jedną z najbardziej popularnych zabaw jest tak zwany „Pociąg”. Młodzi stają na czele, za nimi goście i wszyscy trzymają się za pas tworząc pociąg.

Kursują po całej sali w rytm muzyki. Jak wiadomo najwięcej zabaw odbywa się w trakcie oczepin. Wtedy nasze wariactwo nie zna granic. Rzucanie welonu, rozpoznawanie siebie wzajemnie poprzez dotyk części ciała np. brzucha, przebieranki, śpiewanie, jedzenia i picie na czas, to tylko niektóre zabawy, które zapewniają śmiech na całego.

„Moje wesele wspominam bardzo miło. Wspaniale się bawiłam i nie zapomnę do końca życia tych emocji. Przykładowe zabawy na wesele jakie mogę zaproponować i które były u mnie to na pewno te z użyciem balonu. Pan młody stoi za panią młodą, a między nimi balon i musi tak naciskać, aby balon strzelił. Naprawdę śmiesznie to wygląda. Ciekawie jest również kiedy goście tańczą w parach, a na znak muszą ściągać różne części garderoby i przekazywać je partnerom. Śmiesznie wyglądało kiedy panowie nakładali rajtuzy czy damskie bolerka. No i najważniejsze co na pewno musi się znaleźć na każdym weselu są „Kaczuchy”. Nie ma nic fajniejszego jak tańczenie właśnie do tej piosenki. Dziś nie tylko ja lubię tą piosenkę, ale i również moja córka, która od razu zaczyna tańczyć gdy ją usłyszy” mówi Wiola.

Przykładowe zabawy na wesele – dla odważnych…

Wesele to taka impreza, na której bawimy się na całego. Organizowanych zabaw jest bez liku i z pewnością nie jedna potrafi nas nieźle zaskoczyć. Jak to mówią- do odważnych świat należy i z takim postanowieniem musimy iść przez życie, ale jak przeżyć wesele, na którym pomysłowość przekracza granice, a zabawy są naprawdę szalone?

„Na weselu u koleżanki były naprawdę niezłe zabawy. Na przykład panowie stawali w rządku i wszyscy musieli ściągnąć spodnie do kostek, a panna młoda oczywiście po…bokserkach musiała odgadnąć gdzie stoi jej mąż. Panowie byli bardzo zadowoleni w końcu po alkoholu odwaga rośnie, ale fakt, faktem tej nocy nie mieli lekko. Sprawdzane bowiem były również skarpety, które musieli ściągać. Kładli na wagę i ta, która „ważyła” więcej oznaczała, że dana osoba nie kocha kąpieli. Śmiechu było naprawdę sporo. No i oczywiście na sam koniec wnieśli trampolinę, taką mniejszą do 120 kg i odbyły się zawody w skakaniu i pozowaniu przy tym. Muszę powiedzieć, że był ubaw na całego i nigdy nie bawiłam się tak świetnie. Właśnie takie przykładowe zabawy na wesele sprawiają, że możemy świetnie zabawić gości i dopasować to co nam odpowiada. Przecież nie musimy być zdani tylko na zespół i możemy sami dawać propozycje zabawiania gości” mówi Ola.

Wesele to jest czas zabaw, uśmiechu, tańców i ogólnego zadowolenia. Zabawy, które są organizowane na tego typu imprezach potrafią nas zaskoczyć jak i również rozśmieszyć jak nigdy. Im więcej będzie zabaw tym bardziej zadowoleni będą goście i państwo młodzi. Kto z nas nie zna zbierania butów paniom czy jedzenia na czas. Dobrym przykładem jest również karaoke- czyli możliwość wykazania się w formie śpiewu. Może być i również zabawa związana z jajkami, oczywiście surowymi, które nie zawsze zostają w całości, a lądują na przykład na koszuli pana młodego.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Jak widać pomysłów związanych z urozmaiceniem wesela jest wiele. Każda dodatkowa zabawa zapewnia udaną imprezę i powoduje, że goście świetnie się czują i są zadowoleni, a to jest przecież najważniejsze. Liczy się dobre samopoczucie i genialna atmosfera. Jeśli chodzi o zabawy weselne to wybór jest ogromny. Możemy postawić na zespół jak i również sami wyjść z inicjatywą i zorganizować inne, szalone zabawy. Wszystko zależy od nas i od naszego zaangażowania oraz pomysłowości. Jak wiadomo tutaj nie ma ograniczeń i wszystko jest do zrobienia i zorganizowania. Wesele to wyjątkowa impreza, która od lat ma swoje tradycje. Jedną z nich jest mnóstwo zabaw, które urozmaicają przyjęcie gościom i parze młodej. Przykładowe zabawy na wesele pokazują jak wspaniale możemy się bawić i spędzić miło czas z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Przykładowe zabawy na wesele, 10.0 out of 10 based on 1 rating
baner_1_300x250_m

Comments on this entry are closed.

SEO Powered By SEOPressor