≡ Menu

Sala wesele

Sala weseleWesele

Skupiając się na organizacji uroczystości zaślubin sala wesele to jedne z ważniejszych elementów, nad którymi musimy się zastanowić. Musimy bowiem mieć idealne miejsce, w którym goście będą się świetnie bawić do białego rana. Nie ma to jak perfekcyjny zespół grający świetną muzykę, kamerzyści filmujący wszystko od a do z, mnóstwo jedzenia na stołach i alkohol, bez którego wesele na pewno by się nie odbyło.Sala wesele kojarzy się przede wszystkim z uroczym miejscem, pięknie ozdobionym, klimatyzowanym, z osobną salą dla palących czy podłogą, która świetnie nadaje się na tańce do białego rana. Tak właśnie powinna wyglądać idealna sala weselna, która będzie odpowiadała wszystkim gościom i państwu młodym.

„Sala na wesele musi być taka jaką sobie zawsze wymarzyliśmy. Ja miałam upatrzoną świetną salę weselną, ale się okazało, że termin, na który polowałam razem z chłopakiem był zajęty. Wzięliśmy więc sprawy w swoje ręce i postanowiliśmy iść gdzie indziej i sami ozdobić salę. Kupiliśmy to co trzeba i wzięliśmy się do roboty. Myślałam również o firmie, która zrobiłaby wszystko za nas, ale stwierdziłam, że to za dużo pieniędzy wyjdzie i chciałam też, aby jakieś ozdoby zostały mi na pamiątkę, a firma później wszystko zabiera ze sobą. Sala wesele i cała otoczka uroczystości powinna być magiczna i wspaniała. W końcu to nasze wesele więc powinniśmy sprawić, aby wszyscy i również my czuli się wyjątkowo” opowiada Malwina.

Sala wesele – jaka sala takie samopoczucie…

Sala weselna powinna być naszym odzwierciedleniem. To jak ona będzie wyglądała dużo mówi o nas i naszym zaangażowaniu. Kiedy poszukujemy czegoś idealnego, takiego co sprawi, że będziemy czuli się świetne powinniśmy się dokładnie zastanowić jak ma wyglądać sala weselna z prawdziwego zdarzenia. Każdy z nas ma inny gust, ale ważne jest to, aby przyszła para młoda dogadała się co do miejsca i dekoracji sali weselnej.Sala weselna

Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu każdego człowieka. Ślub jest bardziej stresujący, a natomiast na weselu możemy się wyluzować i po prostu dobrze bawić.

„Sala na wesele powinna być idealnie udekorowana. Mi zawsze podoba się dużo ozdób, balonów, wszystko kolorowe, pięknie udekorowane stoły czy też krzesła. Najlepsze sale to takie, które są bardzo duże- oczywiście na dużą ilość osób. Jeśli jest mało ludzi nie ma sensu wynajmować wielkiej sali, która sprawi, że będzie wielka pustka na parkiecie obojętnie ile osób by tańczyło. Ja byłam na takim weselu i wydawało się, że nikogo nie ma, a było tak naprawdę około osiemdziesięciu osób. Takie wrażenie sprawia duża sala jeśli osób jest za mało więc najlepiej wybierać średnią albo małą, ale nie za małą, aby później było miejsca na parkiecie dla każdego. W dzisiejszych czasach możemy przebierać w salach weselnych ile tylko chcemy. Każda para znajdzie coś odpowiedniego dla siebie” mówi Ala.

 


-= Organizujesz Ślub i Wesele? =-

Potrzebujesz Film z Wesela? Poproś o Wycenę:

Przejrzyj pełna oferta na Filmowanie ślubu i Wesela - 2 kamery - Gwarancja, Bezpieczeństwo i Niesamowity Efekt

Sala wesele i wszystko co z tym związane sprawia, że czujemy się wspaniale oraz wyjątkowo. Cały klimat i otoczka temu towarzysząca jest spełnieniem naszych marzeń i wszystkiego o czym śniliśmy. Całe nasze zaangażowanie w przygotowania jest później dla nas powodem do dumy i zadowolenia. Nasza sala weselna powinna być wspaniale udekorowana- dokładnie tak jak sobie to wyobrażaliśmy. Każdy szczegół powinien być przemyślany i przeanalizowany. Sala wesele i wspaniała zabawa to podstawa niezapomnianych chwil, które przeżyjemy w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Sala wesele, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

Comments on this entry are closed.

Next post:

Previous post:

SEO Powered By SEOPressor